Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 072 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 5 ks
Roger la Borde
Přání v sadě Snow Leopard
5 ks, s vánočním motivem
(3)
Skladem
409 Kč
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Brandani
Šálky v sadě Le Primizie
4 ks, z kostního porcelánu, s podšálkem, bílé, 90 ml
Skladem
Poslední kousek
949 Kč
237 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Ubrus Home Sweet Home
S nápisem, bílý, ø 140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Spinder Design
Háček Frondo
Nástěnný, ocelový, šedozelený
Skladem
Poslední kousek
1 229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Papírové skládačky Prehistoric Land
(2)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Stojan na květiny Pocket
Látkový, 27x3 mm, výška 70 cm
(30)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Lavice Sitta
Z textilie bouclé, polstrovaná, béžová, šířka 135 cm, hloubka 55,5 cm, výška 73 cm
Skladem
Poslední kousek
25 799 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Cheyenne
Z umělé kožešiny, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
331 Kč
Do košíku
Do košíku
Bobochic Paris
Pohovka Cezanne
Žinylková, na každodenní spaní/rozkládací, žlutá, trojmístná, šířka 235 cm, hloubka 120 cm, hloubka sedáku 60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
86 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Koupelnová předložka
Rychleschnoucí, šedá, 50x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
Do košíku
Do košíku
Kate Louise
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s nápisem/s potiskem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Reality
Stolní lampa Maxima
Černá, kovová, LED, s ohybatelnou konstrukcí/stmívatelná/s klipem, ø13x41 cm
Skladem
Poslední kousek
1 590 Kč
Do košíku
Do košíku
Floriane Garden
Zahradní sedací vak Deri Armut
Černý, výška 30 cm
Skladem
Poslední kousek
3 909 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na dort
ø 20 cm, silikon
(9)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
Do košíku
Do košíku
Curver
Box na granule
Bílý, ø 50 cm, výška 50 cm, 23 l
(11)
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Stack
Ve stříbrné barvě, kovová, ø80x150 cm
Skladem
Poslední kousek
5 366 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Butter Kings
Utěrky v sadě Wine Lover
2 ks, bavlněné, růžové, 50x70 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
639 Kč
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
slip
Maska na spaní Charcoal
Hedvábná, tmavě šedá
Skladem
Poslední kousek
1 619 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Světelný řetěz Snowmen
V přírodní barvě, plastový, LED, na baterky, délka 135 cm
(5)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostírání Olive
Plastové, 28,5x44 cm
(4)
Skladem
119 Kč
Do košíku
Do košíku
Papertime
Papírové skládačky Stars
Vhodný věk 7+
Skladem
Poslední kousek
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Costa Nova
Hrnek Summer Bliss
500 ml, kameninový
Skladem
Poslední kousek
388 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Wallity
Obraz
30x40 cm, tištěný, s rámem
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s ornamentem, 43x43 cm
(1)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Trio
Venkovní svítidlo Olona
Tmavě šedé, kovové, 14,5x10,5x29,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
SQUISHMALLOWS
Vánoční ozdoba Ingred
Textilní, 10 cm
Skladem
170 Kč
Do košíku
Do košíku
Flair Rugs
Koberec Sculptured Blocks
Ručně tkaný, syntetický, s příměsí vlny, s nízkým vlasem, bílý, 200x300 cm
Skladem
Poslední kousek
13 067 Kč
Do košíku
Do košíku
Sapho
Umyvadlo Retro
Keramické, bílé, šířka 100 cm, hloubka 54,5 cm, výška 29 cm
Skladem
Poslední kousek
16 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Efsun
Žluté/černé, kovové
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 419 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Tile Stone
Pratelná, bílá, 50x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
609 Kč
Do košíku
Do košíku
Homéa
Kartáč
(3)
Skladem
Poslední kousek
159 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Světelná dekorace Junior
Ve stříbrné barvě, skleněná, do zásuvky, 37x6,5x50 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
2 409 Kč
Do košíku
Do košíku
Sollux
Stolní lampa Orbital
Krémová, z opálového skla, ø12x19 cm
Skladem
Poslední kousek
1 994 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Tierra Bella
Miska Lemons and Oranges
Na polévku, keramická, 300 ml, ø 23 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 139 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Natural White Stripes
Lněný, na zip, s pruhy, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Frozen
Fleecový, 28x33 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
Do košíku
Do košíku
Interieurs 86
Křeslo Andrea
Béžové, výška zadní opěrky 43 cm, výška sedáku 46 cm
Skladem
Poslední kousek
29 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Povlečení Uni
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, luxusní, z bavlny Renforcé, béžové, 140x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Actona
Barová židle Eddie
S nastavitelnou výškou/s područkami, čalouněná, béžová, výška sedáku 64 cm
Skladem
Poslední kousky
4 149 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
Světelný řetěz Knirke Parasol
Ve stříbrné barvě, kovový, LED, solární, IP44, délka 150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Casafina
Etažér Glass Domes
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 559 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
Světelný řetěz Millie
Skleněný, LED, na baterky, s časovačem, délka 120 cm
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Metaltex
Držák na pokličky Galileo
Závěsný, ocelový, ve stříbrné barvě, 26x9 cm, výška 36 cm
(67)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Amesbury
2 ks, čalouněné, béžové
Skladem
Poslední kousek
13 799 Kč
6 900 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Tara
Ve zlaté barvě, z juty, do zásuvky, 45x15x70 cm
(1)
Skladem
959 Kč
Do košíku
Do košíku
LEIFHEIT
Sušák na prádlo Pegasus Tower 190
Bílý/modrý, kovový, délka sušicí plochy 19 m
(12)
Skladem
1 489 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Jídelní stůl New Foundry
Z ořechového dřeva, 104x219 cm
Skladem
Poslední kousek
44 799 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlak na polštář Easter
Na zip, s velikonočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
299 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
328
329
330
...
543
Načíst další