20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 960 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
WOOOD
Taburet Sarli
Žinylkový, béžový, ø 60 cm, výška 36 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
4 119 Kč
s kódem
5 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Komoda Uxue
Z masivu akácie, povrchová úprava: bělení, matná, v přírodní barvě, šířka 100 cm, výška 155 cm, hloubka 40,5 cm
Doručíme od 7. 12. 2026
23 816 Kč
s kódem
29 770 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Tefal
Svačinový box Master Seal To Go N1071310
2,6 l, plastový, zelený
(6)
Skladem
Poslední kousek
393 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Unique Furniture
Křeslo Trout
Tmavě šedé, výška sedáku 46,5 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
7 119 Kč
s kódem
8 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Germania
Předsíňová sestava Ameca
Z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matná, antracitová, šířka 101 cm, výška 200 cm, hloubka 22 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
9 599 Kč
s kódem
11 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Compactor
Kuchyňský organizér
Kovový, černý, 9x23 cm, výška 11 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Taburet Hampton
Sametový, okrově žlutý, šířka 39 cm, hloubka 39 cm, výška 42 cm
(13)
Doručíme od 16. 10. 2026
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Ragaba
Odkládací stolek Ufo
Bílý/v přírodní barvě, ø 45 cm, výška 61 cm
(54)
Doručíme od 4. 11. 2026
2 842 Kč
s kódem
3 553 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Kalune Design
TV stolek Milan
V dekoru mramoru, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 180 cm, výška 40 cm, hloubka 35 cm
(5)
Doručíme od 4. 11. 2026
4 137 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz Masterpiece
90x120 cm, ručně malovaný, s rámem/na plátně
Doručíme od 4. 11. 2026
10 719 Kč
s kódem
13 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Spinder Design
Nástěnný věšák Rex
S poličkou, kovový, černý, šířka 60 cm, výška 10 cm, hloubka 11,5 cm
(2)
Doručíme od 13. 10. 2026
1 763 Kč
s kódem
2 204 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Dakls
Piknikový koš
Skladem
Poslední kousek
2 749 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Dálkový ovladač Volian
Skladem
83 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Light & Living
Stojací lampa Elati
Béžová, látková, ø29x156,5 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
3 948 Kč
s kódem
4 935 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Držák na papírové utěrky RollGrip
Nástěnný, plastový, ve stříbrné barvě, 17,5x30,5 cm, výška 5 cm
Doručíme od 14. 10. 2026
791 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Squid Lighting
Závěsné svítidlo Club
Ve zlaté barvě, skleněné, 15x30x100 cm
Skladem
Poslední kousek
6 439 Kč
s kódem
8 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
LEIFHEIT
Mop Profi Micro Duo
Skladem
Poslední kousek
1 313 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, šedé/ve zlaté barvě, 60x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
751 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Plaček Pet Products
Přepravní taška Trixie
Pro domácího mazlíčka, látková, černá, 29x42 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
655 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Maison de Rêve
Boxspring postel Dove
180x200 cm, čalouněná, s matrací/s topperem, žinylková, světle hnědá
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
43 199 Kč
s kódem
53 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (4)
-20 % s kódem
House Nordic
Koberec Mango
Ručně tkaný, syntetický, vlněný, krémový, 160x230 cm
(4)
Doručíme od 16. 10. 2026
3 864 Kč
s kódem
4 830 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Teulat
Jídelní křesla v sadě Add
2 ks, otočná, čalouněná, světle šedá
Doručíme od 16. 10. 2026
22 639 Kč
s kódem
28 299 Kč bez kódu
14 150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Germania
Koupelnová skříňka Arcena
Vysoká/úzká, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, antracitová, šířka 30 cm, výška 120 cm, hloubka 34 cm
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
4 479 Kč
s kódem
5 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Zuiver
Stojací lampa Buckle Head
Černá, kovová, ø28x150 cm
(66)
Doručíme od 15. 10. 2026
3 874 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Wallity
Obrazy v sadě
15x15 cm, 3 ks, s rámem
(77)
Doručíme od 3. 11. 2026
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
206 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Drew Border
Ručně tkaný, kenafový, bouclé, bez vlasu, v přírodní barvě, 120x170 cm
Skladem
Poslední kousek
2 991 Kč
s kódem
3 739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Lorena Canals
Dětský sedací vak Sleepy Bear
Se snímatelným potahem, hnědý, šířka 70 cm, hloubka 110 cm, váha 4 kg
Skladem
Poslední kousky
7 099 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Organizér na boty Deep Black
Látkový, černý, 36,5x14,5 cm, výška 36,5 cm
(274)
Doručíme od 16. 10. 2026
154 Kč
s kódem
193 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Flexa
Dětský hrací set Play Fruits
Vhodný věk 3+
(1)
Skladem
Poslední kousky
751 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Sweet poppy
S květinovým vzorem, červený/béžový, 150x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
264 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
-20 % s kódem
Agnella
Koberec Morphic Organica
Vlněný, s nízkým vlasem, kulatý, světle šedý, ø 133 cm
Skladem
Poslední kousek
5 639 Kč
s kódem
7 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
Brandani
Sklenice Carezza
350 ml, na whiskey
(2)
Skladem
Poslední kousek
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
sada 2 ks
Umbra
Koupelnové poličky Nami
2 ks, bez vrtání, plastové, matně černé
Doručíme od 16. 10. 2026
700 Kč
s kódem
875 Kč bez kódu
438 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Zahradní jídelní stůl Alcaufar
S betonovou deskou, kulatý, světle šedý/v přírodní barvě, ø 90 cm
Doručíme od 7. 12. 2026
16 354 Kč
s kódem
20 443 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
-20 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz Green Mountain
118x90 cm, tištěný/s ručně malovanými prvky, na plátně
Doručíme od 4. 11. 2026
4 799 Kč
s kódem
5 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bizzotto
Obraz Gallery
83x123 cm, tištěný/s ručně malovanými prvky, s rámem/na plátně
Doručíme od 22. 10. 2026
1 855 Kč
s kódem
2 319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
WOOOD
Modulární skříň Rens
V dekoru ořechu, z dřevotřísky, šedá, šířka 165 cm, výška 210 cm, hloubka 58 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
17 638 Kč
s kódem
22 047 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Boltze
Závěsné vánoční dekorace v sadě Gerda
4 ks, kovové, ø 30 cm
(2)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Dutchbone
Pracovní stůl Finn
Z jasanového dřeva, 56,5x110 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
17 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Zahradní křeslo Tavari
Béžové, nosnost 160 kg, šířka 88 cm, výška 81,5 cm, hloubka 77 cm
Doručíme od 7. 12. 2026
9 514 Kč
s kódem
11 892 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Printworks
Fotoalbum Life
30 str.
Doručíme od 30. 10. 2026
1 111 Kč
s kódem
1 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Sollux
Bodové svítidlo Etna
Bílé, ocelové, 8x8x16 cm
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Sollux
Bodové svítidlo Etna
Černé, ocelové, 8x8x16 cm
Skladem
Poslední kousek
575 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Minecraft Let´s Survive
Bavlněná, zelená, 70x140 cm
(3)
Doručíme od 13. 10. 2026
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Maison de Rêve
Dvoulůžková postel Etero
180x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, žinylková, v cihlové barvě
(3)
Doručíme od 16. 11. 2026
28 319 Kč
s kódem
35 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (3)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Zahradní pohovka Salguer
Dvoumístná, světle zelená/béžová, nosnost 200 kg, šířka 135 cm, výška 64 cm, hloubka 70 cm
(2)
Doručíme od 7. 12. 2026
10 343 Kč
s kódem
12 929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Obraz Apple Flowers
60x60 cm, tištěný, s rámem
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
695 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Hammel Furniture
Jídelní stůl Meza
Rozkládací, ø 135 cm, délka po rozložení 231 cm
Skladem
Poslední kousek
37 439 Kč
s kódem
46 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
395
396
397
...
541
Načíst další