20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 989 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Spirella
Sprchový závěs Illusion
S potiskem, 180x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Sollux
Bodové svítidlo Roda
Tmavě šedé, hliníkové, ø10x10 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Boltze
Závěsné vánoční dekorace v sadě Gerda
4 ks, kovové, ø 30 cm
(2)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Mauro Ferretti
Stolní lampa
Oranžová, keramická, ø28x44 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
839 Kč
s kódem
1 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Povlak na polštář Toy Soldier
Na zip, s vánočním motivem, 45x45 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Ferruccio Laconi
Módní doplněk
(2)
Skladem
Poslední kousek
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Roba
Jídelní židlička
S nastavitelnou výškou sedáku/polohovací, v přírodní barvě
Skladem
Poslední kousky
2 738 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Makamii
Dvoulůžková postel Kiana
160x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, sametová, světle hnědá
Skladem
Poslední kousek
24 479 Kč
s kódem
30 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Stojan na oblečení Arch
Kovový, v matně stříbrné barvě, 92x39 cm, výška 186 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
8 399 Kč
s kódem
10 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Malerifabrikken
Obrazy v sadě New Age Pink
41,5x41,5 cm, 2 ks, tištěné/s ručně malovanými prvky, s rámem/na plátně
Doručíme od 3. 11. 2026
3 855 Kč
s kódem
4 819 Kč bez kódu
2 410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Aquamarin
Keramický, bílý/modrý, ø 8 cm, výška 11 cm
(70)
Doručíme od 16. 10. 2026
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Joseph Joseph
Plechy v sadě Nest™ Bake
3 ks, ocel, 41 x 30 cm, maximální teplota 232 °C
Doručíme od 14. 10. 2026
1 087 Kč
s kódem
1 359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
S|P Collection
Konvice na čaj Luma
930 ml, se sítkem, skleněná, šedá
Doručíme od 22. 10. 2026
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Gazzda
Křeslo Dedo
S výpletem/dřevěné, kožené, hnědé/v přírodní barvě, výška zadní opěrky 48 cm, výška sedáku 40 cm
(1)
Doručíme od 23. 12. 2026
44 559 Kč
s kódem
55 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 24,5x22 cm, výška 58 cm
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
noo.ma
Křeslo Ubi
Vlněné, modré, výška zadní opěrky 30,5 cm, výška sedáku 43 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
22 487 Kč
s kódem
28 109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Micadoni
Pohovka Simo
Sametová, na každodenní spaní, voděodolná/vhodné pro mazlíčky, tmavě zelená, trojmístná, šířka 184 cm, hloubka 102 cm, hloubka sedáku 52 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
39 992 Kč
s kódem
49 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz Yellow Petite
88x118 cm, ručně malovaný, na plátně
Doručíme od 4. 11. 2026
7 479 Kč
s kódem
9 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
MOME
Jídelní stůl Etel
V dekoru dubu, 120x120 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
13 599 Kč
s kódem
16 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Zahradní křeslo Atrani
Zelené, nosnost 130 kg, šířka 75 cm, výška 78 cm, hloubka 94 cm
Doručíme od 7. 12. 2026
5 368 Kč
s kódem
6 710 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Křeslo Hamilton
V terakotové barvě, výška zadní opěrky 36 cm, výška sedáku 43 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
9 672 Kč
s kódem
12 090 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Maximex
Náhradní potah na podsedák na WC Soft
Látkový, bílý
(2)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Obraz Salin
80x100 cm, ručně malovaný, s rámem/na plátně
Doručíme od 4. 12. 2026
1 658 Kč
s kódem
2 072 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Mijolnir
Přehoz Merlin
Z recyklované bavlny, hnědý, 170x205 cm
(25)
Doručíme od 3. 11. 2026
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Micadoni
Pohovka Naomi
Rozkládací/s úložným prostorem, taupe, trojmístná, šířka 233 cm, hloubka 110 cm, hloubka sedáku 49 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
29 359 Kč
s kódem
36 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Novinka
Mauro Ferretti
Toaletní stolek Luxury
Z borovicového dřeva, se zrcadlem/se stoličkou/se šuplíky, 45x120 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
17 359 Kč
s kódem
21 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
S|P Collection
Váza Cone
Keramická, bílá, ø 9 cm, výška 40,5 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
1 343 Kč
s kódem
1 679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Nova Luce
Závěsné svítidlo Vaster
Bílé/v mosazné barvě, v dekoru kamene, LED, stmívatelné, 6x120x150 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
5 359 Kč
s kódem
6 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Ambiance
Samolepka Black and White Marble
Na nábytek, 200x60 cm
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Olesi
Závěsná, nerezová, ve stříbrné barvě
(59)
Doručíme od 16. 10. 2026
1 622 Kč
s kódem
2 027 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Jídelní stůl Nealy
S deskou v dekoru ořechového dřeva, ø 150 cm
(1)
Doručíme od 7. 12. 2026
28 086 Kč
s kódem
35 108 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Kähler Design
Svícen Hammershøi Christmas
Adventní, porcelánový, s vánočním motivem
Doručíme od 16. 10. 2026
1 199 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Vánoční ozdoby v sadě Peo
2 ks, textilní, 8 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Křeslo Savona
S podnožkou, z textilie bouclé, krémové, výška zadní opěrky 49 cm, výška sedáku 37 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
12 630 Kč
s kódem
15 787 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Vánoční figurka Gloria
Keramická, výška 12,5 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
TV stolek Norlen
V dekoru ořechu, z MDF, povrchová úprava: dýha, tmavě hnědý, šířka 200 cm, výška 46 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 7. 12. 2026
23 816 Kč
s kódem
29 770 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Light & Living
Stolička Ramy
Hnědá, výška 46 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
3 951 Kč
s kódem
4 939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Závěsná vánoční dekorace Ruby
Látková, 53 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Vánoční ozdoby v sadě Monty
2 ks, textilní, 12 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Star Trading
Napájecí kabel Connecta
500 cm
(2)
Skladem
471 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Gardinia
Roleta Lyra
Bambusová, v přírodní barvě, 60x160 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (7)
-20 % s kódem
Micadoni
Křeslo Letizia
Otočné, světle modré, výška zadní opěrky 35 cm, výška sedáku 43,5 cm
(2)
Doručíme od 2. 12. 2026
10 479 Kč
s kódem
13 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Odkapávač Rethink Your Sink
Plastový, černý/ve stříbrné barvě, 36x32 cm
(36)
Doručíme od 14. 10. 2026
2 118 Kč
s kódem
2 648 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Zuiver
Barový stůl Snow
Kovový, ø 57 cm, výška 75 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
6 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
noo.ma
Barová židle Hogo
Kovová, modrá, výška sedáku 68 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
6 473 Kč
s kódem
8 091 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
B.E.S.
Dětské prostěradlo Jersey
Napínací, do postýlky, jersey, fialové, 70x140 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Hübsch
Organizér Arkivé
Na dokumenty, 34x10 cm, výška 29 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
996 Kč
s kódem
1 245 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Rolser
Koš na prádlo Laundry Hub Tweed
Látkový, šedý, 53 l
Doručíme od 13. 10. 2026
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
1
...
401
402
403
...
541
Načíst další