20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 930 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Sprchový závěs Countryside Floral
S květinovým vzorem, bílý, 180x180 cm
(8)
Skladem
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko, jersey, starorůžové, 90x200 cm
(2699)
Doručíme od 15. 10. 2026
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, tmavě modré, 135x200 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Kitchen
150x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, vínové, 90x200 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, zelené, 185x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Assana
Závěsný systém tyč, s potiskem, zelený/růžový, 140x260 cm
(2)
Skladem
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra English Meadow
Z Bio bavlny, modrá
(2)
Skladem
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Panazio
Závěsný systém tyč, s potiskem, 180x200 cm
Skladem
Poslední kousky
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Witchcraft
Z mikroplyše, s haloweenským motivem, černá, 130x170 cm
(9)
Skladem
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Polštář Hotel Satin Stripe
2 ks, na spaní, 48x74 cm
(5)
Skladem
655 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
Ručník Inu
Froté, taupe, 50x100 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
330 Kč
s kódem
412 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské prostěradlo Lilo and Stitch
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, s potiskem, světle růžové, 90x200 cm
(10)
Skladem
330 Kč
s kódem
413 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Podsedák Silke
Bez uchycení, ø 33 cm
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
414 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Podsedák Rimca
Sametový, ø 35 cm
(1)
Doručíme od 4. 12. 2026
331 Kč
s kódem
414 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Podsedák Rimca
Sametový, ø 35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
414 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Podsedák Rimca
Sametový, ø 35 cm
(1)
Doručíme od 4. 12. 2026
331 Kč
s kódem
414 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Indigo
2 ks, tmavě modré, 14x18 cm
Skladem
Poslední kousky
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
415 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Crushed Velvet
2 ks, zakládací, 50x75 cm
(6)
Skladem
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
415 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Woodland Trees
2 ks, závěsný systém kolejnice, zelené, 168x137 cm
(21)
Skladem
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
415 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Salobre
Z recyklované bavlny, hnědá, 130x160 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
333 Kč
s kódem
416 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Velvet
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, sametový, krémový, 140x245 cm
(7)
Doručíme od 15. 10. 2026
333 Kč
s kódem
416 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Salobre
Z recyklované bavlny, modrá/béžová, 130x160 cm
(2)
Skladem
333 Kč
s kódem
416 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Salobre
Z recyklované bavlny, černá/béžová, 130x160 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
333 Kč
s kódem
416 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Bambi "Beige"
Do postýlky, oboustranné, na zip, krémové, bavlněné, 100x135 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
334 Kč
s kódem
417 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Bílý, 140x300 cm
(82)
Doručíme od 29. 10. 2026
334 Kč
s kódem
417 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Artchic
S ornamentem, zelený, 150x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
334 Kč
s kódem
417 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
My House
Povlečení Rachel
Na jednolůžko, 3dílné, na zip, nežehlivé, z mikrosaténu, s potiskem/s květinovým vzorem, 140x200 cm
(4)
Skladem
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské prostěradlo Fox and Woodland Friends
Napínací, na dvoulůžko, béžové, 135x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr prostěradla (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Trigone
Na jednolůžko, na patentku, z mikrovlákna, s geometrickým vzorem, bílé/šedé, 140x200 cm
(6)
Skladem
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Casa Selección
Deka Sherpa Bouclé
S beránkem, bílá, 130x160 cm
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Bébé Douceur
Dětská osuška s kapucí Gauge
Mušelínová, bílá, 75x75 cm
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské prostěradlo Bunny Tails Ditsy Flowers
Napínací, na jednolůžko, s květinovým vzorem, bílé, 135x190 cm
Skladem
Poslední kousek
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr prostěradla (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské prostěradlo Ombre Stars
Napínací, na dvoulůžko, s hvězdičkami, bílé/růžové, 135x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Baltic
Závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, z mikrovlákna, bílý, 180x200 cm
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Leaves
S květinovým vzorem, 45x140 cm
(6)
Skladem
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Chránič matrace Rena
160x200 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Artchic
Bavlněný, modrý, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(11)
Skladem
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Dilaris
Bavlněný, bílý, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Ondine
Béžový, se snímatelným potahem, 40x60 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Roseris
Šedý, se snímatelným potahem, 40x60 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dětský závěs Petite Princesse
Závěsný systém tyč, růžový, 140x260 cm
(7)
Skladem
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, taupe, 130x160 cm
(10)
Skladem
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Ribbed
Manšestrový, hnědý, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Linka
Voálová, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, khaki, 140x240 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Ariel
Pratelná, v terakotové barvě, 50x80 cm
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Minecraft "Underwater Fun"
Z mikrovlákna, modrá, 70x140 cm
(1)
Skladem
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské prostěradlo Bright Football
Napínací, na dvoulůžko, modré, 135x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr prostěradla (2)
1
...
47
48
49
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil