20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 911 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Essentiel
Závěsný systém tyč, tmavě šedý, 140x180 cm
(3)
Skladem
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko, jersey, tyrkysové, 120x200 cm
(9)
Skladem
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Meri Meri
Ubrus Peach Stripe
Z papíru, s pruhy, růžový, 137x259 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Meri Meri
Ubrus Rainbow Star
Z papíru, s hvězdičkami, bílý, 137x259 cm
Skladem
Poslední kousky
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Amaryllis
S vánočním motivem, červený/bílý, 150x240 cm
(3)
Skladem
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Noel
S vánočním motivem, 150x300 cm
(4)
Skladem
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Chránič matrace Terry Shelly
Voděodolný, 140x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Minecraft Let´s Survive
Bavlněná, zelená, 70x140 cm
(3)
Doručíme od 13. 10. 2026
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bébé Douceur
Dětská deka Gauge
Mušelínová, zelená, 75x75 cm
(3)
Doručíme od 21. 10. 2026
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě Oweld
2 ks, černé/béžové, 60x100 cm
Skladem
Poslední kousky
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Santa's Christmas Presents
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, červené, s vánočním motivem, 120x150 cm
(134)
Skladem
Poslední kousky
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě CT
2 ks, pratelné, šedé/ve zlaté barvě, 60x100 cm
(7)
Doručíme od 3. 11. 2026
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Brooke Floral
2 ks, závěsný systém tyč, s květinovými vzory, modré, 168x137 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
703 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
440 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Marie Cat "Merci"
Do postýlky, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 100x135 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
352 Kč
s kódem
440 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Koupelnová předložka Crilda
Pratelná/ručně tkaná, béžová, 50x70 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
354 Kč
s kódem
442 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, béžové, 90x140 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, bílé, 90x140 cm
(31)
Skladem
Poslední kousek
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, krémové, 90x140 cm
(31)
Skladem
Poslední kousek
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, světle růžové, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, světle šedé, 90x140 cm
(1)
Skladem
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, tmavě růžové, 90x140 cm
(31)
Skladem
Poslední kousek
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, tmavě zelené, 90x140 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 90x140 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, zelenomodré, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, šedozelené, 90x140 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Icemount
Termo, závěsný systém tyč, antracitový, 140x260 cm
(17)
Skladem
356 Kč
s kódem
445 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Marie Cat "Bow"
Do postýlky, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 100x135 cm
(3)
Skladem
356 Kč
s kódem
445 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Venkovní polštář Akina
S příměsí juty, krémový, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
356 Kč
s kódem
445 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Sprchový závěs Havane
S potiskem, bílý/zelený, 180x200 cm
(2)
Skladem
356 Kč
s kódem
445 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Sprchový závěs Sevilla
S ornamentem, světle modrý, 180x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
356 Kč
s kódem
445 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Occult
Zatemňovací, závěsný systém tyč, šedý, 135x240 cm
(3)
Doručíme od 21. 10. 2026
356 Kč
s kódem
445 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Povlaky na polštáře v sadě Senara
2 ks, bavlněné, na zip, strukturované, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
713 Kč
s kódem
891 Kč bez kódu
446 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč, šedý, 140x175 cm
(368)
Skladem
Poslední kousky
358 Kč
s kódem
447 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Fileo
Antracitový, 180x220 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Somerset
Bavlněná, taupe, 32x18 cm, tepelná odolnost 250 °C
Skladem
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Somerset
Bavlněná, v terakotové barvě, 32x18 cm, tepelná odolnost 250 °C
Skladem
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Somerset
Bavlněná, taupe
Skladem
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Somerset
Bavlněná, v terakotové barvě
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Christmas Nutcracker
Bavlněný, s vánočním motivem, 220x32 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Christmas Tartan Check
Bavlněný, s vánočním motivem, 220x32 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Podsedák Spotty Dotty
Bavlněný, na zavazování, s puntíky, 34x36 cm
(11)
Skladem
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na jednolůžko, na knoflíky, bavlněný, v cihlové barvě, 140x200 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Podsedák Bumble Bees
Bavlněný, na zavazování, s potiskem, 34x36 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra
Bavlněná, béžová
(5)
Skladem
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Prostírání Natural
Lněné, pratelné, 45x35 cm
(4)
Skladem
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, béžové, 140x200 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Polka Dot
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé/růžové, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Polka Dot
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé/zelené, 90x190 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
1
...
52
53
54
...
165
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil