20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 912 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Bébé Douceur
Dětská deka Ocean
Bavlněná, s potiskem, bílá/šedá, 75x75 cm
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bébé Douceur
Dětská deka Savannah
Bavlněná, s potiskem, bílá, 75x75 cm
Skladem
Poslední kousky
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bébé Douceur
Dětská deka Koala
Bavlněná, s potiskem, bílá, 75x75 cm
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bébé Douceur
Dětská deka Forest
Bavlněná, s geometrickými vzory, bílá, 75x75 cm
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Butter Kings
Povlečení Plain Muslin
Na jednolůžko, na zip, mušelínové, béžové, 135x200 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Zira
Bavlněný, na zip, strukturovaný, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
724 Kč
s kódem
905 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Airi
S příměsí lnu, na zip, kostkovaný, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
584 Kč
s kódem
730 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Etna
Bavlněný, na zavazování, s pruhy, 30x50 cm
(1)
Skladem
414 Kč
s kódem
518 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Přehoz Macie
Prošívaný, bavlněný, červený/bílý, 240x260 cm
Skladem
Poslední kousek
2 851 Kč
s kódem
3 564 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Augustina
S příměsí vlny, na zip, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
548 Kč
s kódem
685 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (2)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlečení Simmel
Na dvoulůžko/prodloužené, luxusní, s příměsí lnu, šedobéžové, 240x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
4 277 Kč
s kódem
5 346 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Polštář na gauč Martina
Lněný, krémový, šířka 36 cm, váha 900 g
(1)
Doručíme od 4. 12. 2026
953 Kč
s kódem
1 191 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Polštář na gauč Martina
Žinylkový, krémový, šířka 60 cm, váha 2 kg
(1)
Doručíme od 4. 12. 2026
1 534 Kč
s kódem
1 917 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (2)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Povlaky na polštáře v sadě Mabile
2 ks, bavlněné, na zip, strukturované, 50x50 cm
(1)
Skladem
746 Kč
s kódem
932 Kč bez kódu
466 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Podsedák Rimca
Sametový, ø 35 cm
(1)
Doručíme od 4. 12. 2026
331 Kč
s kódem
414 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Podsedák Romane
Z mikrovlákna, na zavazování, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
438 Kč
s kódem
548 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Povlaky na polštáře v sadě Senara
2 ks, bavlněné, na zip, strukturované, 45x45 cm
Doručíme od 4. 12. 2026
713 Kč
s kódem
891 Kč bez kódu
446 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Bryndáky v sadě Prune
2 ks, mušelínové, růžové
Doručíme od 4. 12. 2026
476 Kč
s kódem
595 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Ubrus Flia
S příměsí lnu, s pruhy, béžový, 150x250 cm
Doručíme od 4. 12. 2026
2 466 Kč
s kódem
3 083 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Manma
S příměsí lnu, na zip, s geometrickým vzorem/s abstraktním vzorem, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousek
959 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Podsedák Romane
Z mikrovlákna, na zavazování, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 4. 12. 2026
476 Kč
s kódem
595 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Podsedák Romane
Z mikrovlákna, na zavazování, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 4. 12. 2026
476 Kč
s kódem
595 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Bryndáky v sadě Prune
2 ks, mušelínové, zelené
Doručíme od 4. 12. 2026
349 Kč
s kódem
436 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Klip na dudlík Epiphany
Skladem
Poslední kousky
438 Kč
s kódem
548 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Přehoz Sini
Prošívaný, z bio bavlny, béžový, 180x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 070 Kč
s kódem
3 838 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Anatomický polštář Sasa
S výplní z paměťové pěny, se snímatelným potahem, 33x70 cm
Doručíme od 4. 12. 2026
959 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Ondara
Bavlněný, na zip, s abstraktním vzorem, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
584 Kč
s kódem
730 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Polštář Fluff
Do dekoračních polštářů, 50x80 cm
(2)
Doručíme od 4. 12. 2026
269 Kč
s kódem
336 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (4)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Polštář na gauč Blok
Manšestrový, zelený, šířka 60 cm, váha 1 kg
(9)
Doručíme od 4. 12. 2026
1 409 Kč
s kódem
1 761 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (3)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Dětský polštářek Laily
Mušelínový, růžový, ø 30 cm
Skladem
Poslední kousky
438 Kč
s kódem
548 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Podsedák Rimca
Sametový, ø 35 cm
(1)
Skladem
301 Kč
s kódem
376 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Lioris
Bavlněný, na zip, s pruhy, 40x60 cm
Skladem
Poslední kousek
450 Kč
s kódem
563 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Povlaky na polštáře v sadě Macie
2 ks, bavlněné, na zip, s pruhy, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
654 Kč
s kódem
817 Kč bez kódu
409 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Lioris
Bavlněný, na zip, s pruhy, 40x60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
476 Kč
s kódem
595 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Přehoz Isor
Prošívaný, bavlněný, světle hnědý, 180x260 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 851 Kč
s kódem
3 564 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Lunira
Bavlněný, na zip, strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
548 Kč
s kódem
685 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Marena
Lněný, na zip, s pruhy, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
466 Kč
s kódem
582 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Augustina
S příměsí vlny, na zip, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 4. 12. 2026
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (2)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Nacha
S příměsí lnu, na zip, 45x45 cm
(1)
Skladem
371 Kč
s kódem
464 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Podsedák Rimca
Sametový, ø 35 cm
(1)
Doručíme od 4. 12. 2026
331 Kč
s kódem
414 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Podsedák Romane
Z mikrovlákna, na zavazování, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 4. 12. 2026
476 Kč
s kódem
595 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Potah Alocs
46 cm, béžový
Skladem
603 Kč
s kódem
754 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Selise
S příměsí vlny, na zip, s abstraktním vzorem/strukturovaný, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
530 Kč
s kódem
662 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Prostěradlo Simmel
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, taupe, 180x200 cm
(1)
Doručíme od 4. 12. 2026
2 073 Kč
s kódem
2 591 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Přehoz Serla
Prošívaný, bavlněný, zelený, 180x260 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 881 Kč
s kódem
3 601 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Koupelnová předložka Crilda
Pratelná/ručně tkaná, béžová, 50x70 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
354 Kč
s kódem
442 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Dětský povlak na polštář Pecky
Na zip, strukturovaný, bavlněný, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Kapsář na dětskou postýlku Laily
Bavlněný, růžový
Skladem
Poslední kousek
246 Kč
s kódem
308 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
68
69
70
...
165
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil