20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 901 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Marbre
Pratelná, WC, textilní, bílá/šedá, 45x45 cm
(4)
Skladem
173 Kč
s kódem
216 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Gladis
Pratelná, bílá, 50x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
288 Kč
s kódem
360 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Sprchový závěs Amber
S potiskem, světle šedý, 180x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Icemount
Termo, závěsný systém tyč, černý, 140x260 cm
(3)
Doručíme od 21. 10. 2026
380 Kč
s kódem
475 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Orbella
Pratelná, bílá/ve stříbrné barvě, 45x75 cm
(2)
Skladem
368 Kč
s kódem
460 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Persane
Omyvatelný, z PVC, patchwork, šedý, 140x240 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Minatis
Pratelná, bílá, 50x80 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
326 Kč
s kódem
407 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Island
Závěsný systém tyč, strukturovaný, v přírodní barvě, 140x240 cm
Skladem
589 Kč
s kódem
736 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Jade
Pratelná, tmavě zelená, 45x75 cm
(15)
Skladem
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Lissea
Voálová, závěsný systém tyč, bílá, 400x240 cm
(7)
Skladem
516 Kč
s kódem
645 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Cuistot
Bavlněná, béžová, 14,5x24,5 cm, tepelná odolnost 250 °C
(9)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Kelly
Pratelná, WC, bílá/šedá/ve zlaté barvě, 45x45 cm
(6)
Skladem
212 Kč
s kódem
265 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Sprchový závěs Plumiss
S potiskem, bílý/v petrolejové barvě, 180x200 cm
(4)
Skladem
341 Kč
s kódem
426 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Sprchový závěs Joya
Bílý/ve zlaté barvě, 180x200 cm
(12)
Doručíme od 21. 10. 2026
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Sprchový závěs Yaline
Krémový, 180x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
s kódem
392 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dětský závěs Moonlight
Zatemňovací, závěsný systém tyč, s hvězdičkami, růžový, 140x260 cm
(1)
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Alma
Závěsný systém tyč, s potiskem, béžový, 140x260 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Jayana
Pratelná, WC, bílá/růžová, 45x45 cm
(1)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Goyave
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, bavlněné, s potiskem, bílé/taupe, 240x220 cm
(11)
Skladem
835 Kč
s kódem
1 044 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Orbella
Pratelná, WC, bílá/ve stříbrné barvě, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Orbella
Pratelná, černá/ve zlaté barvě, 45x75 cm
Skladem
Poslední kousky
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Shana
Závěsný systém tyč, z mikrosaténu, tmavě modrý, 140x240 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Persane
Omyvatelný, z PVC, patchwork, šedý, ø 160 cm
(5)
Skladem
349 Kč
s kódem
436 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Atlas
Závěsný systém tyč, bavlněný, s pruhy, v přírodní barvě, 140x240 cm
(7)
Skladem
592 Kč
s kódem
740 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Porte Bonheur
Na jednolůžko, na patentku, bavlněné, mandala, černé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
527 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Lissea
Voálová, závěsný systém tyč, bílá, 300x240 cm
(13)
Skladem
402 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Atlas
Závěsný systém tyč, bavlněný, s pruhy, v cihlové barvě/v přírodní barvě, 140x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Povlečení Noble
Na jednolůžko, na zip, luxusní, damaškové, s pruhy, světle modré, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousek
1 762 Kč
s kódem
2 203 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Povlečení Vista
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlny Renforcé, s geometrickým vzorem, světle modré, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
1 762 Kč
s kódem
2 203 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 30x30 cm
(70)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Osuška Comfort
Froté, bavlněná, béžová, 70x140 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Kuchyňská rukavice Line
Bavlněná, zelená, 14x21 cm
Skladem
250 Kč
s kódem
312 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Povlečení Noble
Na jednolůžko/prodloužené, na zip, luxusní, damaškové, s pruhy, tmavě modré, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousek
1 862 Kč
s kódem
2 327 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, tmavě modrý, 40x60 cm
(70)
Skladem
Poslední kousky
230 Kč
s kódem
288 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Osuška Comfort
Froté, bavlněná, tmavě šedá, 70x140 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Ubrus Charm
Bavlněný, s květinovým vzorem, béžový, 140x220 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(1)
Skladem
413 Kč
s kódem
516 Kč bez kódu
258 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Bistro
2 ks, bavlněná, pratelná, s nápisem, 33x48 cm
Skladem
415 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Ubrus Charm
Bavlněný, s květinovým vzorem, béžový, 140x270 cm
(1)
Skladem
1 815 Kč
s kódem
2 269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Povlečení Noble
Na jednolůžko/prodloužené, na zip, luxusní, damaškové, s pruhy, světle modré, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousek
1 862 Kč
s kódem
2 327 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Povlečení Noble
Na jednolůžko, na zip, luxusní, damaškové, s pruhy, tmavě modré, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
1 762 Kč
s kódem
2 203 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, béžový, 30x30 cm
(1)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Utěrky v sadě Blocks
2 ks, bavlněné, růžové/hnědé, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousky
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Bistro
2 ks, bavlněná, pratelná, s nápisem, 33x48 cm
Skladem
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Povlečení Tiles
Na jednolůžko/prodloužené, na zip, luxusní, damaškové, s geometrickým vzorem, taupe, 140x220 cm
Skladem
2 215 Kč
s kódem
2 769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
413 Kč
s kódem
516 Kč bez kódu
258 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Utěrky v sadě Bistro
2 ks, bavlněné, hnědé, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousky
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Chňapky v sadě Line
2 ks, bavlněné, zelené, 20x20 cm
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
71
72
73
...
165
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil