20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 948 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Good Morning
Župan Polyvelvet
Velikost M/L, z mikroplyše, zelený
(2)
Skladem
Poslední kousek
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost (3)
-20 % s kódem
Good Morning
Župan Polyvelvet
Velikost XL/XXL, z mikroplyše, růžový
(2)
Skladem
Poslední kousky
743 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost (3)
-20 % s kódem
HIP
Župan Terry
Velikost M/L, bavlněný, béžový
(2)
Skladem
Poslední kousky
791 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (2)
-20 % s kódem
Good Morning
Župan Polyvelvet
Velikost XL/XXL, z mikroplyše, modrý
(1)
Skladem
Poslední kousky
743 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost (3)
-20 % s kódem
Good Morning
Župan Polyvelvet
Velikost M/L, z mikroplyše, béžový
(2)
Skladem
Poslední kousky
743 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost (3)
-20 % s kódem
Good Morning
Župan Polyvelvet
Velikost XS/S, z mikroplyše, zelený
(1)
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost (3)
-20 % s kódem
Good Morning
Župan Polyvelvet
Velikost XS/S, z mikroplyše, růžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost (3)
-20 % s kódem
Good Morning
Župan Polyvelvet
Velikost XS/S, z mikroplyše, modrý
(14)
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost (3)
-20 % s kódem
HIP
Župan Terry
Velikost XL/XXL, bavlněný, bílý
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
791 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost (2)
-20 % s kódem
HIP
Župan Terry
Velikost XS/S, bavlněný, béžový
(14)
Skladem
Poslední kousek
791 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (2)
-20 % s kódem
Mila Home
Dětský povlak na polštář Dream Big
Na zip, s hvězdičkami/s nápisem/s potiskem, 43x43 cm
Skladem
Poslední kousky
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bonami Essentials
Povlečení Basic
Na dvoulůžko, na zip, nežehlivé, z mikrosaténu, zelené, 200x200 cm
(4)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Bonami Essentials
Povlečení Basic
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé, z mikrosaténu, bílé, 140x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Bonami Essentials
Povlečení Basic
Na dvoulůžko, na zip, nežehlivé, z mikrosaténu, bílé, 200x200 cm
(1)
Skladem
487 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Lilo and Stitch
Fleecový, modrý, 33x25 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
158 Kč
s kódem
198 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Paw Patrol
Fleecový, 27,5x33 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
181 Kč
s kódem
226 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Bunnies
Do postýlky, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 100x135 cm
(12)
Skladem
237 Kč
s kódem
296 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Border Collie
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, černobílé, bavlněné, 140x200 cm
(4)
Doručíme od 13. 10. 2026
398 Kč
s kódem
498 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Wednesday
Bavlněná, černá/fialová, 70x140 cm
(3)
Skladem
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Wednesday
Bavlněná, tmavě fialová, 70x140 cm
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Wednesday
Bavlněná, fialová, 70x140 cm
(3)
Skladem
202 Kč
s kódem
253 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Frozen
Fleecový, růžový, ø 35 cm
(4)
Skladem
163 Kč
s kódem
204 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Sonic
Fleecový, modrý, 29x33 cm
(8)
Skladem
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské pončo Lilo and Stitch
Velikost 3-8 let, bavlněné, světle růžové
(2)
Skladem
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Paw Patrol
Fleecový, 28,5x31 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
141 Kč
s kódem
176 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské prostěradlo Lilo and Stitch
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, s potiskem, světle růžové, 90x200 cm
(10)
Skladem
330 Kč
s kódem
413 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské prostěradlo Frozen
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, s potiskem, růžové, 90x200 cm
(12)
Skladem
294 Kč
s kódem
368 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Vaiana
Bavlněná, 70x140 cm
Skladem
210 Kč
s kódem
263 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské prostěradlo Gabby's Dollhouse
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, s potiskem, růžové, 90x200 cm
(2)
Skladem
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Spider-man
Fleecový, 33x29 cm
Skladem
180 Kč
s kódem
225 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Frozen
Fleecový, 28x33 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
166 Kč
s kódem
207 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Minnie
Fleecový, 32x32,5 cm
(4)
Skladem
149 Kč
s kódem
186 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Malomi Kids
Dětský polštářek Stars
Bavlněný, růžový, 26x35 cm
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
My House
Deka Island
S beránkem, zelená, 150x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
My House
Deka Island
S beránkem, růžová, 150x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Casa Selección
Dekorační polštáře v sadě
2 ks, žluté, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
290 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Podsedák Sherpa Bouclé
Z materiálu bouclé, na zavazování, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Casa Selección
Podsedák Delfy
Na zavazování, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Dekorační polštář Sherpa Bouclé
Z materiálu bouclé, šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Casa Selección
Běhouny na stůl v sadě Delfy
2 ks, 60x160 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Podsedák Sherpa
Z materiálu bouclé, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Casa Selección
Podsedák Tropy
Na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mendola Fabrics
Záclona Amanda
Závěsný systém kolejnice, s květinovým vzorem, bílá/šedá, 140x245 cm
Skladem
Poslední kousek
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Dakls
Ubrus
Omyvatelný, z PVC, s ornamentem, šedý, 140x180 cm
Skladem
Poslední kousek
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Dakls
Ubrus
Omyvatelný, z PVC, s květinovým vzorem, béžový, 140x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Dakls
Ubrus
Omyvatelný, z PVC, s květinovým vzorem, béžový, 140x180 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Damask Jacquard
2 ks, damaškové, zakládací, s ornamenty, 50x75 cm
(35)
Skladem
679 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mila Home
Povlečení
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem/4dílné, na knoflíky, nežehlivé, s pruhy, světle šedé, 200x220 cm
Skladem
Poslední kousek
927 Kč
s kódem
1 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
82
83
84
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil