20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 944 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení se svítícím efektem Game Over
Na dvoulůžko, nežehlivé/teplé, na knoflíky, šedé, z mikroplyše, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 167 Kč
s kódem
1 459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Woodland Walk
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé, sametové, kostkované, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 215 Kč
s kódem
1 519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Art Deco Pearl
2 ks, dimout, závěsný systém tyč, s ornamenty, zelené, 229x229 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 967 Kč
s kódem
2 459 Kč bez kódu
1 230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Velvet Boucle
Z mikroplyše, tmavě hnědá, 130x170 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
975 Kč
s kódem
1 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Anti-Bacterial
Froté, bavlněný, béžový, 50x85 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Kelso Check
S beránkem, béžová, 130x170 cm
(15)
Skladem
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
10 ks, froté, bavlněné, tyrkysové, 4x malý ručník (30x50)/4x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 311 Kč
s kódem
1 639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Počet kusů (2)
-20 % s kódem
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlněná, bílá, 70x140 cm
(23)
Doručíme od 15. 10. 2026
299 Kč
s kódem
374 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlněná, krémová, 70x140 cm
(23)
Doručíme od 15. 10. 2026
261 Kč
s kódem
326 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, krémový, 50x100 cm
(23)
Doručíme od 15. 10. 2026
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, tyrkysový, 50x100 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-20 % s kódem
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
10 ks, froté, bavlněné, béžové, 4x malý ručník (30x50)/4x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 303 Kč
s kódem
1 629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Počet kusů (3)
-20 % s kódem
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
4 ks, froté, bavlněné, šedé, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(7)
Doručíme od 15. 10. 2026
608 Kč
s kódem
760 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Počet kusů (3)
-20 % s kódem
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
10 ks, froté, bavlněné, bílé, 4x malý ručník (30x50)/4x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručíme od 15. 10. 2026
1 311 Kč
s kódem
1 639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
-20 % s kódem
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlněná, hnědá, 70x140 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
4 ks, froté, bavlněné, krémové, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(5)
Skladem
Poslední kousek
602 Kč
s kódem
753 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Počet kusů (3)
-20 % s kódem
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, hnědý, 50x100 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, bílý, 50x100 cm
(23)
Doručíme od 15. 10. 2026
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlněná, béžová, 70x140 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, béžový, 50x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
10 ks, froté, bavlněné, hnědé, 4x malý ručník (30x50)/4x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(4)
Skladem
Poslední kousek
1 231 Kč
s kódem
1 539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Počet kusů (3)
-20 % s kódem
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, šedý, 50x100 cm
(2)
Doručíme od 15. 10. 2026
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Plážová deka Allure Stripe
Lněná, s pruhy, béžová, 140x170 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 759 Kč
s kódem
2 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Plážová deka Allure Stripe
Lněná, s pruhy, modrá, 140x170 cm
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 751 Kč
s kódem
2 189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Plážová osuška Allure Stripe
Lněná, s pruhy, modrá, 85x140 cm
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 071 Kč
s kódem
1 339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Povlečení Align
Na jednolůžko/prodloužené, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s pruhy, červené/béžové, 140x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 055 Kč
s kódem
2 569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Retro
Pratelná, z bio bavlny, modrá/hnědá, 50x80 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Povlečení Mini
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, kostkované, zelené/béžové, 140x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
2 031 Kč
s kódem
2 539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Retro
Pratelná, z bio bavlny, zelená, 50x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Retro
Froté, z bio bavlny, hnědý, 50x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Retro
Pratelná, z bio bavlny, modrá/růžová, 50x80 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Sprchový závěs Diagonal
S pruhy, hnědý, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
1 087 Kč
s kódem
1 359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Retro
Pratelná, z bio bavlny, světle žlutá/fialová, 50x80 cm
Skladem
Poslední kousky
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
sada 4 ks
House Nordic
Prostírání v sadě Bombay
4 ks, jutová, ø 38 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
385 Kč
s kódem
481 Kč bez kódu
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 4 ks
House Nordic
Prostírání v sadě Bombay
4 ks, jutová, ø 38 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
361 Kč
s kódem
451 Kč bez kódu
113 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
JAHU collections
Anatomický polštář Visco
S výplní z paměťové pěny, antialergenní, se snímatelným potahem, 58x38 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
623 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Light & Living
Dekorační polštář Vajen
Z mikroplyše, hnědý, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
607 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Light & Living
Dekorační polštář Comallo
S příměsí vlny, zelený, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 103 Kč
s kódem
1 379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská deka Space
Bílá, 130x160 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
471 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 20 ks
Bloomingville Mini
Ubrousky v sadě Oscar
20 ks, papírové, s potiskem, 25x25 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Dekorační polštář Somma
S příměsí vlny, 50x50 cm
(5)
Skladem
1 323 Kč
s kódem
1 654 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Corn
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(2)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
10 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský polštářek Dolly
Z mikroplyše, černobílý, 13x56 cm
Skladem
Poslední kousky
826 Kč
s kódem
1 033 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Good Morning
Povlečení Pure Zigzag
Na dvoulůžko/prodloužené, otevřené, z mikrovlákna, strukturovaný, krémové, 200x220 cm
Skladem
Poslední kousky
1 031 Kč
s kódem
1 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Good Morning
Povlečení Pure Elegance
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, z mikrovlákna, krémové, 140x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Good Morning
Povlečení Pure Elegance
Na dvoulůžko/prodloužené, otevřené, z mikrovlákna, v petrolejové barvě, 200x220 cm
(2)
Skladem
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Good Morning
Povlečení Pure Elegance
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, z mikrovlákna, šedé, 140x220 cm
(1)
Skladem
607 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Good Morning
Povlečení Pure Elegance
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, z mikrovlákna, v petrolejové barvě, 140x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
607 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
90
91
92
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil