20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 897 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Pineapple Elephant
Povlečení Tamba Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, strukturovaný, béžové, 135x200 cm
(3)
Skladem
1 215 Kč
s kódem
1 519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Hyperion
Dekorační polštář Selene Luxury Chenille
Z žinylky, černý, se snímatelným potahem, 55x55 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Roba
Mantinel do postýlky Roba style
Růžový
(3)
Skladem
855 Kč
s kódem
1 069 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Andrea Simone
Přikrývka Sensazione
Celoroční, 140x220 cm
(3)
Skladem
1 287 Kč
s kódem
1 609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Good Morning
Povlečení Magic
Na dvoulůžko/prodloužené, otevřené, bavlněné, s abstraktním vzorem, 200x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
903 Kč
s kódem
1 129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Povlečení
Na jednolůžko/prodloužené, s prostěradlem, zakládací, luxusní, z bavlny Renforcé, šedé/antracitové, 160x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 087 Kč
s kódem
1 359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Lina
Bavlněný, zakládací, 50x70 cm
(3)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Hilary
S příměsí bavlny, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, světle zelená, 125x150 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
417 Kč
s kódem
521 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Cotton Percale
2 ks, z bavlněného perkálu, zakládací, 50x75 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
125 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Vahine
Závěsný systém tyč, žlutý/bílý, 140x280 cm
(3)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ochrana proti průvanu Mouton
Bílá, 7x80 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Forest Green
Lněný, zakládací, 70x90 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 079 Kč
s kódem
1 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Deco Sequin
Z mikrosaténu, s ornamentem, 33x180 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Universe of Sleeping
Přikrývka Capella Cool
S péřovou výplní, letní, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 599 Kč
s kódem
3 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Good Morning
Povlečení Gigi
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, zelené/krémové, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
975 Kč
s kódem
1 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Ručníky a osušky v sadě Dora
2 ks, froté, bavlněné, růžové, 1x střední ručník (50x90)/1x osuška (90x150)
(3)
Skladem
Poslední kousky
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Persane
Omyvatelný, z PVC, patchwork, šedý, 140x240 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Satin Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, damaškové, s pruhy, šedé, 135x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Chňapka Adam
Silikonová/ze směsi vláken, béžová, 18,5x18,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Běhoun na stůl Natural
Lněný, 40x150 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Pončo Stripe
Bavlněné, modré
(3)
Skladem
Poslední kousky
623 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
4 ks, froté, bavlněné, tyrkysové, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(3)
Skladem
Poslední kousek
839 Kč
s kódem
1 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Počet kusů (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Cosy Diamond
Z mikroplyše, tmavě modrá, 130x170 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Nori
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, s beránkem, strukturovaný, béžové, 135x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Béžový, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Retro Daisy
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, 135x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, béžové, 90x190 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Diamond
Modrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, tmavě modré, 50x100 cm
(3)
Skladem
687 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
215 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Pineapple Elephant
Povlečení Safiya Mandala
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, mandala, 200x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, tmavě šedé, 160x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Roleta Rossignol
Textilní, světle hnědá, 120x180 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, tmavě modré, 160x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Constellation
S vánočním motivem, červený, 150x240 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Běhoun na stůl Botany 2 Lightweight
Lněný, s květinovým vzorem, 40x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, bílé/hnědé, 60x100 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Spring Gonks
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, světle zelené, 135x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Loelia
Plastové, s geometrickým vzorem, 28,5x44 cm
(3)
Skladem
87 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, černé, 30x30 cm
(3)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Dakls
Ubrus
Omyvatelný, z PVC, s květinovým vzorem, béžový, 140x180 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Arden
2 ks, froté, krémové, 50x90 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Tmavě šedý, ø 180 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-20 % s kódem
Mila Home
Set podsedáků a běhounu Exotic Leaves
5 ks, hnědý
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 151 Kč
s kódem
1 439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, modré, 180x290 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Župan Cozy
Velikost S/M, z mikroplyše, šedý
(3)
Skladem
Poslední kousek
959 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Velikost (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, žluté, 30x30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Chňapka
Bavlněná, šedá, 20x20 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
52
53
54
...
165
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil