20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 950 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Glitzy Sequin
2 ks, závěsný systém tyč, z mikrosaténu, strukturované, šedé, 168x183 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 319 Kč
s kódem
1 649 Kč bez kódu
825 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Mogador
Závěsný systém tyč, šedý/ve zlaté barvě, 140x260 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
415 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Dekorační polštář Eydis
S příměsí bavlny, tmavě modrý, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
783 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
HIP
Župan Terry
Velikost M/L, bavlněný, béžový
(2)
Skladem
Poslední kousky
791 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (2)
-20 % s kódem
Good Morning
Povlečení Bernardus
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, teplé, flanelové, světle hnědé, 140x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, hnědé, 160x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (7)
-20 % s kódem
Belle & Boo
Dětské povlečení Garden Friends
3dílné, na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, bavlněné, 200x200 cm
(2)
Skladem
975 Kč
s kódem
1 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské pončo Lilo and Stitch
Velikost 3-8 let, bavlněné, světle růžové
(2)
Skladem
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Podsedák Beige Mandala
Na zavazování, s potiskem, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Roba
Mantinel do postýlky Lil Planet
Světle šedý
(2)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
s kódem
824 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Cocoty
Černá/béžová, 45x75 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
My House
Deka Marble
S beránkem, šedá, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
583 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v sadě Zazy
2 ks, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, antracitové, 60x160 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
155 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, tmavě růžové, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Sun Garden
Zahradní podsedák Bristol
S nápisem/s květinovým vzorem, tmavě šedý, 50x120 cm
(2)
Skladem
1 303 Kč
s kódem
1 629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Satin Stripe
2 ks, damaškové, s pruhy, zakládací, 50x75 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Snake Trinket
70x120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Green Gate
Kuchyňská rukavice
Bílá/šedá, 18x28 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Mila Home
Povlečení
Na jednolůžko/prodloužené, s prostěradlem, zakládací, luxusní, z bavlny Renforcé, černé/šedé, 160x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
935 Kč
s kódem
1 169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Frozen "Snowflake"
Bavlněná, 70x140 cm
(2)
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Roba
Dětská deka Lil Planet
Pletená, z bio bavlny, zelená, 80x80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
484 Kč
s kódem
605 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Sonate
Na jednolůžko, na patentku, oboustranné, z mikrovlákna, s potiskem, bílé/tmavě šedé, 140x200 cm
(2)
Skladem
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Sprchový závěs Nova Arte
S abstraktním vzorem, bílý/modrý, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 159 Kč
s kódem
1 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Premier Housewares
Kuchyňská rukavice Stripe
Bavlněná, černobílá, 19x29 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé, flanelové, šedé, 135x200 cm
(2)
Skladem
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Cotton Percale
2 ks, z bavlněného perkálu, zakládací, 50x75 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódem
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Corn
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(2)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
10 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Župan Polyvelvet
Velikost XL/XXL, z mikroplyše, růžový
(2)
Skladem
Poslední kousky
743 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Linear Curve
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, černé/béžové, 230x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
671 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení A Lot Like Christmas
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s nápisem, šedé, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, zakládací, 50x75 cm
(2)
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Soft
Froté, z bio bavlny, tmavě zelený/modrý, 50x90 cm
(2)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, černobílé, 60x100 cm
(2)
Skladem
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bonami Essentials
Přikrývka Teddy Bear
Dětská , celoroční, 100x135 cm
(2)
Skladem
575 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, světle šedé, 120x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
751 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného perkálu, růžové, 160x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Mila Home
Běhoun na stůl Beige Mandala
S ornamentem, 40x130 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Curly Wooly
Fleecová, v cihlové barvě, 180x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
683 Kč
s kódem
854 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, žlutý, 50x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Botania
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, bílé/zelené, 90x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, žlutá, 90x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
JAHU collections
Osuška Skyline
Bavlněná, s ornamentem, červená, 70x140 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Tazu
Lněný, 30x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
518 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Thin Black Stripes
Lněný, s pruhy, zakládací, 50x60 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
959 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Lemon Curry
Lněný, zakládací, 40x60 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
959 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Plisé Verona
Bílá, 42,5x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
4 ks, froté, bavlněné, oranžové, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(2)
Skladem
Poslední kousek
613 Kč
s kódem
766 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Počet kusů (2)
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Osuška Malou
Bavlněná, s ornamentem, v hořčicové barvě/krémová, 140x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
59
60
61
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil