20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 894 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Pampille
S abstraktním vzorem, červený, 150x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětský polštářek Sheldon the Shark
Plyšový, modrý
(1)
Skladem
Poslední kousky
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Alex
Z mikroplyše, hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Polka Dot
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s puntíky, bílé/zelené, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
919 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Set povlaků na polštář a běhounu
5 ks, modrý
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 151 Kč
s kódem
1 439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Chňapka Cuistot
Bavlněná/silikonová, červená, 19x19 cm, tepelná odolnost 250 °C
(1)
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s pruhy, 40x40 cm
(10)
Skladem
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Kelso Check
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, vínové, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v sadě Lissea
2 ks, voálové, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, bílé, 45x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Prehistoric
Na jednolůžko/prodloužené, oboustranné, otevřené, modré, bavlněné, 140x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Ubrus Lemons
S potiskem, žlutý/zelený, 140x180 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
743 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Seersucker Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, šedé, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mila Home
Povlečení
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem/4dílné, zakládací, luxusní, z bavlny Renforcé, oranžové/šedé, 200x220 cm
Skladem
Poslední kousky
1 271 Kč
s kódem
1 589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Bianca
Ručník Reversible Stripe
Froté, bavlněný, bílý/modrý, 50x85 cm
Skladem
Poslední kousek
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Casa Selección
Potah Urban
Na pohovku, 2místný, světle šedý
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 351 Kč
s kódem
1 689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Alma
S potiskem, černý/béžový, ø 180 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
371 Kč
s kódem
464 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Přehoz Mic
Z mikroplyše, krémový, 200x220 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
1 199 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Plain Flanel
Napínací, na dvoulůžko, flanelové, modré, 180x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Little Snowdrops
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(4)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, tmavě růžové, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
42 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, oranžový, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
123 Kč
s kódem
154 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (4)
Na prodejně
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Mandala Tiles
Patchwork/s ornamentem, 45x140 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kate Louise
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Cabana
Závěsný systém tyč, černobílý, 140x260 cm
Skladem
Poslední kousky
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, tmavě šedé, 120x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
623 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Good Morning
Povlečení Pure Zigzag
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, z mikrovlákna, strukturovaný, krémové, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousky
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, béžový, 30x30 cm
(1)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
MSV
Sprchový závěs Sugar
S abstraktním vzorem, růžový, 180x200 cm
Skladem
Poslední kousky
363 Kč
s kódem
454 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, žlutá, 70x130 cm
(1)
Skladem
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
JAHU collections
Dětský polštářek Unicorn
Se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Prostírání Mala
S příměsí juty, 35x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Ava
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(8)
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Maglie
Pratelná, 40x60 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Závěs Natural
Závěsný systém tyč, lněný, v přírodní barvě, 140x275 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
2 999 Kč
s kódem
3 749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Zástěra Cuistot
Bavlněná, béžová
(1)
Skladem
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Zone
Ručník Classic
V terakotové barvě, 50x100 cm
(1)
Skladem
237 Kč
s kódem
296 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Flamboyant
Plastové, 46x36 cm
Skladem
79 Kč
s kódem
99 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Diamant
Z PVC, ø 38 cm
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Esschert Design
Deka
Zelená, 130x180 cm
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, tmavě modré, 260x220 cm
(105)
Skladem
Poslední kousek
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Raspberry Creamsicle
Na zip, s abstraktním vzorem, 43x43 cm
(1)
Skladem
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Cira
Na jednolůžko, teplé/oboustranné, na zip, šedé, flanelové, 140x200 cm
Skladem
975 Kč
s kódem
1 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Belflor
Bílý/ve zlaté barvě, 150x240 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Kave Home
Osuška Dorane
Froté, bavlněná, s pruhy, zelená/béžová, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousky
953 Kč
s kódem
1 191 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Tropic Tiger Leaf
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, zelené/hnědé, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
671 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Rex London
Podsedák Blockprint
Bavlněný, s ornamentem, 37x37 cm
Skladem
Poslední kousek
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, khaki, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
s kódem
361 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Slintáky v sadě Olna
2 ks, bavlněné, krémové/v terakotové barvě
Skladem
Poslední kousky
476 Kč
s kódem
595 Kč bez kódu
298 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
100
101
102
...
165
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil