20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 924 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
sada 2 ks
Ladelle
Utěrky v sadě Lennox
2 ks, černobílé, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Restilo
Deka Lazy
Televizní, z mikroplyše, tmavě fialová, 150x180 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 031 Kč
s kódem
1 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
B.E.S.
Prostěradlo Mako
Napínací, na dvoulůžko/prodloužené, jersey, žluté, 200x220 cm
(93)
Skladem
Poslední kousek
655 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Waffle
Bavlněný, fialový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Homemania Decor
Dětská deka Baby Baby
Pletená, růžová, 90x90 cm
(1)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Somerset
Bavlněná, taupe
Skladem
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Green Gate
Ubrus Dina
Bavlněný, s vánočním motivem, růžový, 100x100 cm
Skladem
Poslední kousek
855 Kč
s kódem
1 069 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Filumi
Závěs Calisto
Dimout, závěsný systém tyč, krémový, 200x250 cm
Skladem
Poslední kousky
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Baltic
Závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, z mikrovlákna, bílý, 180x200 cm
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská deka Harry Potter
Fleecová, s potiskem, 100x150 cm
Skladem
Poslední kousky
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Dětský povlak na polštář Yanil
Na zip, kostkovaný, bavlněný, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 30x30 cm
(70)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 16 ks
Meri Meri
Ubrousky v sadě Jolly Christmas
16 ks, papírové, 11x20 cm
Skladem
Poslední kousek
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
16 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
My House
Povlečení Riana
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s květinovým vzorem, fialové, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Dekorační polštář Isnel
Z recyklované bavlny, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
687 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Mistraline
Závěsný systém tyč, bavlněný, světle hnědý, 140x240 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, béžové, 140x200 cm
(83)
Skladem
Poslední kousky
847 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (7)
-20 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Neo Pink
Růžový, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ručník Bath
Froté, bavlněný, světle zelený, 50x100 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Mijolnir
Prostěradlo
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, bavlněné, světle modré, 140x200 cm
(13)
Skladem
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka
Bavlněná, šedá, 130x170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
879 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Hübsch
Deka Loom
S příměsí vlny, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Butter Kings
Povlečení Watercolour Spots
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s puntíky, bílé, 135x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 695 Kč
s kódem
2 119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Freezing
2 ks, bavlněná, pratelná, 35x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Dekorační polštář Isnel
Z recyklované bavlny, vínový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
687 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Sonate
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na patentku, oboustranné, z mikrovlákna, s potiskem, bílé/tmavě šedé, 240x220 cm
(1)
Skladem
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Scorpio
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Yash
Z recyklované bavlny, 130x160 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
687 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Mounty
Z mikroplyše, šedá, 220x240 cm
(6)
Doručíme od 21. 10. 2026
1 687 Kč
s kódem
2 109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Green Gate
Kuchyňská rukavice
Bílá/zelená/růžová, 18x28 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Hugo Frosch
Termofor Classic 3in1
Z mikroplyše, bílý, 1,8 l
(3)
Skladem
Poslední kousek
678 Kč
s kódem
848 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Cosy Soft Checkerboard
Bílá/tmavě hnědá, 130x170 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
591 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Pink
S vánočním motivem, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Angelia
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na patentku, mušelínové, v terakotové barvě, 260x240 cm
(104)
Skladem
Poslední kousky
1 511 Kč
s kódem
1 889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Morgane
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s potiskem, starorůžové, 240x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Utěrka Comptoir
Bavlněná, modrá, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
111 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
sada 20 ks
Homéa
Ubrousky v sadě Farm Animals
20 ks, 33x33 cm
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
6 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kate Louise
Dětský polštářek Matryoshka
Se snímatelným potahem, 43x43 cm
Skladem
Poslední kousky
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Satin Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, saténové, s pruhy, černé, 200x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
575 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení se svítícím efektem Game Over
Na jednolůžko, nežehlivé/teplé, na knoflíky, šedé, z mikroplyše, 135x200 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
noo.ma
Deka Tul
Modrá/krémová, 150x200 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
1 698 Kč
s kódem
2 122 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Cancer
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Prostírání Red Gingham
Lněné, pratelné, kostkované, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousky
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář
Růžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Botany 2
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
275 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, zelené, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
687 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Mila Home
Běhoun na stůl Rachel
S potiskem, 40x130 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Polka Dot
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé/šedé, 90x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
112
113
114
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil