20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 947 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-20 % s kódem
Universe of Sleeping
Přikrývka Neptune Warm
S péřovou výplní, zimní, 200x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 671 Kč
s kódem
4 589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Greta
Na zip, strukturovaný, 40x40 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, oranžová, 150x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Damask Jacquard
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní, damaškové, s ornamentem/orientální, béžové, 230x220 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 151 Kč
s kódem
1 439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Native Natural
Deka
Vlněná, šedá, 140x180 cm
Skladem
Poslední kousek
7 479 Kč
s kódem
9 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Voltis
Pratelná, bílá, 50x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Carli
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, slonovinový, 140x270 cm
Skladem
Poslední kousky
415 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ochrana proti průvanu Mink
Šedá/hnědá, 10x90 cm
(17)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Astrelia
Z mikrovlákna, s vánočním motivem, bílý/ve stříbrné barvě, 140x240 cm
(5)
Skladem
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Dakls
Povlak na polštář Stars
Na zip, s hvězdičkami, 40x40 cm
(1)
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Larsson Geo
Bavlněný, s geometrickým vzorem, 33x220 cm
(6)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, černé, 90x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Marina
4 ks, froté, bavlněné, tmavě zelené, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(719)
Skladem
Poslední kousky
991 Kč
s kódem
1 239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Počet kusů (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, v mentolové barvě, 135x200 cm
(7)
Skladem
527 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Essentials
Přikrývka Light
Letní, 160x220 cm
(10)
Skladem
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, tmavě zelené, 140x200 cm
(19)
Skladem
Poslední kousek
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Stripe
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s pruhy, tmavě modré, 230x220 cm
(90)
Skladem
Poslední kousky
895 Kč
s kódem
1 119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Lynx
Z umělé kožešiny, šedobéžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
254 Kč
s kódem
318 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Mila Home
Podsedák Cats
Na zavazování, s potiskem, 40x40 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Foutastic
Koupelnová předložka Royal
Pratelná, 40x60 cm
(46)
Skladem
Poslední kousek
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Microvelvet
Sametový, modrý, se snímatelným potahem, 60x60 cm
(17)
Skladem
903 Kč
s kódem
1 129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, růžový, ø 25 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Průměr (2)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Utěrka Eucalyptus
Lněná, bílá/zelená, 45x65 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Plážová osuška Sweety
Dětská, sametová, s potiskem, 75x150 cm
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Adele
Šedý, 240x260 cm
(23)
Skladem
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Persane
Omyvatelný, z PVC, patchwork, šedý, ø 160 cm
(5)
Skladem
349 Kč
s kódem
436 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle Quickly
6 ks, černé, 50x70 cm
(80)
Skladem
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
55 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 3 ks
Bébé Douceur
Pleny Gauge
3 ks, s hvězdičkami, bílé/růžové, mušelínové, 70x70 cm
(2)
Skladem
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
136 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Angus Highland Cow
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, kostkované, hnědé/béžové, 230x220 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
671 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání
Ratanové, ø 36 cm
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě Alisan
2 ks, pratelné, antracitové, 60x100 cm
Skladem
Poslední kousek
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč, bílý, 140x175 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Pineapple Elephant
Povlečení Tamba Leaf
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, strukturovaný, zelené, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 207 Kč
s kódem
1 509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
JAHU collections
Dekorační polštář Amy
Sametový, oranžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(36)
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, zelenomodré, 260x220 cm
Skladem
Poslední kousky
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Chránič matrace Molly Aa 30
Antialergenní/pratelný, 90x190 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Nacha
S příměsí lnu, na zip, 45x45 cm
(1)
Skladem
371 Kč
s kódem
464 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Dolly
Z materiálu bouclé, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Twily
Šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Waffle
Bavlněný, vínový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Frozen
Z mikrovlákna, 70x140 cm
(2)
Skladem
166 Kč
s kódem
208 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská deka Memmo
Z recyklované bavlny, 130x160 cm
(2)
Skladem
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč, šedý, 140x175 cm
(368)
Skladem
Poslední kousky
358 Kč
s kódem
447 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč, starorůžový, 140x245 cm
(22)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Goldira
Plastové, s pruhy, 30x45 cm
(3)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Clarence Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, zelené/růžové, 200x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Set přehozu a povlaku na polštář Romane
Z mikrovlákna, šedý, 240x260 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
967 Kč
s kódem
1 209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
My House
Povlečení Boston
Na jednolůžko, na zip, z žakáru, růžové, 140x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
52
53
54
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil