20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 941 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Přehoz Laila
Prošívaný, sametový, modrý, 220x240 cm
(22)
Skladem
786 Kč
s kódem
982 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Latika
Pratelná, bílá, 50x80 cm
Skladem
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
Ručník Inu
Froté, taupe, 50x100 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
330 Kč
s kódem
412 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
JUNA
Prostírání Christmas Fable
S příměsí bavlny, s vánočním motivem, 30x43 cm
Skladem
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Botany 2
Lněný, s květinovým vzorem, zakládací, 50x70 cm
(2)
Skladem
1 367 Kč
s kódem
1 709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, modrá, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, tmavě fialový, 55x55 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, modré, 50x70 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé, flanelové, šedé, 200x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Mijolnir
Set přehozu a povlaku na polštář Beste
Damaškový, béžový, 240x260 cm
(2)
Skladem
1 983 Kč
s kódem
2 479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ochrana proti průvanu Mouton
Bílá, 7x80 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, šedá, 170x210 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Bistro
2 ks, bavlněná, pratelná, s nápisem, 33x48 cm
Skladem
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Sherlock
Černobílá
(4)
Skladem
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rex London
Prostírání Corn Husk
Z kukuřičného šustí, ø 38 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Podsedák Lemons
Na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(10)
Skladem
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Marsala
Lněný, na zip, 45x45 cm
(189)
Skladem
Poslední kousky
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, růžové, 185x200 cm
(61)
Skladem
Poslední kousek
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Alveis
Ze směsi vláken, antracitová, 18x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Set přehozu a povlaku na polštář Faustine
Z mikrovlákna, bílý/šedý, 220x240 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 151 Kč
s kódem
1 439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Ariel
Pratelná, v terakotové barvě, 50x80 cm
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, antracitové, 50x100 cm
(2)
Skladem
695 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
217 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
My House
Povlečení Amelie
Na jednolůžko, 3dílné, na zip, nežehlivé, z mikrosaténu, s geometrickým vzorem, 140x200 cm
(18)
Skladem
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Vitamine
WC, černá, 45x45 cm
(8)
Skladem
148 Kč
s kódem
185 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Diamond
Z mikroplyše, bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(4)
Skladem
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Boho Mandala
2 ks, pratelné, bílé, 60x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Set povlaků na polštář a běhounu Nordic
5 ks, červený/bílý
(12)
Skladem
1 151 Kč
s kódem
1 439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Lonigold
Omyvatelný, s potiskem, bílý, ø 180 cm
(5)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ochrana proti průvanu Curly Wooly
Šedá, 10x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mila Home
Anatomický polštář
S výplní z paměťové pěny, antialergenní, se snímatelným potahem, 35x65 cm
Skladem
Poslední kousky
591 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Forest Green
Lněný, zakládací, 70x90 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 079 Kč
s kódem
1 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Velvet Boucle
Z mikroplyše, tmavě hnědá, 130x170 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
975 Kč
s kódem
1 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Filumi
Závěs Velto 4 in 1
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, sametový, béžový, 140x270 cm
(36)
Skladem
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Rava
Z mikroplyše, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Podsedák Sora
Manšestrový, bez uchycení, ø 35 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Essentiel
Světle zelený, se snímatelným potahem, 60x60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Závěs Sage
Závěsný systém tyč, lněný, světle zelený, 140x170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 831 Kč
s kódem
2 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Abaca
Omyvatelný, z PVC, s ornamentem, bílý/šedý, ø 160 cm
(16)
Skladem
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Prostírání Sun
Z mořské trávy, s pruhy, ø 35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, růžové, 20x13 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Casa Selección
Závěs Cuadrille
Závěsný systém tyč, hnědý, 140x260 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
783 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
My House
Povlečení Kate
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s potiskem, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Polštář Confort
Do dekoračních polštářů, 140x34 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, šedá, 125x150 cm
(23)
Skladem
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Běhoun na stůl Amber Bronze Stripes
Lněný, s pruhy, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
791 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Sprchový závěs Larsson Geo
S geometrickým vzorem, růžový/šedý, 180x180 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Glitzy Sequin
2 ks, závěsný systém tyč, z mikrosaténu, strukturované, šedé, 168x229 cm
(8)
Skladem
1 479 Kč
s kódem
1 849 Kč bez kódu
925 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
1
...
54
55
56
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil