20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 922 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Epping Textured Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, modré, 135x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, světle hnědá, 70x130 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, světle šedá, 90x150 cm
(102)
Skladem
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Cotton House
Povlečení Dorota
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, s abstraktním vzorem, šedé/béžové, 140x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, tmavě zelené, 30x30 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Miraculous
Bavlněná, červená, 70x140 cm
(1)
Skladem
198 Kč
s kódem
248 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Dětský povlak na polštář Pecky
Na zip, strukturovaný, bavlněný, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousek
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Chocolate
2 ks, lněné, 40x40 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, světle šedá, 90x140 cm
(31)
Skladem
Poslední kousek
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Restilo
Přehoz Softa
Prošívaný, z mikrovlákna, modrý, 220x240 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
695 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Fern
Zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Ondulys
Závěsný systém tyč, s abstraktním vzorem, červený/bílý, 140x260 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Retro
Pratelná, do sprchy, z bio bavlny, antracitová/béžová, 50x80 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Orbella
Pratelná, bílá/ve stříbrné barvě, 45x75 cm
(2)
Skladem
368 Kč
s kódem
460 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
Ladelle
Zástěra Eco Recycled
Krémová
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Kenya Lodge
Závěsný systém tyč, bavlněný, strukturovaný, hnědý/v přírodní barvě, 140x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Adria
Do postýlky, na zip, světle šedé, bavlněné, 100x135 cm
(3)
Skladem
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Ribble
Z mikroplyše, světle zelená, 130x160 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Dětský závěs Ombre Stars
2 ks, závěsný systém tyč, s hvězdičkami, bílý/růžový, 168x183 cm
Skladem
1 439 Kč
s kódem
1 799 Kč bez kódu
900 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Cadria
Na jednolůžko, na patentku, oboustranné, bavlněné, s geometrickým vzorem/kostkované, bílé/béžové, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousek
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Mia
Sametový, černý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Sehlbach
Závěs Etamine
Závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, šedý, 135x245 cm
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Maximex
Multifunční polštářek
Modrý, 33x33 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
470 Kč
s kódem
588 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Retro
Froté, z bio bavlny, modrý/růžový, 50x90 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-20 % s kódem
House Nordic
Podsedák Lambskin
Z umělé kožešiny, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
241 Kč
s kódem
301 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s pruhy, tmavě modré, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Mila Home
Set podsedáků a běhounu Illustrated Autumn
5 ks
Skladem
1 239 Kč
s kódem
1 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, sametové, hnědé, 60x100 cm
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Roba
Vložka do jídelní židličky Roba style
Růžová
(3)
Skladem
Poslední kousek
474 Kč
s kódem
592 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
sada 3 ks
Cam Cam Copenhagen
Pleny Sea Garden
3 ks, světle žlutá, z bio bavlny, 70x70 cm
Skladem
Poslední kousek
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
223 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnová předložka Bobble
Pratelná, tmavě růžová, 50x80 cm
(38)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
Na prodejně
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Aspen
Z mikroplyše, slonovinová, 130x170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 319 Kč
s kódem
1 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, zelené, 260x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Chňapka Adam
Silikonová/ze směsi vláken, béžová, 18,5x18,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Selection
Povlečení Floret
Na dvoulůžko/prodloužené, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, tmavě modré, 200x220 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 271 Kč
s kódem
1 589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Absolu
Dimout, závěsný systém tyč, z mikrovlákna, béžový, 140x280 cm
(4)
Skladem
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Polštář k modulární pohovce Neom
Béžový, šířka 72 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
953 Kč
s kódem
1 191 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Thermal Sherpa
Napínací, na dvoulůžko, z mikroplyše, šedé, 185x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Sherlock
2 ks, černé, 14x18 cm
(5)
Skladem
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Linka
Voálová, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, bílá, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
425 Kč
s kódem
531 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Dino
Na jednolůžko, na zip, zelené/modré, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(1)
Skladem
413 Kč
s kódem
516 Kč bez kódu
258 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
318 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
199 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Osuška Retro
Froté, z bio bavlny, s geometrickými vzory/kostkovaná, modrá/růžová, 70x133 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
943 Kč
s kódem
1 179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Plumiss
Pratelná, WC, bílá, 45x45 cm
(2)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Utěrka Comptoir
Bavlněná, černá, 50x70 cm
(9)
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, krémové, 90x140 cm
(31)
Skladem
Poslední kousek
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Plážová osuška Beach Sun
Bavlněná, s nápisem, černá, 78x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
62
63
64
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil