20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Luxusní textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 883 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Velvet
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, sametový, světle hnědý, 140x245 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, světle zelené, 180x290 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě Le Soleil
2 ks, pratelné, světle šedé, 60x100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Filumi
Potah Talo
Na křeslo, 70 cm, světle šedý
(1)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Velvet
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, sametový, šedý, 140x270 cm
(1)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Carli Tie
Dimout, závěsný systém tyč, tmavě zelený, 140x250 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Způsob uchycení (2)
-20 % s kódem
Filumi
Potah Talo
Na křeslo, 70 cm, tmavě šedý
(30)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko, jersey, vínové, 120x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, vínové, 180x200 cm
(24)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Koupelnová předložka Luca
Zelená, 60x60 cm
(4)
Doručíme od 6. 11. 2026
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Esschert Design
Deka
Zelená, 130x180 cm
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na jednolůžko, z bavlněného perkálu, zelené, 90x190 cm
(3)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Linella
Na dvoulůžko, zelené, 160x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Mendola Fabrics
Záclona String
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, v měděné barvě, 140x285 cm
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Cyrine
Závěsný systém tyč, v přírodní barvě, 140x240 cm
(2)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Velvet
Dimout, závěsný systém tyč, sametový, černý, 140x245 cm
(157)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka
Rychleschnoucí, šedá, 50x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Zebra Natur
Den a noc, šedá, 57x150 cm
(2)
Doručíme od 8. 10. 2026
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Dalila
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, žlutá, 140x240 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Klip na dudlík Epiphany
Skladem
Poslední kousky
438 Kč
s kódem
548 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Dětský polštářek Laily
Mušelínový, růžový, ø 30 cm
Skladem
Poslední kousky
438 Kč
s kódem
548 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Podsedák Romane
Z mikrovlákna, na zavazování, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
438 Kč
s kódem
548 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Dětský povlak na polštář Tandani
Na zip, bavlněný, 50x30 cm
(1)
Doručíme od 4. 12. 2026
437 Kč
s kódem
546 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská deka Plane
Krémová, 130x160 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
437 Kč
s kódem
546 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Eviaya
Modrá, 130x160 cm
(18)
Skladem
437 Kč
s kódem
546 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Leopard "Green"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(2)
Skladem
435 Kč
s kódem
544 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
B.E.S.
Povlečení Orabge Kube
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé, krepové, s pruhy/kostkované, oranžové, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
435 Kč
s kódem
544 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
MSV
Sprchový závěs Clane
Strukturovaný, 180x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
434 Kč
s kódem
542 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
House Nordic
Podsedák Lambskin
Kožešinový, bez uchycení, ø 35 cm
(85)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
541 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Pauline
Závěsný systém tyč, krémový, 140x240 cm
Skladem
432 Kč
s kódem
540 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Způsob uchycení (3)
-20 % s kódem
Maximex
Závěs
Termo, do dveří, s pruhy, černý/ve stříbrné barvě, 90x200 cm
(7)
Skladem
432 Kč
s kódem
540 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Roleta Forelista
Textilní, antracitová, 60x180 cm
(6)
Skladem
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Melodie
Zatemňovací, závěsný systém tyč, sametový, antracitový, 135x280 cm
(1)
Skladem
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Sehlbach
Závěs Struktura Uni
Závěsný systém tyč, antracitový, 140x245 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Bistro
2 ks, bavlněná, pratelná, s nápisem, 33x48 cm
Skladem
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Christmas Town
4 ks, bavlněná, pratelná, s potiskem, 30x46 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlněná, pratelná, 30x46 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Utěrky v sadě Bistro
2 ks, bavlněné, hnědé, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousek
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Utěrky v sadě Bistro
2 ks, bavlněné, hnědé, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousky
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Butter Kings
Běhoun na stůl Snowbound
Bavlněný, s potiskem, 40x140 cm
Skladem
Poslední kousky
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Butter Kings
Běhoun na stůl Christmas Ride
Bavlněný, s vánočním motivem, 40x140 cm
(1)
Skladem
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Butter Kings
Běhoun na stůl Festive Flowers
Bavlněný, s vánočním motivem, s potiskem, 40x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Atlas
Bavlněný, krémový, se snímatelným potahem, 60x60 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Lilia
Bavlněný, v terakotové barvě, 180x220 cm
(4)
Doručíme od 21. 10. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, béžová, 150x200 cm
(32)
Doručíme od 15. 10. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlněná, béžová, 90x140 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Mini Termo
Béžová, 42,5x150 cm
(1)
Doručíme od 8. 10. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (7)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Mini Sonata
Béžová, 97x150 cm
Doručíme od 8. 10. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (5)
1
...
99
100
101
...
165
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil