20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 931 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Good Morning
Povlečení Plain Flanel
Na dvoulůžko/prodloužené, zakládací, teplé, flanelové, bílé, 240x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 407 Kč
s kódem
1 759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Playmobil
Dětský polštářek Stripes
Se snímatelným potahem, sametový, bílý/modrý, 15x48 cm
Skladem
Poslední kousky
831 Kč
s kódem
1 039 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
Osuška Classic
Froté, bavlněná, oranžová, 70x140 cm
(542)
Skladem
Poslední kousky
440 Kč
s kódem
550 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Filumi
Závěs Velto 4 in 1
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, sametový, šedý, 265x300 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
1 311 Kč
s kódem
1 639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Mila Home
Ubrus Lemons
S potiskem, žlutý/zelený, 140x180 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
743 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Green Gate
Povlak na polštář
Bavlněný, s květinovým vzorem, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 191 Kč
s kódem
1 489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Miedo
Pratelná, černá, 60x100 cm
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, světle růžové, 90x200 cm
(83)
Skladem
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (7)
-20 % s kódem
Playmobil
Dětská deka Invasion
Z mikrovlákna, 130x130 cm
Skladem
Poslední kousek
1 527 Kč
s kódem
1 909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Christmas Print
Lněný, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ubrus Gingham
Bavlněný, khaki, 150x250 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, 40x40 cm
(1)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, světle růžové, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, modré, 120x200 cm
(83)
Skladem
Poslední kousky
695 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Butter Kings
Prostírání v sadě Delicate Green
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, 35x45 cm
Skladem
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Ubrus Forest Green Gingham
Lněný, kostkovaný, zelený/šedý, 140x250 cm
Skladem
Poslední kousek
2 711 Kč
s kódem
3 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Farmyard Animals
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Glitzy Sequin
2 ks, závěsný systém tyč, z mikrosaténu, strukturované, šedé, 168x183 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 319 Kč
s kódem
1 649 Kč bez kódu
825 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Kate Louise
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home Luxury
Povlečení Whispered Serenity
Na jednolůžko, s prostěradlem/6dílné, na zip, z bavlněného saténu, bílé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousek
3 607 Kč
s kódem
4 509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Larsson Geo
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, zelenomodré, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Descanso
Povlečení Sizena
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, zelené, 140x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Watercolour
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
591 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
370 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Spirella
Sprchový závěs Serengeti
Černobílý, 180x200 cm
Skladem
Poslední kousek
611 Kč
s kódem
764 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Dětská deka Nafine
Mušelínová, v lososové barvě, 130x170 cm
Skladem
Poslední kousek
1 238 Kč
s kódem
1 547 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
My House
Set přehozu a povlaku na polštář Casilla
Prošívaný, bílý/šedý, 140x220 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Filumi
Závěs Velto 4 in 1
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, sametový, tmavě šedý, 530x270 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 039 Kč
s kódem
2 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Alma
S potiskem, béžový, 150x240 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rex London
Zástěra Two-tone
Bavlněná, modrá
Skladem
Poslední kousek
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
sada 16 ks
Meri Meri
Ubrousky v sadě Happy Birthday
16 ks, papírové, s hvězdičkami/s nápisem, 16,5x16,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
15 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, šedozelené, 90x140 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Haltona
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, šedá, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
410 Kč
s kódem
512 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Munro Stag Check
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, červené, 200x200 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Ubrus Christmas Print Natural
Lněný, s vánočním motivem, s potiskem, béžový, 140x140 cm
Skladem
Poslední kousky
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Bébé Douceur
Dětská osuška s kapucí Gauge
Mušelínová, bílá, 75x75 cm
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Raspberry Creamsicle
Na zip, s abstraktním vzorem, 43x43 cm
(1)
Skladem
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Filumi
Závěs Calisto
Dimout, závěsný systém tyč, krémový, 200x250 cm
Skladem
Poslední kousky
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Bianca
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, bílá, 90x140 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Snowflakes
Na zip, s vánočním motivem, 42x42 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Playmobil
Dětský polštářek Boy
Se snímatelným potahem, s příměsí lnu, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
655 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněný, růžový, 50x85 cm
(64)
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Bianca
Povlečení Oxford Lace
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní, bavlněné, bílé/béžové, 230x220 cm
(2)
Skladem
1 479 Kč
s kódem
1 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Pineapple Elephant
Povlečení Muscat Waffle
Na jednolůžko, na knoflíky, hnědé, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Floreor
3 ks, textilní, s ornamenty, 40x40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
118 Kč
s kódem
147 Kč bez kódu
49 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Crushed Velvet
2 ks, závěsný systém tyč, béžové, 168x137 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 055 Kč
s kódem
1 319 Kč bez kódu
660 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Bianca
Povlečení Shadow Leaves
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, z bavlněného perkálu, s květinovým vzorem, zelené, 230x220 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 335 Kč
s kódem
1 669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Bamford Gingham Check
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem/kostkované, zelené, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
471 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Mendola Fabrics
Závěs Casal
Závěsný systém tyč, sametový, s geometrickým vzorem, hnědý, 140x260 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 447 Kč
s kódem
1 809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
102
103
104
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil