20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 918 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Countryside Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, růžové, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
591 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Adele
Béžový, 220x240 cm
(23)
Skladem
471 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Filumi
Potah Talo
Na křeslo, 70 cm, světle šedý
(1)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Chňapka Solaris
Bavlněná/silikonová, černobílá, 19x19 cm
(1)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Costa
Omyvatelný, z PVC, patchwork, šedobéžový, ø 160 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, tmavě modrá, 90x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Pandora
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlněného saténu, s potiskem, hnědé, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 279 Kč
s kódem
2 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Camelie
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Matthew Williamson
Povlečení Paradise Parrot
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní/oboustranné, z bavlněného saténu, zelené/modré, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 367 Kč
s kódem
1 709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Hübsch
Deka Cuddle
Bavlněná, zelená/fialová, 130x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 554 Kč
s kódem
1 942 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, zelené, 27x27 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
338 Kč
s kódem
423 Kč bez kódu
141 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Gingham
Bavlněná, žlutá, 18x28 cm, tepelná odolnost 250 °C
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-20 % s kódem
Orion
Zástěra My Kitchen
Bavlněná, hnědá
(5)
Skladem
Poslední kousky
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Ladelle
Kuchyňské rukavice v sadě
2 ks, tmavě modré, 18x33 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské prostěradlo Farmyard Animals
Napínací, na jednolůžko, zelené, 90x190 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr prostěradla (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, zelené, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
My House
Osuška Valencia
Froté, bavlněná, tmavě zelená, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousky
283 Kč
s kódem
354 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Potah Sacha
Na pohovku, napínací, 3místný, antracitový
(1)
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Feuillette
Plastové, 30x45 cm
(2)
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlněná, tmavě zelená, 70x120 cm
(9)
Skladem
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, tyrkysová, 150x200 cm
(3)
Skladem
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Santa's Christmas Presents
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, červené, s vánočním motivem, 120x150 cm
(134)
Skladem
Poslední kousky
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Joya
Pratelná, textilní, bílá, 45x75 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, antracitové, 50x100 cm
(2)
Skladem
695 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
217 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
My House
Plážová osuška Big
Froté, bavlněná, bílá, 100x180 cm
(7)
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Bébé Douceur
Dětská deka Ocean
Bavlněná, s potiskem, bílá/šedá, 75x75 cm
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Sehlbach
Závěs Ornament
Zatemňovací/termo, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, z žakáru, s abstraktním vzorem, béžový, 140x245 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Lilia
Bavlněný, zelený, 180x220 cm
(1)
Skladem
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Dalila
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, béžová, 140x240 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
454 Kč
s kódem
568 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Rafael
Pratelná, v terakotové barvě, 50x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Mouton
Z umělé kožešiny, krémová, 220x240 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 319 Kč
s kódem
1 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Rex London
Prostírání Corn Husk
Z kukuřičného šustí, ø 38 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka Lerici
Pratelná, textilní, šedobéžová, 60x90 cm
Skladem
1 075 Kč
s kódem
1 344 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
10 ks, froté, bavlněné, oranžové, 4x malý ručník (30x50)/4x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(45)
Skladem
Poslední kousky
1 311 Kč
s kódem
1 639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Počet kusů (2)
-20 % s kódem
HIP
Povlečení Inaya
Na jednolůžko, na zip, teplé/oboustranné, flanelové, mandala/s květinovým vzorem, růžové/šedé, 140x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
991 Kč
s kódem
1 239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Goyave
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, bavlněné, s potiskem, bílé/taupe, 240x220 cm
(11)
Skladem
835 Kč
s kódem
1 044 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, tmavě šedá, 70x130 cm
(102)
Skladem
Poslední kousky
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (4)
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(1)
Skladem
413 Kč
s kódem
516 Kč bez kódu
258 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení se svítícím efektem Jurassic World
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, zelená, 90x140 cm
(64)
Skladem
Poslední kousek
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Thermal Sherpa
Napínací, na dvoulůžko, z mikroplyše, šedé, 185x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cuddly
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, hnědé, 230x220 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Wenko
Chňapky v sadě Wesi
2 ks, silikonové, černé, 16x16 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dětská zástěra Hero
Z recyklované bavlny
(3)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Povlečení Celina
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, bavlněné, s květinovým vzorem, zelené/krémové, 140x220 cm
Skladem
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, zakládací, 50x75 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Maximex
Nahřívací polštářek
Černý, 48x30 cm
Skladem
Poslední kousky
510 Kč
s kódem
638 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Filumi
Závěs Velto 4 in 1
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, sametový, béžový, 140x250 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (5)
1
...
60
61
62
...
165
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil