20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 909 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Restilo
Ubrus Gaia
Tmavě zelený, 140x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 183 Kč
s kódem
1 479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Sprchový závěs Diagonal
S geometrickým vzorem/s pruhy, khaki/hnědý, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousek
1 119 Kč
s kódem
1 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Retro Daisy
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, 135x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Butter Kings
Deka a povlak na polštář v sadě Monster Alphabet
Prošívaná, z bavlněného saténu, bílá, 140x200 cm
Skladem
2 039 Kč
s kódem
2 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Sandra
Voálová, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, růžová, 140x280 cm
(1)
Skladem
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Utěrka Comptoir
Bavlněná, béžová, 50x70 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
111 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, šedé, 185x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
623 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Paia
20 ks, papírové, s nápisem, 33x33 cm
(3)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Hübsch
Dekorační polštář Poppy
Žlutý, se snímatelným potahem, 60x60 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 143 Kč
s kódem
1 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Chránič matrace Classic
Voděodolný/antialergenní, 100x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
583 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Chránič matrace Molly
160x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
425 Kč
s kódem
531 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Good Morning
Osušky v sadě Plain
2 ks, froté, bavlněné, růžové, 70x140 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Yellow Tipi
Dětský závěs Magic
Bavlněný, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, s hvězdičkami, modrý/šedý, 130x260 cm
Skladem
Poslední kousek
3 119 Kč
s kódem
3 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Amy
Sametový, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Koupelnová předložka Luca
Modrá, 60x100 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
583 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, béžové, 260x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, béžové, 30x30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Beton Cire
Plastové, s abstraktním vzorem/se vzorem kamene, 28,5x43,5 cm
(1)
Skladem
87 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rex London
Dětský polštářek Rainbow
Se snímatelným potahem, s příměsí bavlny, 50x33 cm
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, zakládací, 50x75 cm
(15)
Skladem
Poslední kousek
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Dekorační polštář Eydis
S příměsí bavlny, tmavě modrý, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
783 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Charline
3 ks, textilní, 40x40 cm
(13)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Belle & Boo
Dětské povlečení Garden Friends
3dílné, na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, bavlněné, 200x200 cm
(2)
Skladem
975 Kč
s kódem
1 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Hugo Frosch
Termofor Heart
Z mikroplyše, světle šedý, 1 l
(4)
Skladem
Poslední kousky
308 Kč
s kódem
385 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Leandra
Gumová, bílá/šedá, 50x80 cm
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Mogador
S příměsí juty, ø 38 cm
(5)
Skladem
158 Kč
s kódem
198 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Filumi
Potah Talo
Na křeslo, 70 cm, tmavě šedý
(30)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Enchanted Twilight Animals
Bavlněný, 33x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, červená, 150x200 cm
(24)
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Ubrus Charm
Bavlněný, s květinovým vzorem, béžový, 140x270 cm
(1)
Skladem
1 815 Kč
s kódem
2 269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Crushed Velvet
2 ks, závěsný systém tyč, šedé, 229x229 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
1 711 Kč
s kódem
2 139 Kč bez kódu
1 070 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Oscar
Napínací, na jednolůžko, z mikrovlákna, bílé, 90x190 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Rave
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, hnědé/béžové, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, v cihlové barvě, 70x130 cm
(1)
Skladem
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Verdalis
Omyvatelný, s potiskem, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, šedomodré, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
HIP
Župan Terry
Velikost M/L, bavlněný, béžový
(2)
Skladem
Poslední kousky
791 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Cosy Diamond
Z mikroplyše, fialová, 130x170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Light Grey
Lněný, na zip, 50x50 cm
(1)
Skladem
583 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Guyana
Omyvatelný, s PVC vrstvou, zelený, 140x240 cm
(3)
Skladem
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
Good Morning
Povlečení Bernardus
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, teplé, flanelové, světle hnědé, 140x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Utěrka Marsala
Lněná, vínová, 45x65 cm
(87)
Skladem
Poslední kousky
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
-20 % s kódem
Restilo
Ubrus Gaia
Tyrkysový, 140x300 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
983 Kč
s kódem
1 229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
sada 4 ks
Foutastic
Ručníky v sadě
4 ks, froté, bavlněné, žluté/modré, 50x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
202 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Microvelvet
Sametový, tmavě šedý, se snímatelným potahem, 60x60 cm
(14)
Skladem
855 Kč
s kódem
1 069 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
sada 20 ks
Bloomingville Mini
Ubrousky v sadě Colorine
20 ks, papírové, 33x33 cm
Skladem
Poslední kousek
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
9 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
HIP
Povlečení Ringhda
Na jednolůžko, na zip, teplé/oboustranné, flanelové, mandala/s potiskem, hnědé, 140x200 cm
Skladem
1 023 Kč
s kódem
1 279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Horses
Na jednolůžko/prodloužené, oboustranné, otevřené, růžové/tyrkysové, bavlněné, 140x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
70
71
72
...
165
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil