20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 947 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Mijolnir
Přehoz Puffy
Z mikroplyše, antracitový, 200x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 279 Kč
s kódem
1 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Bianca
Povlak na polštář Cotton Sateen
Z bavlněného saténu, zakládací, 50x75 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Florelle
Z mikrovlákna, s květinovým vzorem, zelený/hnědý, 140x240 cm
Skladem
Poslední kousek
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ručník Bath
Froté, bavlněný, zelený, 50x100 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
My House
Deka Marble
S beránkem, šedá, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
583 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Nivara
Bavlněný, na zip, vintage/strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
JUNA
Ručník Nuance
Froté, s příměsí bambusu, bílý/modrý, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Esquisse
Závěsný systém tyč, s geometrickým vzorem, v měděné barvě, 140x280 cm
(1)
Skladem
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Rabbit
Z mikroplyše, modrá, 130x170 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 335 Kč
s kódem
1 669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Kate Louise
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s nápisem/s potiskem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Diamond
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s geometrickým vzorem, béžové, 135x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Glitzy Sequin
2 ks, závěsný systém tyč, z mikrosaténu, strukturované, šedé, 168x229 cm
(8)
Skladem
1 479 Kč
s kódem
1 849 Kč bez kódu
925 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Záclona Natural
Lněná, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, v přírodní barvě, 130x170 cm
(1)
Skladem
1 535 Kč
s kódem
1 919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Kate Louise
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, tmavě šedé, 90x200 cm
(1)
Skladem
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Yellow Tipi
Dětský závěs Magic Collection
Bavlněný, závěsný systém tyč, bílý, 130x260 cm
Skladem
Poslední kousky
2 455 Kč
s kódem
3 069 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Somerset
Bavlněná, taupe
Skladem
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
B.E.S.
Prostěradlo Exclusive
Na dvoulůžko, z mikroflanelu, tmavě šedé, 180x200 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
HIP
Župan Terry
Velikost XS/S, bavlněný, béžový
(14)
Skladem
Poslední kousek
791 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (2)
-20 % s kódem
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, fialová, 70x150 cm
(12)
Skladem
Poslední kousek
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Eclipse
S ornamentem, zelený/ve zlaté barvě, ø 180 cm
(3)
Skladem
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
4 ks, froté, bavlněné, oranžové, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(2)
Skladem
Poslední kousek
613 Kč
s kódem
766 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Počet kusů (2)
-20 % s kódem
Butter Kings
Deka a povlak na polštář v sadě Where Butterfly Fly
Prošívaná, z bavlněného saténu, bílá, 140x200 cm
(1)
Skladem
2 039 Kč
s kódem
2 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Green Gate
Povlak na polštář
Bavlněný, s květinovým vzorem, 50x50 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 191 Kč
s kódem
1 489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Zone
Koupelnová předložka Inu
Pratelná, bílá, 50x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
556 Kč
s kódem
695 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, oranžové/béžové, 40x55 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Descanso
Povlečení Adiwanya
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, bílé/zelené, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Christmas Green
2 ks, lněné, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
290 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Hugo Frosch
Termofor Classic
Tmavě modrý, 1,8 l
(1)
Skladem
Poslední kousek
390 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
My House
Povlečení Valentina
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s květinovým vzorem, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
635 Kč
s kódem
794 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Dětský polštářek Laily
Mušelínový, růžový, ø 30 cm
Skladem
Poslední kousky
438 Kč
s kódem
548 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Hugo Frosch
Termofor Heart
Růžový, 1 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Blue Spring
S květinovým vzorem, 45x140 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Native Natural
Deka Merino
Vlněná, tmavě šedá, 130x170 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
1 551 Kč
s kódem
1 939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Ubrus Nordic
S vánočním motivem, s ornamentem, bílý/šedý, 140x180 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, bílé, 140x200 cm
(41)
Skladem
Poslední kousek
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Wigiwama
Dětský pohovkový polštář Bear
Z textilie bouclé, světle hnědý, šířka 37 cm, váha 400 g
Skladem
Poslední kousky
1 103 Kč
s kódem
1 379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na jednolůžko, z bavlněného perkálu, v cihlové barvě, 90x190 cm
(47)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Dakls
Ohřívač rukou
Světle šedý, 12x7 cm
(4)
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Koupelnová předložka Luca
Hnědá, 60x60 cm
(8)
Skladem
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, světle růžové, 160x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (7)
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Christmas Print
2 ks, lněné, s potiskem, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
471 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
295 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Prostírání Light Grey
Lněné, pratelné, 45x35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Novinka
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Lilo & Stitch "Tropical Hugs"
Do postýlky, oboustranné, na zip, světle modré, bavlněné, 100x135 cm
Skladem
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bianca
Povlečení Cotton Sateen
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlněného saténu, bílé, 135x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
991 Kč
s kódem
1 239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
RHS
Povlečení Scenic Leaves
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s potiskem, bílé/zelené, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 695 Kč
s kódem
2 119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Yellow Tipi
Dětský závěs Magic Collection
Bavlněný, závěsný systém tyč, s puntíky, bílý/růžový, 130x260 cm
Skladem
Poslední kousek
3 639 Kč
s kódem
4 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
90
91
92
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil