Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 024 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
RHS
Povlečení Floral Serenity
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, světle modré, 135x200 cm
(1)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Vilma
Skleněná, LED, na baterky, ø9,5x19 cm
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Remember
Svíčka Fresh Basil & Rhubarb
Vonná, sojová, s vůní bazalky/s vůní rebarbory, doba hoření 35 h, počet knotů 1 ks, ø 7 cm, výška 8,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Rowan Berries
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
(3)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Pastel Christmas
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Vilma
Zelená, skleněná, LED, na baterky, ø9,5x19 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Esschert Design
Panty na dveře Dog
4 ks, kovové, výška 7 cm
(3)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na jednolůžko, z bavlněného perkálu, světle hnědé, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
LEGO®
Dětský batoh Flowers
Objem 10 l
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 540 ml, na víno
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Merry Blue Christmas
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Artevasi
Květináč Oslo
Z recyklovaného plastu, výška 21,5 cm
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 87 h, ø 8 cm, výška 15 cm
(21)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Doba hoření (2)
-15 % s kódem
Artevasi
Květináč Oslo
Z recyklovaného plastu, výška 21,5 cm
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Curly Wooly
Fleecová, šedá, 125x150 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Umělá větvička Reed
Ø 15 cm, výška 132 cm
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 87 h, ø 8 cm, výška 15 cm
(2)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Doba hoření (3)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Prostírání Red Gingham
Lněné, pratelné, kostkované, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Svícen
Plastový/skleněný
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Veselé Vánoce
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Angelia
Napínací, na dvoulůžko, mušelínové, oranžové/hnědé, 140x190 cm
(24)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 87 h, ø 8 cm, výška 15 cm
(21)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Doba hoření (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, žluté, 180x290 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Quadrilobe
192 str., formát A5, linkované
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Garden Pleasure
Gril
Na dřevěné uhlí, ø 36 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Crushed Velvet Diamante
Sametový, béžový, 45x45 cm
(18)
Doručíme od 3. 11. 2026
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Scandi Christmas
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s hvězdičkami/s nápisem, 45x35 cm
(8)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na jednolůžko, z bavlněného saténu, modré, 90x200 cm
(13)
Doručíme od 23. 10. 2026
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Meri Meri
Náhrdelník Mushroom
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Deka Roses
Z žinylky, růžová/fialová
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Martini
2 ks, textilní, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ochrana proti průvanu Mink
Modrá, 10x90 cm
(68)
Doručíme od 6. 11. 2026
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bitz
Sklenice v sadě Kusintha
4 ks, 280 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
476 Kč
s kódem
560 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bitz
Sklenice v sadě Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Skladem
476 Kč
s kódem
560 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Vánoční světelná dekorace Orazia
Světle šedá, ocelová, LED, na baterky, 40x4x40 cm
Skladem
560 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Lia
Zelené, silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, 12x12x12 cm
Skladem
Poslední kousky
478 Kč
s kódem
562 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Mascarell
Na zip, strukturovaný, 30x50 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
563 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Vázy v sadě Sofra
3 ks, terakotové, černé, ø 10 cm, výška 6 cm
(1)
Skladem
479 Kč
s kódem
563 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dekorační tác Obena
Mramorový, ø 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
563 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Váza Brenna
Z recyklovaného skla, šedá, ø 16 cm, výška 18 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
563 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Ručník Navira
Froté, bavlněný, bílý, 50x90 cm
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
s kódem
563 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Catarina
S příměsí vlny, na zip, kostkovaný, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
563 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Ručník Navira
Froté, bavlněný, béžový, 50x90 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
479 Kč
s kódem
563 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Cristallo
2 ks, 300 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(267)
Skladem
480 Kč
s kódem
565 Kč bez kódu
283 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Dolly
370 ml, na kakao, keramický, bílý
Skladem
480 Kč
s kódem
565 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Papadou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 19 cm, délka 34 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
481 Kč
s kódem
566 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, tmavě zelený, 16,5x12 cm, výška 17 cm
(21)
Skladem
481 Kč
s kódem
566 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, fialový, 16,5x12 cm, výška 17 cm
(24)
Skladem
481 Kč
s kódem
566 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
1
...
107
108
109
...
188
Načíst další