Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 006 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, šedé, 160x200 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Casa Selección
Deka Mid Century
Z mikroplyše, v cihlové barvě, 130x160 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
LEGO®
Organizér
Zásuvkový, plastový, 16x32 cm, výška 11,5 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, zelené/šedé, 160x200 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Marigold
Zelená, papírová, do zásuvky, ø45x19 cm
(13)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Obal na květináč Dallas
Kamenný, bez odtokového otvoru, ø 12,5 cm, výška 12 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Nástěnná dekorace Dragonfly
Kovová, výška 24 cm
(2)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Star Trading
Elektrický svícen Julia
Bílý, z borovicového dřeva, do zásuvky, 28x6x15 cm
(36)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Butter Kings
Povlak na polštář Squirell And Toadstool
Bavlněný, na zip, s potiskem, 45x45 cm
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Yankee Candle
Svíčka Black Coconut
Vonná, s vůní kokosu, doba hoření 65 h, ø 11 cm, výška 13 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Skleněná, ø 10,5 cm, výška 11 cm
(2)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Star Trading
Světelná dekorace Flamme Table
Ve zlaté barvě, kovová, LED, na baterky, s časovačem, 28,5x4x28 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, zelené, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Ladelle
Lahev Eco
1 l, cestovní, z nerezové oceli, šedá
(2)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Solvalla
Ve zlaté barvě, papírová, do zásuvky, ø45x21 cm
(8)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, černé, 180x290 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Sirius
Vánoční světelná dekorace Carla
4 ks, bílá, z vosku, LED, na baterky, ø6,5x7 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
155 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Sklenice v sadě Soho
2 ks, 155 ml, z borosilikátového skla
(1)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
310 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Plissia
Na jednolůžko, na knoflíky, krepové, strukturovaný, bílé, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z mikroplyše, v hořčicové barvě, ø 25 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Butter Kings
Povlak na polštář Festive Flowers
Bavlněný, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 45x45 cm
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
IHR
Dekorační polštář Holly Flower
Z bio bavlny, šedý, se snímatelným potahem, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousek
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ambiance
Dětská samolepka Cosmonauts Cats
Na zeď, 35x22 cm
(12)
Skladem
Poslední kousek
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Vialli Design
Termoláhev Fuori
500 ml, z nerezové oceli, černá
Skladem
Poslední kousek
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Sirius
Vánoční světelná dekorace Alberte
2 ks, vínová, skleněná, LED, na baterky, s časovačem, ø6,5x10,5 cm
(3)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
310 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Tescoma
Forma na trdelník Delícia
2 ks, 23 x 20 cm, nerez
(16)
Skladem
619 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Ergonomický polštář
S výplní z paměťové pěny, černý, 35x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Campingaz
Sada náčiní na grilování
2 ks, nerezová
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Svícen Elef
Kameninový
(3)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Butter Kings
Povlak na polštář Freezing
Bavlněný, na zip, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Design Letters
Váza Favourite
Porcelánová, tmavě zelená, ø 5,5 cm, výška 11 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, světle hnědý, ø 25 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Morocco
2 ks, bavlněné, černobílé, 35x60 cm
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
310 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Villa Altachiara
Soška Pumpkin
Keramická, ø 14 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, béžové, 230x220 cm
(105)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Ručník Morocco
Bavlněný, černobílý, 50x95 cm
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Busy B
Zápisník na narozeniny Pink Daisy
6 str., linkovaný
(1)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Tescoma
Forma na muffiny Compact
27 x 35,5 cm, kov
Skladem
Poslední kousek
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě White
2 ks, lněné, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
310 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z mikroplyše, krémový, ø 25 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Playmobil
Dětský ručník Unique United
Bavlněný, 45x70 cm
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Wallity
Obrazy v sadě
15x15 cm, 3 ks, s rámem
(77)
Doručíme od 10. 11. 2026
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
206 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
OYOY Mini
Dětské prostírání Follow The Rainbow
Silikonové, 38x38 cm
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Obal na květináč Tule
Kovový, bez odtokového otvoru, ø 21 cm, výška 26 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Litea
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, strukturovaný, bílé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Dog
Béžový, 20x30 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Reality
Dětská lampička Pongo
Zelená, plastová, LED, do zásuvky, s ohybatelnou konstrukcí/s klipem, 9,5x9,5x33 cm
(1)
Doručíme od 2. 11. 2026
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Carved Bow
Růžová, 130x170 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
120
121
122
...
188
Načíst další