Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 076 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Garden Pleasure
Zahradní zápich Libra
Kovový, 5x9,5 cm, výška 75 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Zone
Stojan na víno Rocks
Kovový, počet lahví 3
(1)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Soft
2 ks, froté, z bio bavlny, tmavě modré/šedé, 40x55 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
335 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného perkálu, růžové, 160x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Svícen Ivalie
Kameninový
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Ecossais
S beránkem, šedá, 125x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Zone
Osuška Classic
Froté, bavlněná, oranžová, 70x140 cm
(542)
Skladem
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
Rosendahl
Termohrnek Grand Cru Outdoor
280 ml, silikonový, béžový
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Umbra
Rámeček Infinity
26x30 cm, stojací, kovový, ve zlaté barvě, na fotku 13x18
(3)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský hrací set Jools
Vhodný věk 2+
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Osuška Classic
Froté, khaki, 70x140 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Mila Home Luxury
Běhoun na stůl Wicker
Jutový, 35x100 cm
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Frozen "Sister Purple"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
Skladem
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného perkálu, tmavě modré, 160x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Soft
2 ks, froté, z bio bavlny, tmavě zelené/modré, 40x55 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
335 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Butter Kings
Utěrky v sadě A Lots of Gifts
2 ks, bavlněné, s vánočním motivem, červené/bílé, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Plain Flanel
Napínací, na dvoulůžko, flanelové, bílé, 140x200 cm
(2)
Skladem
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Spring Gonks
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, světle zelené, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Ruby
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, froté, béžové, 160x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Kupol
Hnědá, plastová, LED, na baterky, s časovačem, ø12,5x17,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Christmas Print
Lněný, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Elta
Plastová, LED, na baterky, s časovačem, 18,5x9,5x14 cm
Skladem
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
OYOY Living Design
Povlak na polštář Kara
Bavlněný, na zip, s pruhy, 30x60 cm
Skladem
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Frilled Christmas Tree
S vánočním motivem, tmavě zelený/v přírodní barvě, 45x45 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Kapsa na příbor Light Grey
2 ks, lněná, 23x23 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
335 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Salt&Pepper
Sklenice v sadě Flora
4 ks, 300 ml
(1)
Doručíme od 2. 11. 2026
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Casa Selección
Deka Fur Velvet
Z mikroplyše, bílá, 130x160 cm
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mila Home
Dekorační polštář
Zelený, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Osuška Classic
Froté, taupe, 70x140 cm
(3)
Doručíme od 23. 10. 2026
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Zone
Osuška Sauna
Froté, bavlněná, světle hnědá, 70x140 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Zone
Osuška Sauna
Froté, bavlněná, tmavě zelená, 70x140 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Na dvoulůžko, perkálové, šedé, 275x275 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Rabbit
Z mikroplyše, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(5)
Doručíme od 6. 11. 2026
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 6 ks
BonBistro
Sklenice v sadě Revera
6 ks, 370 ml, z recyklovaného skla
Doručíme od 2. 11. 2026
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
112 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Satin Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, saténové, strukturovaný, krémové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Mono Frill
Na jednolůžko, na knoflíky, bílé/růžové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Novinka
ONA
Konvice na čaj Liv
950 ml, skleněná, jantarová
Doručíme od 2. 11. 2026
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Grasmere Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, zelené/hnědé, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Dramatic Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, růžové/šedé, 135x200 cm
(28)
Doručíme od 3. 11. 2026
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
OYOY Mini
Dětské hrnky v sadě Mellow
2 ks, silikonové, modré/hnědé
Doručíme od 16. 10. 2026
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Salt&Pepper
Sklenice v sadě Flora
4 ks, 300 ml
(4)
Doručíme od 2. 11. 2026
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
OYOY Mini
Dětská jídelní sada Pullo
2 ks, plastová
Doručíme od 16. 10. 2026
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Dekorační tácy v sadě
2 ks, kovové, 14x24 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Na dvoulůžko, perkálové, krémové, 275x275 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Batman "The Emblem"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(4)
Skladem
570 Kč
s kódem
670 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Arya
Z mikroflanelu, modrý, 180x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
570 Kč
s kódem
670 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
sada 6 ks
Tescoma
Skleničky v sadě Giorgio
6 ks, 570 ml, na víno
(7)
Skladem
Poslední kousky
671 Kč
112 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
House Nordic
Květináč Antas
Z vodního hyacintu, ø 24 cm, výška 28 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
571 Kč
s kódem
672 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
131
132
133
...
190
Načíst další