Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 110 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
House Nordic
Lucerna Stoense
Kovová, ø 25 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
House Nordic
Lucerna Lohals
Kovová/skleněná, 18x18 cm, výška 20,5 cm
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Printworks
Fotoalbum Life
(1)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé/krémové, 240x200 cm
(28)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Vialli Design
French press Livio
Objem 1 l, skleněný, v matně stříbrné barvě
(5)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, šedé, 200x200 cm
(2)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Sahara
Bavlněný, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(5)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Sagaform
Termohrnek Tova
320 ml, z nerezové oceli, khaki
(1)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
douceur d'intérieur
Povlečení Goyave
Na dvoulůžko, na patentku, bavlněné, s potiskem, bílé/taupe, 200x200 cm
(10)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
sada 2 ks
Rosendahl
Sklenice v sadě Grand Cru Nouveau
2 ks, 360 ml
(1)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
360 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Cam Cam Copenhagen
Dětské misky v sadě Earth
2 ks, silikonové, béžové, ø 13,5 cm, objem 500 ml
(1)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
360 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 10 ks
Restilo
Utěrky v sadě Louie
10 ks, bavlněné, šedé/tyrkysové, 50x70 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
72 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, zelené, 160x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, 50x90 cm
(117)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Casa Selección
Zrcadla v sadě
3 ks, nástěnná
(3)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
Světelný řetěz Knirke
Zelený, kovový, LED, do zásuvky, IP44, délka 500 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, modré, 180x200 cm
(7)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Prostěradlo Angelia
Napínací, na dvoulůžko, mušelínové, šedé, 160x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Sirius
Vánoční světelná dekorace Lucy
Zelená, skleněná, LED, na baterky, s časovačem, ø13x23,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kähler Design
Svícen Kantarel
Keramický
(1)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Plaček Pet Products
Potah do auta Dog Fantasy
Černý
(1)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Sagaform
Termohrnek Tova
320 ml, z nerezové oceli, černý
(1)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Bloomingville Mini
Svícen Charlie
Dřevěný
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Skleněná, ø 10,5 cm, výška 11 cm
(1)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Sweet Treats
Na jednolůžko, na knoflíky, růžové, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na dort
ø 23 cm, silikon
(16)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
RHS
Dětské povlečení Butterfly Garden
Na jednolůžko, na knoflíky, bílé/růžové, 135x200 cm
(2)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Indigo
2 ks, tmavě modré, 20x20 cm
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
360 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Deka Ebony
Z mikroplyše, tmavě hnědá, 130x170 cm
(11)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Sirius
Světelný řetěz Elly
Červený, skleněný, LED, na baterky, délka 105 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Markslöjd
Světelná dekorace Sweetie
Ve zlaté barvě, kovová, LED, na baterky, s časovačem, 20x12x35 cm
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Aratorp
Červená, papírová, do zásuvky, ø75x22 cm
(2)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Sirius
Vánoční světelná dekorace Lucy
Vínová, skleněná, LED, na baterky, s časovačem, ø13x23,5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Dot
Červená, papírová, do zásuvky, ø54x16 cm
(16)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Sapho
Koupelnový organizér Gedy Afrodite
Béžový, 30x10 cm, výška 3 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Světelná dekorace Sweetie
Ve zlaté barvě, kovová, LED, na baterky, s časovačem, 18x12x35,5 cm
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Sunnylife
Pumpička
11x9 cm
(3)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Baroque
Tmavě modrá, papírová, do zásuvky, ø75x23 cm
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Forest Friends
Bílá/šedá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 28x6x44 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Meri Meri
Svíčky v sadě Bunny
3 ks, s velikonočním motivem, doba hoření 2 h, výška 10,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Truhlík Capri
Samozavlažovací, z recyklovaného plastu, 19,5x50 cm, výška 18 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Bro
Bílá, plastová, LED, na baterky, s časovačem, ø12x35 cm
(1)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Satin Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, saténové, s pruhy, černé, 200x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Lékué
Forma na pečení
ø 30 cm, plast
(7)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Unlimited Design for kids
Nástěnná dekorace Propeller
Kartonová, výška 11 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Květináč Barreiro
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 19 cm, výška 30 cm
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Sirius
Světelný řetěz Elly
Bílý, skleněný, LED, na baterky, délka 105 cm
(3)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Artevasi
Květináč Diana
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 20 cm, výška 19 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
141
142
143
...
190
Načíst další