Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 101 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Novinka
Catherine Lansfield
Ubrus Enchanted Twilight Animals
Bavlněný, zelený, 137x178 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Ubrus Christmas Tartan Check
Bavlněný, s vánočním motivem, červený/tmavě zelený, 178x137 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Ubrus Christmas Nutcracker
Bavlněný, s vánočním motivem, vínový, 178x137 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Ručník Caro
Vaflový, bavlněný, béžový, 50x100 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Wenko
Zrcadlo Alata
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, 15x35 cm
Skladem
740 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Suerta
Lněný, na zip, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
741 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Airi
S příměsí lnu, na zip, kostkovaný, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
741 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Karlsson
Budík Iconic
Ø 11 cm, výška 14 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
742 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Printworks
Kniha hostů Be My Guest
100 str., bez potisku
Skladem
Poslední kousky
744 Kč
Do košíku
Do košíku
Spirella
Šperkovnice Alais
Plastová/skleněná/bambusová, se zrcadlem, 13x23 cm, výška 4 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
744 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Costa Nova
Váza Brisa
Ručně malovaná, z kameniny, bílá/modrá, ø 12 cm, výška 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
745 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
YAMAZAKI
Organizér Tosca
Na psací potřeby, kovový, 8,5x12 cm, výška 14,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
746 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
YAMAZAKI
Stojánek na mobil Tower
Kovový, 10x13 cm, výška 2 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
746 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 4 ks
La Rochére
Skleničky v sadě Mix
4 ks, 40 ml, na panáky
Doručíme od 20. 10. 2026
746 Kč
187 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Zilverstad
Dětský příbor Forest Animals
4 ks, nerezový, ve stříbrné barvě
(2)
Skladem
Poslední kousek
748 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Sagaform
Termoláhev Truls
500 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
748 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Yule
2 ks, 380 ml, kameninové
Skladem
749 Kč
375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Perfumed Prague
Difuzér #90 Pink Pepper, Poppy, Sandalwood
S vůní santálového dřeva/s vůní růžového pepře/s vůní máku, doba vůně 20 týdny, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(2)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
Perfumed Prague
Difuzér #47 Tangerine, Neroli and Saffron
S vůní vanilky/s vůní tabáku, doba vůně 20 týdny, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(2)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
Perfumed Prague
Difuzér #88 Linden, Moss, Hibiscus
S vůní mechu/s vůní ibišku/s vůní lípy, doba vůně 20 týdny, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(54)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
Bigso
Organizér Johan Restore Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(2)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Vialli Design
French press Livio
Objem 1 l, skleněný, v matně zlaté barvě
(4)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Eanna
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 6 cm, výška 6 cm
(18)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení se svítícím efektem Star Wars
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, černobílé, bavlněné, 140x200 cm
(6)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícen Dasho
Skleněný
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Soška Zoro
Mramorová, 9x20 cm, výška 21 cm
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Satin Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, saténové, s pruhy, bílé, 200x200 cm
(1)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, žluté/oranžové, 50x90 cm
(152)
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
187 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Fun
Syntetický, shaggy, kulatý, černý/krémový, ø 100 cm
(10)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Star Trading
Dětské noční světlo Whale
Bílé, silikonové, LED, na baterky, s možností volby barvy/s časovačem, 11x17x9,5 cm
(3)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Dětské povlečení Transport
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, bílé/béžové, bavlněné, 135x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Sahara
Bavlněný, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(4)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Deka Cocoon
Z mikroplyše, taupe, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Bigso
Organizér Ingrid Canvas Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x16 cm, výška 20,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Zone
Koupelnový organizér Ume
Na vatové tampony, kameninový, bílý, ø 8 cm, výška 10 cm
(12)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
Novinka
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Merry-go-round
2 ks, 380 ml, kameninové
(2)
Skladem
749 Kč
375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelný řetěz Smoky
Černý, plastový, LED, solární, IP44, délka 270 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Dekorační polštář Galena
Z umělé kožešiny, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Morning Rays
Vonná, sojová, s vůní růže/s vůní kokosu/s vůní mučenky, doba hoření 55 h, počet knotů 1 ks, ø 9 cm, výška 11 cm
(154)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (5)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
sada 2 ks
Premier Housewares
Skleničky v sadě Frosted
2 ks, 250 ml, na koktejly
(1)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Přehoz Alhambra
Prošívaný, z mikrovlákna, šedý, 220x240 cm
(116)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 6 ks
Lyngby Glas
Sklenice v sadě Juvel
6 ks, 290 ml, na whiskey
(16)
Skladem
749 Kč
125 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Hearts
Na jednolůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, růžové, flanelové, 135x200 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
PT LIVING
Dekorační polštář Tono
Sametový, modrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premier Housewares
Váza Baufort
Skleněná, ø 15 cm, výška 30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Sassy B
Povlečení Stripe Tease
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, bílé/modré, 200x200 cm
(2)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Oblíbené
Kähler Design
Váza Hammershøi
Keramická, bílá, ø 8,5 cm, výška 10 cm
(40)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Skleněná, ø 10,5 cm, výška 11 cm
(3)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Na prodejně
1
...
145
146
147
...
190
Načíst další