Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 074 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Novinka
Kave Home
Zrcadlo Berale
Nástěnné, s dřevěným rámem, ø 30,5 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
817 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Cral
Bavlněný, na zip, s pruhy, 45x45 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
817 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Svícen Signe
Kamenný
Doručíme od 11. 12. 2026
817 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
sada 4 ks
La Rochére
Sklenice v sadě Troquet
4 ks, 100 ml, na whiskey
(2)
Skladem
Poslední kousky
818 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Candy Cane
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, s potiskem, červené/bílé, 200x200 cm
(8)
Doručíme od 3. 11. 2026
818 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Light & Living
Dekorační tác Krosna
Kovový, ø 34,5 cm
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Quick Dry
8 ks, rychleschnoucí, bavlněné, béžové, 4x malý ručník (30x30)/2x střední ručník (50x85)
(3)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Na prodejně
Umbra
Rámeček Bellwood
19x24 cm, stojací, dřevěný, tmavě hnědý, na fotku 10x15/na fotku 12x18/na fotku 13x18
(12)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Bonami Selection
Dětské povlečení Dogs
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(10)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, modré, 50x90 cm
(292)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 450 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, šedé, 180x200 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Na prodejně
douceur d'intérieur
Povlečení Alianor
Na jednolůžko, na patentku, bavlněné, modré, 140x200 cm
(14)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
House Nordic
Umělá tráva
Ø 51 cm, výška 45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Bambino
225 ml, keramický, béžový
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Lemons
4 ks, na zip, s potiskem, 43x43 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Charm
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(4)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Balvi
Kasička Oink
Keramická, 20x17 cm, výška 18,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného perkálu, antracitové, 180x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Garden Pleasure
Houpací síť Hawaii
Délka 260 cm, šířka 100 cm
(89)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé/krémové, 220x200 cm
(35)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného perkálu, tmavě modré, 180x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Football
Na jednolůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, světle šedé, fleecové, 135x200 cm
(7)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
YAMAZAKI
Konvice na čaj Tower
600 ml, se sítkem, plastová, černá
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, tmavě šedé, 220x200 cm
(23)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Premium
Zone
Koupelnový organizér Ume
Kameninový, světle zelený, ø 8 cm, výška 10 cm
(3)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného perkálu, žluté, 180x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, v petrolejové barvě, 220x200 cm
(2699)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Admira
Bílá, papírová, do zásuvky, 45x16x65 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 560 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 290 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Ubrus Dramatic Floral
Bavlněný, s květinovým vzorem, růžový/šedý, 137x178 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Svícen Soreyah
Na čajovou svíčku, kameninový
(2)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Markslöjd
Špička na stromček Glina
V mosazné barvě, kovová, LED, na baterky, s časovačem
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Přehoz Mic
Z mikroplyše, fialový, 220x240 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Markslöjd
Špička na stromček Glina
Ve stříbrné barvě, kovová, LED, na baterky, s časovačem
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, tyrkysové, 140x200 cm
(41)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
B.E.S.
Prostěradlo Mako
Napínací, na dvoulůžko/prodloužené, jersey, růžové, 200x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Remundi
Držák na grilovací náčiní Magnus
Z nerezové oceli
(2)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětský batoh Flowers
Objem 10 l
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
B.E.S.
Prostěradlo Mako
Napínací, na dvoulůžko/prodloužené, jersey, žluté, 200x220 cm
(93)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
Restilo
Přehoz Palsha
Krémový, 170x210 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Green
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(8)
Doručíme od 18. 11. 2026
819 Kč
410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Merry Christmas
4 ks, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Organizér Studio
Na psací potřeby, kožený, 6x20 cm, výška 9 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Povlečení Hampton Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s pruhy, zelené/krémové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Emilia Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé, 230x220 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Wallity
Obraz Margarita
40x55 cm, s rámem
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
157
158
159
...
190
Načíst další