Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 075 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Wallity
Obraz Margarita
40x55 cm, s rámem
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Playmobil
Dětský polštářek Boy
Se snímatelným potahem, s příměsí lnu, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Pineapple Elephant
Povlečení Cotton Rich Narrow Woven Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, taupe, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
LEGO®
Dětský batoh City Space Explorer
Objem 10 l
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Merry Christmas
4 ks, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Merry Christmas
4 ks, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Váza Cayden
Skleněná, ø 20 cm, výška 30 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Nutcracker Stripe
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, růžové/fialové, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Ski Village
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, modré, 230x220 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Stripe
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, červené/bílé, 230x220 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 6 ks
BonBistro
Sklenice v sadě Revera
6 ks, 500 ml, z recyklovaného skla, na koktejly
Doručíme od 22. 10. 2026
819 Kč
137 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Town
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, bílé/béžové, 230x220 cm
(23)
Doručíme od 3. 11. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Sweets and Treats
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, růžové, 230x220 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Tiseco Home Studio
Deka Ribble
Z mikroplyše, v cihlové barvě, 130x160 cm
(6)
Doručíme od 6. 11. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Leopold Vienna
Moka konvička Moshi
400 ml, kovová, šedá
Skladem
Poslední kousky
820 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Joseph Joseph
Cestovní hrnek Sipp
450 ml, z nerezové oceli, tmavě modrý/v leskle stříbrné barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
823 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Joseph Joseph
Termoláhev Loop
500 ml, z nerezové oceli, oranžová
(1)
Doručíme od 14. 10. 2026
823 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Roba
Dětské povlečení Lil Planet
Do postýlky, na knoflíky, zelené, 100x135 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
824 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Karlsson
Budík Grace
Ø 11 cm, výška 12 cm
(8)
Doručíme od 23. 10. 2026
824 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Roba
Dětská hrazdička Baby Gym
Vhodný věk 0+
Doručíme od 3. 11. 2026
824 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Dekorativní mísa Indah
Mramorová, ø 15 cm
Skladem
Poslední kousky
825 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Koupelnový organizér Amenity
Černý, výška 5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
826 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Zilverstad
Kasička Football Shoe
Kovová, 13x5,5 cm, výška 6 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
826 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Konvice na čaj
500 ml, se sítkem, skleněná, světle hnědá
(6)
Skladem
Poslední kousky
827 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Multifunkční stojan Smart
Kovový, ø 17 cm, výška 38,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
828 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, béžové, 135x200 cm
(1)
Skladem
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
sada 2 ks
Premier Housewares
Skleničky v sadě Frosted
2 ks, 540 ml, na víno
(2)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
415 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Umbra
Šperkovnice Stowit
Dřevěná, 15x17 cm, výška 11 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Pineapple Elephant
Dekorační polštář Diamond
Bavlněný, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
Světelný řetěz Knirke
Ve stříbrné barvě, kovový, LED, do zásuvky, délka 16 m
(3)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle hnědé, 220x200 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, zelené, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
4 ks, froté, bavlněné, béžové, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(3)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Počet kusů (3)
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, růžové/hnědé, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
Rex London
Panenka Princess Celine
Vhodný věk 1+, BPA free, výška 50 cm
(2)
Skladem
829 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Morris
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(7)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
415 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Indigo
2 ks, tmavě modré, 14x18 cm
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
415 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Hård
Bílá, papírová, do zásuvky, 35x10x58 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Brighton Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Mioli Decor
Dekorační polštář Craft
43x43 cm
Skladem
Poslední kousek
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Sada dětského nářadí Tool Belt Playset
Vhodný věk 3+, BPA free
Skladem
Poslední kousek
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Data Flip
Digitální, 6x19 cm, výška 11,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Solvalla
Bílá, papírová, do zásuvky, ø75x22 cm
(13)
Skladem
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Mepal
Termohrnek Natural brushed
375 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, béžové, 120x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (7)
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, světle růžové, 120x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (7)
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Sherpa Check
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, s beránkem, kostkované, hnědé, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Restilo
Ubrus Gaia
Tyrkysový, 110x160 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
1
...
158
159
160
...
190
Načíst další