Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 086 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Blomus
Svíčka Valoa Fig Tree – Lime
Vonná, sojová, s vůní fíků/s vůní cedru, doba hoření 45 h, počet knotů 1 ks, ø 9 cm, výška 9 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (2)
Na prodejně
Premium
Novinka
sada 3 ks
Bloomingville
Svícny v sadě Betiel
3 ks, dřevěné, s vánočním motivem
(14)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
283 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Novinka
My House
Přehoz Biana
Šedý, 220x240 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Přehoz Cats Invasion
Prošívaný, z mikrovlákna, šedý, 200x220 cm
(65)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Junie
Z žakáru, na zip, strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Novinka
My House
Přehoz Iris
Béžový, 220x240 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, tmavě zelené, 50x100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
212 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Melien
Z žakáru, na zip, s abstraktním vzorem/strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kähler Design
Váza Omaggio
Keramická, bílá, ø 8 cm, výška 12,5 cm
(11)
Skladem
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
Casa Selección
Organizér na hodinky
Skleněný, 13x33 cm, výška 8 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
OYOY Mini
Dětská girlanda Pom Pom
Délka 300 cm, bavlněná/z akrylu
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Vitaus
Dětský koberec Cute Teddies Pink
Pratelný, syntetický, bez vlasu, růžový/slonovinový, 80x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Kelso Check
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, hnědé/béžové, 200x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Natural White Stripes
Lněný, na zip, s pruhy, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Karetní hra Texas Hold'em
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Butter Kings
Zástěra Toadstools
Bavlněná, bílá
(1)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Butter Kings
Zástěra Festive Car
Bavlněná, s vánočním motivem, bílá
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Butter Kings
Zástěra Veselé Vánoce
Bavlněná, s vánočním motivem, bílá
Skladem
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Yes Everyday
Váza Kaelis
Keramická, 21,5x23,5 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
B.E.S.
Prostěradlo Mako
Napínací, na dvoulůžko/prodloužené, jersey, šedé, 200x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Folkifreckles
Dětský polštářek Noah's Ark
42x21 cm
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Butter Kings
Zástěra Holiday Mood
Bavlněná, bílá
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Vitaus
Dětský koberec Fall Flowers
Pratelný, syntetický, bez vlasu, oranžový/slonovinový, 80x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Bestway
Nafukovací matrace
Plastová, 203x152 cm, výška 22 cm
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Nivara
Bavlněný, na zip, vintage/strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelná dekorace Nutcracker
Plastová, LED, na baterky, 13x10x16 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Botany
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mijolnir
Povlečení Zebra
Na dvoulůžko, na knoflíky, se zvířecím vzorem, černé, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Chloe
Na dvoulůžko, na knoflíky, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Maze
Na dvoulůžko, na knoflíky, šalvějově zelené, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Sapphire
Na dvoulůžko, na knoflíky, modré, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Margot
Na dvoulůžko, na knoflíky, v terakotové barvě, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Seashelly
Na dvoulůžko, na knoflíky, modré, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Gardenia
Na dvoulůžko, na knoflíky, bílé, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení
Na dvoulůžko, na knoflíky, tmavě modré, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Juliette
Na dvoulůžko, na knoflíky, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Margot
Na dvoulůžko, na knoflíky, modré, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Serenity
Na dvoulůžko, na knoflíky, bílé, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Premium
Bloomingville
Umělá květina Tulip
Ø 17 cm, výška 32 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Ego Dekor
Lucerna
Kovová, ø 25 cm, výška 34 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Grace
Ø 11 cm, výška 12 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
850 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Karlsson
Budík Grace
Ø 11 cm, výška 12 cm
(3)
Skladem
850 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Toutou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 16 cm, délka 34 cm
Skladem
854 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Deka Curly Wooly
Fleecová, v cihlové barvě, 180x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
854 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
WMF
Hrnky v sadě Barista
2 ks, 380 ml, porcelánové, na latte, bílé
(2)
Skladem
Poslední kousek
854 Kč
427 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Cattara
Gril Bari
Na dřevěné uhlí
(8)
Doručíme od 21. 10. 2026
855 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Garden Pleasure
Závěsné zahradní křeslo Tobago
Polstrované, černé, nosnost 120 kg
(596)
Skladem
857 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
House Nordic
Umělý olivovník
22,5x36,5 cm, výška 61 cm
Skladem
Poslední kousky
858 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
162
163
164
...
190
Načíst další