Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 082 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Gingko
Světelná dekorace Twist
Bílá, papírová, LED, přenosná, na USB, stmívatelná, ø8x14 cm
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Gingko
Světelná dekorace Twist
Bílá/tyrkysová, papírová, LED, přenosná, na USB, stmívatelná, ø8x14 cm
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Gingko
Světelná dekorace Twist
Bílá/černá, papírová, LED, přenosná, na USB, stmívatelná, ø8x14 cm
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Blomus
Interiérová vůně Frabli: Cotton Islands
S vůní pižma/s vůní konvalinky/s vůní citrónu/s vůní moře, 100 ml
Doručíme od 26. 10. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
Blomus
Interiérová vůně Frabli: Mora
S vůní vanilky/s vůní levandule/s vůní myrhy, 100 ml
Doručíme od 26. 10. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
Blomus
Květináč Nona
Porcelánový, s odtokovým otvorem, ø 12,5 cm, výška 13,5 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Váza Zenta
Z recyklovaného skla, ø 13 cm, výška 32 cm
(2)
Doručíme od 20. 10. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Ubrus Gaia
Světle šedý, 110x160 cm
(13)
Doručíme od 15. 10. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
Premium
Hübsch
Podsedák Muted
Ø 38 cm
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář White Botany
Lněný, na zip, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(5)
Doručíme od 18. 11. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Sassy B
Povlečení Stripe Tease
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, bílé/růžové, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Deka Frosty
Z mikroplyše, krémová, 125x150 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Novinka
STOFF Nagel
Váza Nagel
Kovová, v leskle zlaté barvě, ø 2 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousky
860 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Novinka
STOFF Nagel
Váza Nagel
Kovová, v bronzové barvě, ø 2 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousky
860 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Kave Home
Dětské stínidlo Ciral
Žluté/bílé, látkové, ø40x20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
861 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Dětská lampička Bianella
Bílá/béžová, látková, do zásuvky, ø20x29 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
861 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Osuška Navira
Froté, bavlněná, bílá, 70x140 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
861 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Váza Brenna
Z recyklovaného skla, ø 21 cm, výška 36 cm
(2)
Doručíme od 11. 12. 2026
861 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
OYOY Living Design
Svícen Savi
Kamenný
Skladem
863 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Bigso
Organizér Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
863 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Posey
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 14 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
863 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
My House
Povlečení Circles
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s geometrickým vzorem/s potiskem, světle hnědé, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
864 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Printworks
Puzzle Morning Fields
Počet dílků 1000, vhodný věk 7+
Skladem
Poslední kousky
867 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Printworks
Puzzle Part and Whole
Počet dílků 1000, vhodný věk 7+
Skladem
Poslední kousky
867 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Printworks
Puzzle Lounge
Počet dílků 1000, vhodný věk 7+
Skladem
Poslední kousky
867 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Vialli Design
Konvice na čaj Geo
1,3 l, se sítkem, skleněná, ve zlaté barvě
Skladem
Poslední kousky
868 Kč
Do košíku
Do košíku
SOEHNLE
Difuzér Bari
Elektrický, objem 80 ml, ø 11,5 cm, výška 15 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
868 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Printworks
Fotoalbum Great Art,
(1)
Skladem
Poslední kousky
868 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Bigso
Organizér Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(28)
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Bigso
Organizér Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(28)
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, bílé, 135x200 cm
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícny v sadě Woods
5 ks, kameninové
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Anemone
60x60 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Apple Flowers
60x60 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Strawberry Frills
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, růžové, 200x200 cm
(3)
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Z mikroplyše, tmavě hnědá, 150x200 cm
(6)
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Premium
Emile Henry
Forma na koláč
ø 24,5 cm, keramika
(3)
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Epping Textured Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, s pruhy, modré, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Zone
Organizér Pebble
Na psací potřeby, z cementu, 10x20 cm, výška 3 cm
(3)
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Salcombe Boats
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, modré, 200x200 cm
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Restilo
Přehoz Softa
Prošívaný, z mikrovlákna, růžový/světle šedý, 220x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, béžové, 200x200 cm
(8)
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Premium
sada 2 ks
Zone
Skleničky v sadě Rocks
2 ks, 270 ml, na koktejly
(2)
Skladem
Poslední kousek
869 Kč
435 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, v cihlové barvě, 50x100 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
217 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Bianca
Osuška Reversible Stripe
Froté, bavlněná, s pruhy, bílá/modrá, 90x140 cm
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Velmar
2 ks, taupe, 18x18 cm
(1)
Skladem
869 Kč
435 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Velmar
2 ks, béžové, 18x18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
435 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Dekorativní mísa Iani
Skleněná, ø 26 cm
Skladem
Poslední kousek
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
164
165
166
...
190
Načíst další