Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 084 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Optic
4 ks, na zip, s geometrickými vzory/3D, 43x43 cm
(9)
Skladem
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Zilverstad
Dětský příbor Miffy
4 ks, nerezový, ve stříbrné barvě
(2)
Skladem
Poslední kousek
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Dětský koberec Little Ballerina
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, růžový, ø 80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, béžové, 160x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (7)
Premium
JUNA
Osuška Nuance
Froté, s příměsí bambusu, s geometrickými vzory/kostkovaná, bílá/modrá, 70x140 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
JUNA
Osuška Nuance
Froté, s příměsí bambusu, s geometrickými vzory/kostkovaná, modrá/růžová, 70x140 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
sada 4 ks
WMF
Sklenice v sadě Kineo
4 ks
(1)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Ego Dekor
Prostírání v sadě Indi
4 ks, bavlněná, pratelná, 35x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
879 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Ergonomický polštář
S výplní z paměťové pěny, černý, 35x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
Vánoční světelná dekorace Celina
Skleněná, LED, na baterky, délka 120 cm
(3)
Skladem
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Dark Grey
Lněný, 40x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Drobná dekorace Nilos
Kovová, 10x24 cm, výška 34,5 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Ergonomický polštář Comfort
Černý, 25x43 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
879 Kč
Do košíku
Do košíku
RHS
Povlečení Floral Serenity
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, světle modré, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 3 ks
House Nordic
Rámečky v sadě Madison
21x30 cm, 3 ks, na zeď, ve světle přírodní barvě, na fotku 21x30
Doručíme od 23. 10. 2026
879 Kč
293 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Reality
Dětská lampička Cutie
Zelená, plastová, LED, noční, do zásuvky, s možností volby barvy, 21x19x25,5 cm
Skladem
Poslední kousek
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Nutcracker
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, tmavě zelené, 230x220 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Styler
Rámeček Floryda
53x73 cm, na zeď, v přírodní barvě, na fotku 50x70
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Foutastic
Župan Cappa
Velikost S, bavlněný, růžový
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (3)
Foutastic
Župan Cappa
Velikost L, bavlněný, béžový
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (2)
RHS
Povlečení Birds In Bloom
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, s potiskem/s květinovým vzorem, zelené, 230x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Mila Home
Ergonomický polštář Bagel
S výplní z paměťové pěny, černý, ø 44 cm
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Stanley
Termohrnek Café-To-Go Travel Mug Rose Quartz
350 ml, z nerezové oceli, světle růžový
(10)
Skladem
880 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
Stanley
Termohrnek Café-To-Go Travel Mug Cream Gloss
350 ml, z nerezové oceli, krémový
(5)
Skladem
880 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Stanley
Termohrnek Café-To-Go Travel Mug Black 2.0
350 ml, z nerezové oceli, černý
(24)
Skladem
880 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Esschert Design
Konvička na zalévání
Kovová, 1 l
(1)
Skladem
Poslední kousek
880 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
RIG-TIG
Termoláhev Drink-It
500 ml, z nerezové oceli, růžová
Doručíme od 16. 10. 2026
881 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
RIG-TIG
Termoláhev Drink-It
500 ml, z nerezové oceli, zelená
Doručíme od 16. 10. 2026
881 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
RIG-TIG
Termoláhev Drink-It
500 ml, z nerezové oceli, modrá
Doručíme od 16. 10. 2026
881 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Holm
Nůž
Na zeleninu, z nerezové oceli, rukojeť: dřevo
(4)
Skladem
882 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 40x40 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
888 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Oblíbené
Cattara
Sada náčiní na grilování Grey Line
11 ks
(34)
Skladem
Poslední kousky
888 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, krémové, 2x malý ručník (30x30)
(6)
Skladem
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Metaltex
Regál na víno Barbera
Kovový, černý, počet lahví 50, černý, šířka 50 cm, výška 108 cm, hloubka 26 cm
(234)
Skladem
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Boho
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(13)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, bílé, 2x malý ručník (30x30)
(2)
Skladem
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, tmavě modré, 2x malý ručník (30x30)
(5)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, žluté, 2x malý ručník (30x30)
(3)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Premium
sada 4 ks
Kähler Design
Sklenice v sadě Hammershøi
4 ks, 370 ml
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
222 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Dětské povlečení Avera
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové/hnědé, bavlněné, 140x200 cm
Skladem
889 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, tmavě růžové, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Na prodejně
Good Morning
Dětské povlečení Louie
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové/béžové, bavlněné, 140x200 cm
(2)
Skladem
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Bloomingville
Váza Zenta
Z recyklovaného skla, oranžová, ø 13 cm, výška 32 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, béžový, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Catherine Lansfield
Povlečení Opulent Jacquard
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z žakáru, strukturovaný, světle hnědé, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
YAMAZAKI
Zrcadlo Matsuyama
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, ø 17,5 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Přehoz Cosy
Z mikroplyše, v cihlové barvě, 220x240 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Premier Housewares
Váza Horizon
Skleněná, ø 8 cm, výška 26 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
166
167
168
...
190
Načíst další