Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 081 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Good Morning
Župan Polyvelvet
Velikost M/L, z mikroplyše, modrý
(14)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost (3)
Good Morning
Povlečení Emilia
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, s květinovým vzorem, černé/béžové, 140x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Bambum
Konvice na čaj Vogue
900 ml, se sítkem, skleněná, bílá/hnědá
(23)
Skladem
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Dětské povlečení Dino
Na jednolůžko, na zip, zelené/modré, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Stojany na květiny v sadě Whity
2 ks, kovové, ø 17 cm, výška 46 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Markslöjd
Elektrický svícen Hol
Červený, plastový, do zásuvky, 35x5x30 cm
(31)
Skladem
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Dětské povlečení Remi
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, béžové, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Vybavení do dětské kuchyňky Lene
Vhodný věk 2+
Skladem
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Lorena Canals
Dětský polštářek Turtle
Bavlněný, zelený/hnědý, 30x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
909 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Good Morning
Osušky v sadě Plain
2 ks, froté, bavlněné, růžové, 70x140 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Good Morning
Dětské povlečení Rave
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, hnědé/béžové, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Good Morning
Osušky v sadě Plain
2 ks, froté, bavlněné, modré, 70x140 cm
(31)
Skladem
909 Kč
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Umbra
Rámeček Prisma
25x30 cm, stojací/na zeď, kovový, černý, na fotku 20x25
(1)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Good Morning
Dětské povlečení Wise
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Good Morning
Dětské povlečení Sunny
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousek
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Dětské povlečení Lalama
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové/tyrkysové, bavlněné, 140x200 cm
Skladem
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Župan Polyvelvet
Velikost XS/S, z mikroplyše, modrý
(14)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost (3)
sada 2 ks
Esschert Design
Konvička na zalévání George
Plastová, 1,325 l
(2)
Skladem
909 Kč
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Květináč
Kovový, s odtokovým otvorem, ø 17 cm, výška 23 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Mijolnir
Povlečení Hook
Na dvoulůžko, na knoflíky, s pruhy, šedé, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Dětské povlečení Sweety
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové/tyrkysové, bavlněné, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Ice
Růžová, papírová, ø60x20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Dětský koberec Crazy Unicorn
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, růžový, ø 80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
B.E.S.
Prostěradlo Jersey Lycra
Napínací, na dvoulůžko, jersey, bílé, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Kartos
Kaligrafická sada Venezia
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Dětské noční světlo Ola
Bílé, porcelánové, LED, noční/přenosné, na baterky, 25x15x18 cm
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premier Housewares
Dětské noční světlo Ola
Růžové, porcelánové, LED, noční/přenosné, na baterky, 25x15x18 cm
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 40x40 cm
(4)
Doručíme od 26. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Velikost polštáře (2)
Na prodejně
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 30x50 cm
(3)
Doručíme od 26. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost polštáře (2)
Na prodejně
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Nutcracker
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s ornamentem, tmavě zelené, 200x200 cm
(36)
Doručíme od 3. 11. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Veronika Boulová
Plakát Two Faces
29x41 cm
Skladem
Poslední kousek
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 40x40 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Velikost polštáře (2)
Na prodejně
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 40x40 cm
(13)
Doručíme od 26. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Velikost polštáře (2)
Na prodejně
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 30x50 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost polštáře (2)
Na prodejně
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 40x40 cm
(13)
Doručíme od 26. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Velikost polštáře (2)
Na prodejně
Styler
Obraz Lavender
75x56 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Deka Flint
Z umělé kožešiny, světle šedá, 130x170 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 30x50 cm
(13)
Doručíme od 26. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost polštáře (2)
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Holmegaard
Sklenice v sadě Mikkeller
2 ks, 500 ml, na pivo
Doručíme od 16. 10. 2026
909 Kč
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Stojan na květiny
Dřevěný, 22,5x33 cm, výška 39 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Jacob Geo
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, strukturovaný, béžové, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Bitz
Váza Gastro Blue
Z kameniny, tmavě modrá, ø 14 cm, výška 20 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
910 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo Clip
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 5x, ø 15 cm
(109)
Skladem
Poslední kousky
911 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, světle šedé, 2x malý ručník (30x30)
(3)
Skladem
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 2x malý ručník (30x30)
(5)
Skladem
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, tmavě zelené, 2x malý ručník (30x30)
(2)
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, zelenomodré, 2x malý ručník (30x30)
(2)
Skladem
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
1
...
171
172
173
...
190
Načíst další