Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 096 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
knor
Rámeček Beech
32x42 cm, na zeď, v přírodní barvě, na fotku 30x40
(1)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Obraz
23,5x28,5 cm, tištěný, s rámem
(2)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
JUNA
Kuchyňská rukavice Christmas Fable
S vánočním motivem, béžová, 17x33 cm
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(6)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Oblíbené
Mila Home
Běhoun na stůl Roses
S potiskem, 45x140 cm
(21)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Sehlbach
Dekorační polštář Paisley
Se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček London
28x37 cm, na zeď, hnědý, na fotku 21x30
(10)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Papírové skládačky Prehistoric Land
(2)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Dekorační polštář Sherpa
S beránkem, bílý, 18x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Podsedák Blockprint
Bavlněný, s ornamentem, 37x37 cm
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Sirius
Vánoční světelná dekorace Lou
Bílá, z vosku, LED, na baterky, na dálkové ovládání, ø7x10 cm
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
PT LIVING
Svícen Animado Anillo
Na čajovou svíčku, skleněný
(1)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Juinsa
Kyblíček na písek
(2)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Unipar
Svíčka Finelines
Doba hoření 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(23)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Doba hoření (2)
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(35)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Velikost polštáře (2)
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, tmavě modré, 150x200 cm
(3)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
sada 3 ks
Casa Selección
Umělá levandule
3 ks, ø 10 cm, výška 31 cm
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Svícen Bianu
Na čajovou svíčku, kovový
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Bianca
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, bílý, 50x85 cm
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Unipar
Svíčka Finelines
Doba hoření 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Doba hoření (2)
Artevasi
Květináč Algarve
Plastový, s odtokovým otvorem, ø 31 cm, výška 20,5 cm
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
RecentToys
Hlavolam Metal Phone
Kovový
(4)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Kreativní sada DIY Pinball
Vhodný věk 6+
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home
Běhoun na stůl Autumn Leaves
S potiskem, 40x130 cm
(14)
Doručíme od 14. 12. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Adora
Z mikrovlákna, s potiskem, červený/ve zlaté barvě, 140x240 cm
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Graziella
Omyvatelný, z PVC, patchwork, okrově žlutý/šedý, 140x300 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Dětská termoska
Nerezová, zelená, 330 ml
(7)
Doručíme od 21. 10. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, růžové, 185x200 cm
(61)
Doručíme od 3. 11. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Orion
Dětská termoska
Nerezová, světle růžová, 330 ml
(7)
Doručíme od 21. 10. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home Luxury
Prostírání Wicker
Z juty, ø 33 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, šedé, 150x200 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Mila Home Luxury
Prostírání Wicker
Z juty, ø 33 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
PT LIVING
Svícen Animado Anillo
Na čajovou svíčku, skleněný
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(3)
Doručíme od 22. 10. 2026
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
douceur d'intérieur
Ubrus Sweet poppy
S květinovým vzorem, červený/béžový, ø 180 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Bianca
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, béžový, 50x85 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Bizzotto
Svícen Michelle
Skleněný
Doručíme od 21. 10. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Tmavě šedý, 140x250 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
douceur d'intérieur
Přehoz Lucile
Žlutý, 180x220 cm
(23)
Skladem
360 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Béžový, ø 180 cm
(1)
Skladem
360 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
douceur d'intérieur
Povlečení Elton
Na jednolůžko, na patentku, z mikrovlákna, s geometrickým vzorem, šedé, 140x200 cm
(11)
Skladem
360 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Solea
Bílý/hnědý, ø 180 cm
(6)
Skladem
360 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Umělá květina Myrtle
Ø 20 cm, výška 100 cm
Skladem
362 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Zarážka na knihy Mistra
Kovová
Skladem
Poslední kousky
363 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Podsedák Stick
Bez uchycení, 35x35 cm
(57)
Doručíme od 11. 12. 2026
363 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
57
58
59
...
190
Načíst další