Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 032 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Rex London
Puzzle Wild Wonders
Počet dílků 30, vhodný věk 3+
(3)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Les Deglingos
Plyšová hračka Flipetz 2in1 Heart
Vhodný věk 0+, BPA free, praní na 30 stupňů, výška 21 cm, délka 17 cm
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hilight
Dětská lampička Pineapple
Bílá, plastová, na baterky, 13x8,5x29,5 cm
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Pink
S vánočním motivem, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Ručník Powder
Vaflový, s příměsí lnu, světle růžový/béžový, 50x70 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Polka Dot
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé/šedé, 90x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Somerset
Bavlněná, taupe
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Spirella
Koupelnový organizér Agda
Na vatové tampony, z polyresinu, bílý, ø 9 cm, výška 11 cm
Skladem
Poslední kousek
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Noel
S vánočním motivem, 150x300 cm
(4)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
sada 6 ks
BonBistro
Sklenice v sadě Vitro
6 ks, 330 ml
Doručíme od 2. 11. 2026
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
75 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na jednolůžko, na knoflíky, bavlněný, v cihlové barvě, 140x200 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Ego Dekor
Svíčka Pure
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Delicia
Omyvatelný, s PVC vrstvou, s potiskem, šedý/béžový, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Christmas Tartan Check
4 ks, bavlněné, s vánočním motivem, červené/tmavě zelené, 70x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
112 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Plain
2 ks, bílá, papírová, LED, na baterky, s časovačem, 14x12x20 cm
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Potah na rám postele Easy Iron Percale
Na jednolůžko, perkálový, krémový, 90x190 cm
Skladem
Poslední kousek
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Držák s kelímkem Film Hook
Plastový, bílý, 7x7 cm, výška 9,5 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Sapin
S hvězdičkami, zelený/ve zlaté barvě, 150x240 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Christmas Tartan Check
Bavlněný, s vánočním motivem, 220x32 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Christmas Nutcracker
Bavlněný, s vánočním motivem, 220x32 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 50x70 cm
(35)
Doručíme od 22. 10. 2026
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (2)
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Sklenička Taurin
430 ml, na víno
Doručíme od 27. 10. 2026
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Gara
Na vatové tampony, ocelový, černý, 14,5x10,5 cm, výška 13,5 cm
(26)
Skladem
Poslední kousek
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Difuzér Cozy Cashmere
S vůní ambry, objem 100 ml, ø 6 cm, výška 21 cm
(1)
Skladem
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Svíčka Citrus Wave
Vonná, s vůní citrusových plodů, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 10 cm, výška 10 cm
Skladem
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Difuzér Soft Jasmin Refill
S vůní jasmínu, objem 200 ml, ø 5 cm, výška 24 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Difuzér Citrus Wave
S vůní citrusových plodů, objem 100 ml, ø 6 cm, výška 21 cm
(3)
Skladem
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Dibel
Na zip, strukturovaný, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Vialli Design
Termohrnek Fuori
600 ml, s brčkem, skleněný, modrý
(2)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Lioris
Bavlněný, na zip, s pruhy, 40x60 cm
Skladem
Poslední kousek
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Difuzér Citrus Wave Refill
S vůní citrusových plodů, objem 200 ml, ø 5 cm, výška 24 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Difuzér Soft Jasmin
S vůní jasmínu, objem 100 ml, ø 6 cm, výška 21 cm
(3)
Skladem
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
+ Objem (2)
Na prodejně
Ayyildiz Carpets
Dětský hrací koberec Play
Syntetický, s nízkým vlasem, šedý, 80x120 cm
(5)
Skladem
454 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na víno Norway
Dřevěný, počet lahví 12
(224)
Skladem
Poslední kousky
387 Kč
s kódem
455 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Lékué
Formy na pečení v sadě
4 ks, ø 9,5 cm, sklo, vhodné do horkovzdušné fritézy
(2)
Skladem
387 Kč
s kódem
455 Kč bez kódu
114 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box Head Silly S
Plastový, žlutý, ø 16 cm, výška 19 cm
(46)
Skladem
387 Kč
s kódem
455 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-15 % s kódem
Cattara
Kryt na ohniště
Látková, 93x93 cm, výška 58 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
388 Kč
s kódem
456 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Södahl
Prostírání Its All Nature
Z juty, 33x48 cm
(9)
Skladem
388 Kč
s kódem
456 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Váza Ceola
Keramická, šedá, ø 8 cm, výška 18 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
456 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Svíčka The Essence
Vonná, s vůní citrusových plodů/s květinovou vůní, doba hoření 30 h, počet knotů 1 ks, ø 8 cm, výška 10 cm
Skladem
457 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 22x15 cm, výška 7 cm
(183)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cuddly
Z mikroplyše, světle růžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Vialli Design
French press Livio
Objem 1 l, skleněný, šedý/ve zlaté barvě
(3)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Rex London
Dětská lahev Unicorn
Nerezová, světle růžová, 500 ml
(2)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cuddly
Z mikroplyše, světle šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, v cihlové barvě, 150x200 cm
(22)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Esschert Design
Venkovní teploměr
Kovový
(96)
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Candy Cane
4 ks, bavlněné, s vánočním motivem, červené/bílé, 50x70 cm
(5)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
81
82
83
...
189
Načíst další