Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 011 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Brandani
Difuzér
Ø 10 cm, výška 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Light & Living
Svícen Cactus
Na čajovou svíčku, keramický
(1)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Narvik
51x27 cm, na zeď, tmavě hnědý, na fotku 10x10/na fotku 10x15/na fotku 15x21
(13)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, růžový, ø 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Antic Line
Drobná dekorace Antique Chair
Kovová, 6x6 cm, výška 14,5 cm
(39)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Zvonkohra
Dřevěná/kovová/plastová, 20x3,5 cm, výška 58 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Angus Highland Cow
Z mikroplyše, hnědá/béžová, 130x170 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Hračka do vody Shark
Dřevěná, BPA free, vhodný věk 3+
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, žlutý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Rex London
Dekorační tác
13x28 cm
Skladem
Poslední kousek
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rex London
Dětská lahev Prehistoric Land
Nerezová, světle modrá, 250 ml
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného perkálu, v cihlové barvě, 140x190 cm
(47)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, v cihlové barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(7)
Doručíme od 3. 11. 2026
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Gingham
Bavlněná, modrá
(1)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Candy Cane
Fleecový, s vánočním motivem, červený/bílý, se snímatelným potahem, 50x30 cm
(7)
Doručíme od 3. 11. 2026
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Vita
192 str., formát A5, linkované
(1)
Skladem
Poslední kousek
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Rispetto
192 str., formát A5, linkované
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Polka Dot
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé/růžové, 135x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Potah na rám postele Easy Iron Percale
Na dvoulůžko, perkálový, krémový, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Tempo
192 str., formát A5, linkované
Skladem
Poslední kousek
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Prostírání Liv
Bavlněné, pratelné, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousek
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, perkálové, bílé, 150x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Satin Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, saténové, strukturovaný, krémové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
House Nordic
Svícen
Na čajovou svíčku, skleněný
Doručíme od 23. 10. 2026
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Kindsgut
Bryndák
Mušelínový, šedý, s puntíky
(1)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Umbra
Rámeček Prisma
23x18 cm, stojací/na zeď, kovový, černý, na fotku 13x18
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Thermal Sherpa
Napínací, na dvoulůžko, z mikroplyše, šedé, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, světle modré, 135x190 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Yellowstone
51x27 cm, na zeď, bílý, na fotku 10x10/na fotku 10x15/na fotku 15x21
(7)
Doručíme od 18. 11. 2026
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Yellowstone
51x27 cm, na zeď, tmavě šedý, na fotku 10x10/na fotku 10x15/na fotku 15x21
(5)
Doručíme od 18. 11. 2026
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet fotografií (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Potah na rám postele Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálový, krémový, 135x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, khaki, 135x190 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Yellowstone
39x39 cm, na zeď, tmavě šedý, na fotku 10x15/na fotku 15x21
(3)
Doručíme od 18. 11. 2026
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet fotografií (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, perkálové, světle hnědé, 150x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
+ Vhodná výška matrace (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, okrově žlutá, 125x150 cm
(9)
Skladem
443 Kč
s kódem
521 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Macralina
Béžový, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
443 Kč
s kódem
521 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Gara
Ocelový, černý, 19x13 cm, výška 12,5 cm
(38)
Skladem
Poslední kousky
443 Kč
s kódem
521 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, světle zelená, 125x150 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
443 Kč
s kódem
521 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
-15 % s kódem
sada 12 ks
Printworks
Tužky v sadě Graphite
12 ks
(2)
Skladem
Poslední kousky
443 Kč
s kódem
521 Kč bez kódu
43 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Tazu
Lněný, 30x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
444 Kč
s kódem
522 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Tazu
Lněný, 45x45 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
444 Kč
s kódem
522 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Etna
Bavlněný, na zavazování, s pruhy, 30x50 cm
(1)
Skladem
444 Kč
s kódem
522 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Zone
Koupelnový organizér Sensu
Na vatové tampony, kameninový, bílý, ø 10 cm, výška 7,5 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
444 Kč
s kódem
522 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Stitch
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 26,5 cm, délka 15,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
445 Kč
s kódem
523 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Cristallo
2 ks, 250 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(40)
Skladem
445 Kč
s kódem
523 Kč bez kódu
262 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Amo
2 ks, 350 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(2)
Skladem
Poslední kousek
445 Kč
s kódem
523 Kč bez kódu
262 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(1)
Skladem
445 Kč
s kódem
523 Kč bez kódu
262 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Curver
Květináč Cozy Dune
Závěsný, plastový, ø 36 cm, výška 22,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
523 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
1
...
97
98
99
...
188
Načíst další