Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 490 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Villa Collection
Svícen Artic Ice
Kameninový
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Villa Collection
Svícen Artic Ice
Kameninový
Skladem
Poslední kousek
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Santa's Howdy Christmas
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, zelené/růžové, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousek
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Rex London
Prostírání Crochet
S příměsí bavlny, pratelné, ø 35 cm
(1)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Pantone
Hrnek Light Blue 550
375 ml, porcelánový, světle modrý
(7)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
-15 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Toadstools
2 ks, bavlněná, pratelná, s potiskem, 35x47 cm
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Venezia
36x46 cm, na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 30x40
(5)
Doručíme od 18. 11. 2026
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Festive Car
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x47 cm
(1)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Na dvoulůžko, perkálové, šedé, 230x260 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Na dvoulůžko, perkálové, krémové, 230x260 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, perkálové, černé, 150x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
+ Vhodná výška matrace (2)
-15 % s kódem
sada 3 ks
Esschert Design
Pochodeň
3 ks, z proutí, ø 6 cm, výška 63 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
176 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Polka Dot
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé/zelené, 135x190 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlněná, tmavě zelená, 90x140 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlněná, bílá, 90x140 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Lumia
S abstraktním vzorem, bílý, 150x240 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Podsedák Romane
Z mikrovlákna, na zavazování, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
451 Kč
s kódem
530 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Tulip
2 ks, 250 ml, skleněné, na espresso/dvoustěnné
Skladem
Poslední kousky
451 Kč
s kódem
530 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě Ada
2 ks, šedé, 14x19 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
451 Kč
s kódem
531 Kč bez kódu
266 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Jurassic World "Trio"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
531 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Naya
Pratelný, s potiskem, zelený, 140x240 cm
Skladem
451 Kč
s kódem
531 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
OYOY Mini
Chrastítko Musetti Mouse
(1)
Skladem
Poslední kousky
451 Kč
s kódem
531 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Lorenza
Pratelný, s potiskem, béžový, 140x240 cm
Skladem
451 Kč
s kódem
531 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Difuzér Sweet Vanilla
S vůní vanilky, objem 200 ml, ø 8 cm, výška 28 cm
(3)
Skladem
452 Kč
s kódem
532 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (2)
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Mascarell
Na zip, strukturovaný, 45x45 cm
(1)
Skladem
454 Kč
s kódem
534 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Green Gate
Běhoun na stůl
Bavlněný, s květinovým vzorem, 45x140 cm
(2)
Skladem
454 Kč
s kódem
534 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Bryndáky v sadě Prune
2 ks, mušelínové, růžové
Doručíme od 11. 12. 2026
454 Kč
s kódem
534 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Majestice
26 x 15 cm, kov
(143)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Utěrky v sadě Ornamentia
2 ks, bavlněné, s vánočním motivem, béžové, 71x45 cm
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Deka Ornamentia
Z recyklované bavlny, s vánočním motivem, béžová, 130x160 cm
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Deka Peo
Z recyklované bavlny, s vánočním motivem, 130x160 cm
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
OYOY Mini
Dětská girlanda Moni
Délka 220 cm, bavlněná
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Missy
S příměsí bavlny, 130x155 cm
(4)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Deka Candice
Z recyklované bavlny, 130x160 cm
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Begonia
440 ml, keramický, bílý/modrý
(11)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Umělý eukalyptus Eucalyptus
Ø 25 cm, výška 110 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Microvelvet
Sametový, tmavě šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(67)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Pítko pro ptáčky
Ø 22 cm, výška 12 cm
(22)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Atlas
Bavlněný, krémový, se snímatelným potahem, 60x60 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Prostírání
Ratanové, ø 36 cm
(21)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Begonia
440 ml, keramický, okrově žlutý/bílý
(4)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
STOR
Dětská termoska K-Pop Demon Hunters
Nerezová, fialová, 665 ml
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Begonia
440 ml, keramický, bílý/růžový
(5)
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Sweets and Treats
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, růžové, 135x200 cm
(2)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Elisa Canvas Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Obal na květináč Felan
Ručně vyrobený, z terakoty, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 12 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, béžová, 150x200 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
My House
Povlečení Deluxe Minerals
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s abstraktním vzorem/se vzorem kamene, hnědé, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
100
101
102
...
240
Načíst další