Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 424 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Fir Branches
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s květinovými vzory, 45x35 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Brandani
Difuzér Cactus
Výška 17 cm
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Velikost polštáře (2)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská dekorace Lulo
Látková, ø 25 cm
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bébé Douceur
Dětská osuška s kapucí Gauge
Mušelínová, modrá, 75x75 cm
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Busy B
Zápisník Pink
128 str., formát A5, linkovaný
Skladem
Poslední kousek
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Design Letters
Dětský příbor
4 ks, plastový, růžový/béžový, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž/1x čajová lžička
(3)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský úložný box Brick
Plastový, šedý, 16x16 cm, výška 11 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Tefal
Cestovní hrnek Travel Mug N2020310
360 ml, z nerezové oceli, tmavě modrý
(2)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, oranžové, 140x200 cm
(10)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Bully
S abstraktním vzorem, červený, 150x300 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Pampille
S abstraktním vzorem, červený, 150x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Tefal
Cestovní hrnek Travel Mug N2024310
360 ml, z nerezové oceli, světle zelený
(1)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Tefal
Cestovní hrnek Travel Mug N2024510
360 ml, z nerezové oceli, světle modrý
(6)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
JUNA
Ručník Nuance
Froté, s příměsí bambusu, modrý/růžový, 50x100 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Solene
Bavlněný, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tefal
Cestovní hrnek Travel Mug N2024410
360 ml, z nerezové oceli, v lososové barvě
(6)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Tefal
Cestovní hrnek Travel Mug N2020210
360 ml, z nerezové oceli, černý
(2)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Premier Housewares
Chladicí nádoba Beaufort
Skleněná, 2,1 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Gril
Na dřevěné uhlí
(2)
Skladem
569 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Gingerbread
Sametový, s vánočním motivem, hnědý, 28x37 cm
(10)
Doručíme od 3. 11. 2026
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Microvelvet
Sametový, žlutý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(60)
Doručíme od 6. 11. 2026
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 6 ks
Hermia
Sklenice v sadě
6 ks, 395 ml
(2)
Doručíme od 10. 11. 2026
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Moulin Roty
Mazlicí hračka Tiho
Vhodný věk 0+, praní v ruce
(1)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Christmas Green
2 ks, lněné, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Bunny Tails Ditsy Flowers
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Solene
Bavlněný, v terakotové barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Jerry Fabrics
Povlečení Perníček
Na jednolůžko, na zip, oboustranné, bavlněné, s potiskem, 200x140 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bianca
Dětské povlečení Transport
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, bílé/béžové, bavlněné, 120x150 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Foutastic
Ručníky a osušky v sadě Dora
2 ks, froté, bavlněné, modré, 1x střední ručník (50x90)/1x osuška (90x150)
(5)
Doručíme od 10. 11. 2026
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Ribble
Z mikroplyše, krémová, 130x160 cm
(6)
Doručíme od 6. 11. 2026
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Pat a Mat
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(12)
Skladem
486 Kč
s kódem
572 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 50 ml, na panáky
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
s kódem
573 Kč bez kódu
287 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Dekorační tác Mireni
Papírový, ø 29 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
574 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Pantone
Hrnek Mocha Mousse 17-1230
375 ml, porcelánový, světle hnědý
(5)
Skladem
Poslední kousek
489 Kč
s kódem
575 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
PT LIVING
Soška Bird
7,5x17 cm, výška 13,5 cm
(118)
Skladem
490 Kč
s kódem
576 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Pratello
S příměsí bavlny, žlutá, 130x155 cm
Skladem
490 Kč
s kódem
576 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Cadeo
Modrá/růžová, 130x160 cm
(1)
Skladem
490 Kč
s kódem
576 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Gutte
Černá/béžová, 130x160 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
490 Kč
s kódem
576 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Leitz
Zápisník Cosy
80 str., linkovaný
(3)
Skladem
Poslední kousky
576 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Isnel
Z recyklované bavlny, modrá/hnědá, 130x160 cm
(5)
Doručíme od 27. 10. 2026
490 Kč
s kódem
576 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Essentials
Stojan na víno
Bambusový, počet lahví 6
(11)
Skladem
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Lattice Cut
Sametový, šedobéžový, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(80)
Skladem
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Star Trading
Dětské noční světlo Bunny
Bílé, silikonové, LED, na baterky, s možností volby barvy/s časovačem, 9x9x20 cm
(4)
Skladem
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sassy B
Povlečení Stripe Tease
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, bílé/růžové, 135x200 cm
(3)
Skladem
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Sassy B
Povlečení Stripe Tease
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, bílé/modré, 135x200 cm
(1)
Skladem
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Orion
Květináče v sadě Greenish
3 ks, na bylinky, kovové, bez odtokového otvoru, výška 11 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Star Trading
Světelný řetěz Glow
Bílý, plastový, LED, solární, IP44, délka 190 cm
(84)
Skladem
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
109
110
111
...
238
Načíst další