Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 424 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Umbra
Rámeček Prisma
25x30 cm, stojací/na zeď, kovový, ve zlaté barvě, na fotku 20x25
(3)
Skladem
Poslední kousky
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Green Gate
Obal na květináč Alice
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 12 cm
(4)
Skladem
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
B.E.S.
Prostěradlo Jersey Lycra
Napínací, na jednolůžko, jersey, bílé, 90x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Design Letters
Dětský hrnek Grow with Your Cup
S pítkem, plastový, světle růžový
(5)
Skladem
Poslední kousky
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Remember
Propiska Paul
(1)
Skladem
Poslední kousek
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
BonBistro
Skleničky v sadě Noble
4 ks, 230 ml, na koktejly
Skladem
Poslední kousky
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Design Letters
Dětský hrnek Grow with Your Cup
S pítkem, plastový, světle modrý
(2)
Skladem
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Plain Flanel
Napínací, na dvoulůžko, flanelové, modré, 140x200 cm
(2)
Skladem
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Christmas Print Natural
Lněný, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Remember
Propiska Paul
(2)
Skladem
Poslední kousek
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Salt&Pepper
Čajová souprava Artisan
Kameninová, zelená
(1)
Doručíme od 2. 11. 2026
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Design Letters
Dětský hrnek Grow with Your Cup
S pítkem, plastový, béžový
(5)
Skladem
Poslední kousky
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Design Letters
Dětský hrnek Grow with Your Cup
S pítkem, plastový, žlutý
(1)
Skladem
Poslední kousky
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Design Letters
Dětský hrnek Grow with Your Cup
S pítkem, plastový, fialový
(1)
Skladem
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Oblíbené
Wallity
Obraz The Kiss – Gustav Klimt
30x80 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(111)
Doručíme od 10. 11. 2026
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Porte Bonheur
Na jednolůžko, na patentku, bavlněné, mandala, černé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Salt&Pepper
Konvice na čaj Ora Gloss
540 ml, z kostního porcelánu, bílá
Doručíme od 2. 11. 2026
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, krémová, 160x210 cm
(8)
Doručíme od 22. 10. 2026
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Mono
2 ks, 315 ml
Doručíme od 2. 11. 2026
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
330 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Mono
2 ks, 315 ml
Doručíme od 2. 11. 2026
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
330 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Mono
2 ks, 315 ml
Doručíme od 2. 11. 2026
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
330 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
BonBistro
Skleničky v sadě Noble
4 ks, 290 ml, na koktejly
Doručíme od 2. 11. 2026
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, tmavě modrý, 16,5x12 cm, výška 17 cm
(40)
Skladem
Poslední kousky
561 Kč
s kódem
660 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
My House
Povlečení Circles
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s geometrickým vzorem/s potiskem, světle hnědé, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
660 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
OYOY Living Design
Svícen Palloa
Kovový
Skladem
562 Kč
s kódem
661 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 3 ks
MSV
Zrcadla v sadě
3 ks, nástěnná, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
562 Kč
s kódem
661 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Kave Home
Umělá kapradina Filicopsida
Ø 40 cm, výška 35 cm
(21)
Doručíme od 11. 12. 2026
563 Kč
s kódem
662 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Kave Home
Ručník Sedora
Froté, bavlněný, žlutý/bílý, 50x90 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
563 Kč
s kódem
662 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Augustina
S příměsí vlny, na zip, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
563 Kč
s kódem
662 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Lilo and Stitch "Blue"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(36)
Skladem
564 Kč
s kódem
663 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
PT LIVING
Soška Wondering
Z polyresinu, 11,5x9,5 cm, výška 23,5 cm
(9)
Skladem
564 Kč
s kódem
663 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Angelia
Napínací, na dvoulůžko, mušelínové, béžové, 160x200 cm
(4)
Skladem
564 Kč
s kódem
664 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Angelia
Napínací, na dvoulůžko, mušelínové, růžové, 160x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
564 Kč
s kódem
664 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Rojaplast
Stojan na květiny
Dřevěný, 25x25 cm, výška 50 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
664 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Květináč
Závěsný, keramický, s odtokovým otvorem, ø 25,5 cm, výška 12 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
666 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hendi
Termokonvice
1 l, z nerezové oceli, černá
(3)
Skladem
Poslední kousky
566 Kč
s kódem
666 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Cora
26 x 25 cm, kov
(63)
Skladem
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Gabby's Dollhouse
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
(30)
Skladem
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Koupelnový organizér Viva
Na kosmetiku, béžový, 18,5x19,5 cm, výška 12 cm
(47)
Skladem
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Zone
Osuška Sauna
Froté, bavlněná, taupe, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Birger Canvas Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(4)
Skladem
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Alpana
Bavlněná, béžová, 130x170 cm
(18)
Skladem
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Knot
Hnědý, ø 30 cm
(6)
Skladem
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Strawberry Frills
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, růžové, 135x200 cm
(5)
Skladem
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
ONA
Konvice na čaj Liv
950 ml, skleněná, zelená
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Spider-man
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(8)
Skladem
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, bílé, 180x200 cm
(35)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Rabbit
Z mikroplyše, okrově žlutý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
128
129
130
...
238
Načíst další