Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 576 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
IHR
Svíčka White Dots
Doba hoření 25 h, počet knotů 1 ks, ø 7,5 cm, výška 7,5 cm
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Lahev Mimo
600 ml, cestovní, modrá
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Venkovní hra
Skladem
Poslední kousek
189 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
JAHU collections
Prostírání v sadě Stripe
2 ks, plastová, s pruhy, 30x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Florelle
Z mikrovlákna, s květinovým vzorem, oranžový/šedý, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
KIS
Dětský úložný box C Box Style
Plastový, bílý, 37x26 cm, výška 15 cm
(2)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (5)
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, světle šedý, 50x90 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (4)
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 30 h, ø 6 cm, výška 7 cm
Skladem
Poslední kousek
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (3)
Styler
Rámeček Prague
15x20 cm, stojací/na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 13x18
(8)
Doručíme od 18. 11. 2026
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
douceur d'intérieur
Prostírání Joalie
Plastové, ø 38 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
JAHU collections
Prostírání v sadě Chess
2 ks, plastová, s geometrickými vzory, 45x30 cm
(6)
Doručíme od 15. 10. 2026
189 Kč
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 2 ks
JAHU collections
Prostírání v sadě Chess
2 ks, plastová, s geometrickými vzory, 45x30 cm
(7)
Doručíme od 15. 10. 2026
189 Kč
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Kůň
40x40 cm
Skladem
191 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Wednesday
Fialový, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
193 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětská lahev Brick
Plastová, žlutá, 390 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
194 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
douceur d'intérieur
Chňapky v sadě Cuisiline
2 ks, z recyklované bavlny, béžové, 18x28 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
195 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Harry Potter "Hedwig"
40x40 cm
Skladem
Poslední kousky
195 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Wednesday "Color"
Černý, 40x40 cm
Skladem
195 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Váleček na chlupy
Bílý
(109)
Skladem
198 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Lilo and Stitch
Fleecový, modrý, 33x25 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
198 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Prostírání Mogador
S příměsí juty, ø 38 cm
(5)
Skladem
198 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
198 Kč
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Leo
Z žinylky, na zip, 40x40 cm
(11)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Woodland
Bavlněná/lněná, béžová, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(658)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Leo
Z žinylky, na zip, 40x40 cm
(6)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Casa Selección
Sušená rostlina Cotton
Ø 10 cm, výška 55 cm
(13)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Prostírání Granis
Z eko kůže, ø 38 cm
(11)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Bayado
3 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
(1)
Skladem
199 Kč
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Cooksmart ®
Utěrka s vykrajovátkem v sadě Forest Fable
2 ks, bavlněná, hnědá/krémová, 45x65 cm
(12)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 38x38 cm
(22)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Vibrato
3 ks, bavlněné, bílé/zelené, 50x70 cm
(3)
Skladem
199 Kč
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Helira
Bavlněný, na zip, 40x40 cm
(4)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Adam
Silikonová/ze směsi vláken, béžová, 14,5x24,5 cm
(4)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Natureo
Sametový, na zip, strukturovaný, 40x40 cm
(2)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Dakls
Váza
Skleněná, ø 10 cm, výška 20 cm
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Cuistot
Bavlněná, béžová, 14,5x24,5 cm, tepelná odolnost 250 °C
(9)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 39,5x39,5 cm
(25)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dakls
Hrnek Xmas Tree
380 ml, porcelánový, bílý
(5)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dakls
Hrnek Snowman
380 ml, porcelánový, bílý
(5)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 45x30 cm
(14)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Rex London
Dětské učicí hůlky Panda
Dřevěné, černobílé/v přírodní barvě
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 38x38 cm
(8)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Bluey "Let´s Play"
Světle modrý, 40x40 cm
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Metaltex
Forma na chleba
30 x 11,5 cm, nerez
(60)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Woolen
S beránkem, na zip, 40x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Em
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 13 cm, délka 13 cm
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Elle
Vhodný věk 3+, výška 13 cm, délka 13 cm
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Eclipse
Bavlněný, na zip, s ornamentem, 40x40 cm
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
13
14
15
...
242
Načíst další