Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 539 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Rex London
Dětská jídelní sada Sunny Sausage Dog
5 ks, melaminová
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Sagaform
Termoláhev Tekla
500 ml, s brčkem, z nerezové oceli, modrá
Skladem
Poslední kousek
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Sagaform
Termoláhev Tekla
500 ml, s brčkem, z nerezové oceli, růžová
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Martini
Lněný, na zip, 50x50 cm
(189)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Light Grey
Lněný, na zip, 50x50 cm
(1)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Rex London
Dětská jídelní sada Sharks
5 ks, melaminová
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
My House
Deka Marble
S beránkem, šedá, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Solvalla
Bílá, papírová, do zásuvky, ø100x25 cm
(3)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Grandy
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 29x8x41 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Lina
Skleněná, LED, na baterky, ø18x18 cm
(8)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
RHS
Povlečení Rosemoor Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, růžové, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Filumi
Přehoz Talo
Z žinylky, krémový, 220x240 cm
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Maximex
Zástěra
2 ks, červená/modrá
(3)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, světle žluté/fialové, 40x55 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
365 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
My House
Deka Marble
S beránkem, béžová, 150x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Ashes of Roses
Lněný, na zip, 40x60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, zelené, 40x55 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
365 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Sagaform
Termoláhev Tekla
500 ml, s brčkem, z nerezové oceli, hnědá
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
Sagaform
Termoláhev Tekla
500 ml, s brčkem, z nerezové oceli, černá
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Galaxy
Modrá, papírová, do zásuvky, ø60x16 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
RHS
Povlečení Birds In Bloom
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, s potiskem/s květinovým vzorem, zelené, 200x200 cm
Skladem
Poslední kousek
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka
Z mikroplyše, šedá, 130x180 cm
(1)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 3 ks
Remundi
Jehly na špíz v sadě Rotisserie
Z nerezové oceli, 3 ks
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
243 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Gizmo
Sáňkovací talíř Meteor
(1)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Star Trading
Světelná dekorace Lumiwall
Bílá, kovová, LED, do zásuvky, IP44, 46x1x50 cm
(1)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Sherpa Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé, s beránkem, v přírodní barvě, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Běhoun na stůl Light Grey
Lněný, 40x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Artevasi
Květináč Diana
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 20 cm, výška 19 cm
(2)
Doručíme od 20. 10. 2026
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Happy Horses
3dílné, na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové/krémové, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo Assisi
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, ø 17 cm
(65)
Skladem
621 Kč
s kódem
730 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Folkabo
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 27x5x27 cm
(4)
Skladem
621 Kč
s kódem
730 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský svačinový box Agnes
Nerezový, ve stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
622 Kč
s kódem
732 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Toscana
Z recyklované bavlny, modrá/šedá, 130x160 cm
(8)
Skladem
622 Kč
s kódem
732 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská jídelní sada Agnes
3 ks, kameninová
(2)
Skladem
Poslední kousky
622 Kč
s kódem
732 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení se svítícím efektem Lion King "Best friends"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, světle žluté, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
623 Kč
s kódem
733 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Soft Linen
Vonná, sojová, s vůní čistého prádla, doba hoření 55 h, ø 9 cm, výška 11 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
735 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (5)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: French Cotton
Vonná, sojová, s vůní bavlny, doba hoření 55 h, ø 9 cm, výška 11 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
735 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (5)
Na prodejně
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Sea Salt and Sage
Vonná, sojová, s vůní moře/s vůní šalvěje, doba hoření 55 h, ø 9 cm, výška 11 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (5)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
STOFF Nagel
Váza Nagel
Kovová, v matně stříbrné barvě, ø 2 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousek
625 Kč
s kódem
735 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
4 ks, froté, bavlněné, šedé, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(7)
Doručíme od 22. 10. 2026
735 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Počet kusů (3)
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení se svítícím efektem Minecraft "Jungle Fight"
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
626 Kč
s kódem
736 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Organizér Tower
Na psací potřeby, kovový, 9x9 cm, výška 20 cm
(28)
Skladem
Poslední kousek
626 Kč
s kódem
737 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Knot
Šedý, ø 30 cm
(17)
Skladem
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Angus Highland Cow
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, hnědé/béžové, 200x200 cm
(4)
Skladem
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Wednesday "Rain"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, tmavě modré, bavlněné, 140x200 cm
(7)
Skladem
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář
Z umělé kožešiny, růžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(63)
Skladem
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, bílé, 160x200 cm
(33)
Skladem
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Quick Dry
8 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, černé, 4x malý ručník (30x30)/2x střední ručník (50x85)
(1)
Skladem
Poslední kousky
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Na prodejně
1
...
143
144
145
...
241
Načíst další