Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 438 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Butter Kings
Dekorační polštář They are Flying
Bavlněný, s vánočním motivem, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(10)
Skladem
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Remember
Prostírání v sadě Lime
2 ks, bavlněná, s geometrickými vzory, ø 38 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Lions
Na jednolůžko/prodloužené, oboustranné, otevřené, zelené, bavlněné, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Young Animals
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, bavlněné, 140x220 cm
Skladem
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Semmie
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, bavlněné, 140x220 cm
Skladem
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Prehistoric
Na jednolůžko/prodloužené, oboustranné, otevřené, modré, bavlněné, 140x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Brandani
Hrnky v sadě Bridge
4 ks, 350 ml, skleněné
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
192 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Cosy Ribbed
Z mikroplyše, bílá, 130x170 cm
(25)
Skladem
Poslední kousek
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Butter Kings
Dekorační polštář Snowflake Frost
Bavlněný, s vánočním motivem, šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(8)
Skladem
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Embla
Červená, papírová, do zásuvky, ø75x23 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Váza Ribbon
Ručně vyrobená, porcelánová, bílá, ø 7 cm, výška 13 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mijolnir
Prostěradlo
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, tmavě šedé, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
B.E.S.
Prostěradlo Mako
Napínací, na dvoulůžko, jersey, fialové, 200x200 cm
(93)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Joey
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, v mentolové barvě, bavlněné, 140x220 cm
Skladem
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Obal na květináč Sorrell
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 20 cm, výška 19 cm
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Dragons
Na jednolůžko/prodloužené, oboustranné, otevřené, bavlněné, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wallity
Obraz Moon
80x30 cm
Skladem
Poslední kousek
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mauro Ferretti
Rámeček
23x28 cm, stojací, polyresinový, ve stříbrné barvě, na fotku 15x21
(1)
Skladem
Poslední kousek
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Svíčka Tuoksu Cashmere
Vonná, sojová, s vůní pižma/s vůní jasmínu/s vůní gardénie/s vůní kašmíru, doba hoření 45 h, počet knotů 2 ks, ø 9 cm, výška 11 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Dot
Červená, papírová, do zásuvky, ø70x16 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, tmavě zelené, 160x200 cm
(29)
Doručíme od 23. 10. 2026
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Na prodejně
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Fun
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, tmavě zelené, bavlněné, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
NOMA
Náramek
Skladem
Poslední kousek
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Quick Dry
8 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, modré, 4x malý ručník (30x30)/2x střední ručník (50x85)
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Ego Dekor
Svíčka Pure
Doba hoření 92 h, ø 7 cm, výška 30 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Light Grey
Lněný, na zip, 45x45 cm
(13)
Doručíme od 18. 11. 2026
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Gingerbread Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, v přírodní barvě, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Mike & Co. NEW YORK
Ubrus Honey
S geometrickým vzorem, modrý, 140x220 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Mike & Co. NEW YORK
Ubrus Honey
S ornamentem, modrý/růžový, 140x220 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Esschert Design
Podpěra rostlin
Dřevěná, 100x3 cm, výška 100 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
4 ks, froté, bavlněné, oranžové, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(2)
Skladem
Poslední kousek
655 Kč
s kódem
771 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Počet kusů (2)
-15 % s kódem
PT LIVING
Dekorační tác Wave
Ø 20 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
656 Kč
s kódem
772 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Arya
Z mikroflanelu, hnědý, 180x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
s kódem
775 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
Orion
Termoska Termo
2,2 l, z nerezové oceli, černá/ve stříbrné barvě
(9)
Skladem
Poslední kousek
660 Kč
s kódem
776 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Keter
Obal na květináč Rattan
Plastový, výška 57 cm
(8)
Doručíme od 22. 10. 2026
776 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Leopold Vienna
French press Moshi
Objem 600 ml, skleněný
Skladem
Poslední kousky
660 Kč
s kódem
777 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Hrnek Hammershøi Summer
330 ml, porcelánový, bílý
(29)
Skladem
Poslední kousky
661 Kč
s kódem
778 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville Mini
Zarážky na knihy v sadě Charlie
2 ks
(11)
Skladem
661 Kč
s kódem
778 Kč bez kódu
389 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Zrcadlo Tab
Kosmetické, ø 18 cm
Skladem
Poslední kousky
661 Kč
s kódem
778 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Váza
Z kameniny, krémová, ø 14,5 cm, výška 26,5 cm
(10)
Skladem
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Witchcraft
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, černé/béžové, 200x200 cm
(15)
Skladem
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
Bigso
Organizér Birger Canvas Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(23)
Skladem
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
House Nordic
Obaly na květináče v sadě Trofa
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 25 cm, výška 21 cm
(3)
Skladem
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, v petrolejové barvě, 200x200 cm
(2699)
Skladem
Poslední kousky
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Spot
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s puntíky, krémové, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Umbra
Rámeček Bellwood
19x24 cm, stojací, dřevěný, v přírodní barvě, na fotku 10x15/na fotku 12x18/na fotku 13x18
(12)
Skladem
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, béžové, 200x200 cm
(71)
Skladem
Poslední kousky
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Game Over
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, černé/modré, 135x200 cm
(5)
Skladem
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
149
150
151
...
239
Načíst další