Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 496 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Toscana
130x160 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
745 Kč
s kódem
876 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Přehoz Cosy
Z mikroplyše, krémový, 220x240 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kähler Design
Skleničky v sadě Hammershøi
2 ks, 240 ml, na sekt
(1)
Skladem
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
440 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Termohrnek Singles
400 ml, z nerezové oceli, světle růžový
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Bianca
Povlečení Floral Toile
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s květinovým vzorem, béžové, 135x200 cm
(7)
Skladem
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Umbra
Koupelnový organizér Pirouette
Na kosmetiku/otočný, plastový, bílý, ø 23 cm, výška 35 cm
(10)
Skladem
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Termohrnek Singles
400 ml, z nerezové oceli, vínový
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Lunver
Z žakáru, na zip, s geometrickým vzorem/strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousek
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Termohrnek Singles
400 ml, z nerezové oceli, černý
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, bílé/zelené, 200x200 cm
(46)
Skladem
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Reality
Dětská lampička Hopper
Zelená, plastová, LED, noční, do zásuvky, s možností volby barvy, 19,5x16,5x24,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Umbra
Koupelnový organizér Bellwood
Černý, 30x20 cm, výška 23 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Nutcracker
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, tmavě zelené, 230x220 cm
(6)
Skladem
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, béžové, 50x100 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
Bianca
Povlečení Ophelia Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s květinovým vzorem, bílé/modré, 135x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Zone
Sklenice v sadě Rocks
2 ks, 300 ml, na pivo
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
440 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Optic
4 ks, na zip, s geometrickými vzory/3D, 43x43 cm
(9)
Skladem
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Zilverstad
Dětský příbor Miffy
4 ks, nerezový, ve stříbrné barvě
(2)
Skladem
Poslední kousek
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Dětský koberec Little Ballerina
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, růžový, ø 80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-15 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, béžové, 160x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (7)
Premium
-15 % s kódem
JUNA
Osuška Nuance
Froté, s příměsí bambusu, s geometrickými vzory/kostkovaná, bílá/modrá, 70x140 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Tescoma
Moka konvička Monte Carlo
140 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(3)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
JUNA
Osuška Nuance
Froté, s příměsí bambusu, s geometrickými vzory/kostkovaná, modrá/růžová, 70x140 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
sada 4 ks
WMF
Sklenice v sadě Kineo
4 ks
(1)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Ego Dekor
Prostírání v sadě Indi
4 ks, bavlněná, pratelná, 35x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Ergonomický polštář
S výplní z paměťové pěny, černý, 35x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Celina
Skleněná, LED, na baterky, délka 120 cm
(3)
Skladem
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Běhoun na stůl Dark Grey
Lněný, 40x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Drobná dekorace Nilos
Kovová, 10x24 cm, výška 34,5 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Maximex
Ergonomický polštář Comfort
Černý, 25x43 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Umbra
Koupelnový organizér Bellwood
Bílý, 30x20 cm, výška 23 cm
(6)
Doručíme od 23. 10. 2026
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
RHS
Povlečení Floral Serenity
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, světle modré, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Floryda
53x73 cm, na zeď, v přírodní barvě, na fotku 50x70
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
sada 3 ks
House Nordic
Rámečky v sadě Madison
21x30 cm, 3 ks, na zeď, ve světle přírodní barvě, na fotku 21x30
Doručíme od 23. 10. 2026
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
293 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Reality
Dětská lampička Cutie
Zelená, plastová, LED, noční, do zásuvky, s možností volby barvy, 21x19x25,5 cm
Skladem
Poslední kousek
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
RHS
Povlečení Birds In Bloom
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, s potiskem/s květinovým vzorem, zelené, 230x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Mila Home
Ergonomický polštář Bagel
S výplní z paměťové pěny, černý, ø 44 cm
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Konvička na zalévání
Kovová, 1 l
(1)
Skladem
Poslední kousek
748 Kč
s kódem
880 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Holm
Nůž
Na zeleninu, z nerezové oceli, rukojeť: dřevo
(4)
Skladem
750 Kč
s kódem
882 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bitz
Sklenice v sadě Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
751 Kč
s kódem
884 Kč bez kódu
221 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Vialli Design
Termokonvice Alessia
1 l, plastová, bílá/ve zlaté barvě
(3)
Skladem
755 Kč
s kódem
888 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 40x40 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
888 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, krémové, 2x malý ručník (30x30)
(6)
Skladem
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Metaltex
Regál na víno Barbera
Kovový, černý, počet lahví 50, černý, šířka 50 cm, výška 108 cm, hloubka 26 cm
(234)
Skladem
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Boho
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(13)
Skladem
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, bílé, 2x malý ručník (30x30)
(2)
Skladem
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, tmavě modré, 2x malý ručník (30x30)
(5)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, žluté, 2x malý ručník (30x30)
(3)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
1
...
165
166
167
...
240
Načíst další