Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 540 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícny v sadě Florita
2 ks, na čajovou svíčku, kameninové
Doručíme od 27. 10. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Bizzotto
Drobná dekorace Jolly
Kovová/plastová, 9x24 cm, výška 24 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wallity
Nástěnná dekorace Lovebirds
Kovová, výška 44 cm
(27)
Skladem
940 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Povlaky na polštáře v sadě Raylo
2 ks, na zip, strukturované, 50x50 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
940 Kč
470 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Zarážka na knihy Serela
Kamenná
Skladem
Poslední kousek
940 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Povlaky na polštáře v sadě Mabile
2 ks, bavlněné, na zip, strukturované, 50x50 cm
(1)
Skladem
940 Kč
470 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Kave Home
Osuška Olvira
Froté, bavlněná, béžová, 70x140 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
940 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Novinka
Kave Home
Osuška Olvira
Froté, bavlněná, zelená, 70x140 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
940 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Novinka
Kave Home
Osuška Olvira
Froté, bavlněná, bílá, 70x140 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
940 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Emile Henry
Forma na koláč Madeleine
26,5 x 24,5 cm, keramika
Skladem
Poslední kousek
943 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Emile Henry
Forma na koláč Madeleine
ø 27 cm, keramika
(1)
Skladem
Poslední kousky
943 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Zarážka na knihy Tower
(29)
Skladem
Poslední kousek
943 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Zarážka na knihy Tower
(26)
Skladem
Poslední kousky
943 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Cattara
Gril Crotone
Na dřevěné uhlí/přenosný
(16)
Doručíme od 21. 10. 2026
943 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 4 ks
La Rochére
Skleničky v sadě Mix
4 ks, 220 ml
Doručíme od 20. 10. 2026
944 Kč
236 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Mepal
Dětská termoska Little Farm by Little Dutch
Nerezová, bílá/zelená/ve stříbrné barvě, 350 ml
(1)
Skladem
Poslední kousek
948 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s hvězdičkami, tmavě modré, 200x200 cm
(113)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Na prodejně
House Nordic
Obal na květináč
Ručně vyrobený, na bylinky, keramický, bez odtokového otvoru, ø 22,5 cm, výška 17,5 cm
(9)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Dětské povlečení Unilove
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Shine
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 18 cm
(1)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s hvězdičkami, tmavě zelené, 200x200 cm
(68)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight Animals
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s hvězdičkami, zelené/béžové, 200x200 cm
(74)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Váza Mae
Ručně malovaná, keramická, v lososové barvě/krémová, 8,5x18,5 cm, výška 32 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Přehoz Cosy
Z mikroplyše, světle zelený, 220x240 cm
(23)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
ONA
Váza Milo
Skleněná, krémová, ø 15 cm, výška 26 cm
Skladem
Poslední kousek
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Bonami Essentials
Květináč Rose
Z umělého ratanu, výška 70 cm
(117)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Dětský polštářek Unicorn
Z mikroplyše, světle růžový, 90x15 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Stag
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, hnědé, 200x200 cm
(108)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Belle & Boo
Dětské povlečení Ballerina
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, bílé/růžové, bavlněné, 135x200 cm
(2)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Tiseco Home Studio
Deka Waffle
Bavlněná, šedá, 130x170 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Styler
Obraz Vivid Meadow
50x70 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Nasru
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 15,5 cm, výška 16 cm
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Markslöjd
Elektrický svícen Atle
Bílý, z borovicového dřeva, do zásuvky, 40x4,5x28 cm
(19)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet světelných zdrojů (2)
Styler
Obraz Stella
50x70 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Deka Island
S beránkem, zelená, 150x200 cm
(5)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Songbird
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, světle zelené, 200x200 cm
(24)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Toudou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 16 cm, délka 25 cm
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premier Housewares
Zrcadlo Cassini
Kosmetické, s osvětlením/zvětšovací, zvětšení 2x, ø 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Zrcadlo Cassini
Kosmetické, s osvětlením/zvětšovací, zvětšení 2x, ø 15 cm
(1)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Olou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 24 cm, délka 18 cm
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Belle & Boo
Dětské povlečení Fairytale
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, bavlněné, 135x200 cm
(3)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Emilia Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé, 200x200 cm
(7)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Rex London
Kuželky Skittles Set
(4)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Soft Nuances
50x70 cm, tištěný, s rámem
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé, flanelové, khaki, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Povlečení So Natural
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na patentku, oboustranné, bavlněné, s potiskem, hnědé, 260x240 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Good Morning
Povlečení Pure Elegance
Na dvoulůžko/prodloužené, otevřené, z mikrovlákna, v petrolejové barvě, 200x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Župan Tendresse
Velikost M, bavlněný, světle šedý
Skladem
Poslední kousek
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
177
178
179
...
241
Načíst další