Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 548 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Hübsch
Organizér Kanso
Na psací potřeby, polyresinový, 12x22 cm, výška 3 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Hübsch
Organizér Kanso
Na psací potřeby, polyresinový, 12x22 cm, výška 3 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
JUNA
Ručník Check
Froté, z bio bavlny, modrý/růžový, 50x100 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Ayyildiz Carpets
Dětský hrací koberec Play Space
Syntetický, s nízkým vlasem, tmavě modrý, 100x150 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Esschert Design
Závěs na květináč
Závěsný, kovový, výška 19 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
960 Kč
Do košíku
Do košíku
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Kids
Syntetický, se střední délkou vlasu, růžový/šedý, 120x170 cm
(6)
Skladem
961 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
YAMAZAKI
Zrcadlo Matsuyama
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, ø 17,5 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
964 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
LEGO®
Dětské úložné boxy v sadě
3 ks, plastové, 25x25 cm, výška 18 cm
(24)
Skladem
Poslední kousky
964 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Royal Leather
Vonná, sojová, s vůní kůže, doba hoření 25 h, ø 13 cm, výška 6,5 cm
(154)
Doručíme od 26. 10. 2026
968 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (2)
Na prodejně
S|P Collection
Konvice na čaj Luma
930 ml, se sítkem, skleněná, šedá
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Star Trading
Dětské noční světlo Toucan
Bílé/hnědé, plastové, LED, na USB, 12x11x20 cm
(28)
Skladem
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Grass Leaves
4 ks, na zip, 43x43 cm
(84)
Skladem
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlněné, tmavě zelené, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
sada 4 ks
Oblíbené
Bloomingville
Hrnky v sadě Karine
4 ks, 300 ml, keramické, béžové
(49)
Skladem
969 Kč
242 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Pineapple Elephant
Deka Jaipur Chunky Waffle
Bavlněná, starorůžová, 150x200 cm
(3)
Skladem
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 2x malý ručník (30x30)
(4)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 4 ks
Ladelle
Sklenice v sadě Flynn
4 ks, 405 ml
(4)
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
242 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlněné, béžové, 2x malý ručník (30x30)
(3)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Deka Cosy Ribbed
Z mikroplyše, žlutá, 130x170 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
ILLUME x Bloomingville
Svíčka Fresh Sea Salt
Vonná, s vůní jasmínu/s vůní moře, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
Skladem
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
ILLUME x Bloomingville
Svíčka Citrus Crush
Vonná, s vůní santálového dřeva/s vůní mandarinky/s vůní ovocných tónů, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
Skladem
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlněné, zelené, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
House Nordic
Umělá rostlina Fig
40x40 cm, výška 60 cm
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Cam Cam Copenhagen
Dětské noční světlo Moon Shell
Světle růžové, silikonové, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy, 17x7x15 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
ILLUME x Bloomingville
Svíčka Coconut Milk Mango
Vonná, s vůní vanilky/s vůní kokosu/s vůní manga, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
Skladem
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
ILLUME x Bloomingville
Svíčka Terra Tabac
Vonná, s vůní pomeranče/s vůní pižma/s vůní tabáku, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
Skladem
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
ILLUME x Bloomingville
Svíčka Hinoki Sage
Vonná, s vůní citrusových plodů/s vůní cypřiše, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
Emile Henry
Forma na koláč
ø 32 cm, keramika
(1)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Deka Rena
Z mikroplyše, hnědá, 150x200 cm
(5)
Skladem
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Přehoz Laila
Prošívaný, sametový, šedobéžový, 170x210 cm
(2)
Skladem
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Grasmere Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, zelené/hnědé, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, bílé, 230x220 cm
(97)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Indigo
2 ks, tmavě modré, 17x33 cm
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
485 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlněné, bílé, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Restilo
Přehoz Henry
Z mikroplyše, zelený, 220x240 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Restilo
Přehoz Laila
Prošívaný, sametový, světle hnědý, 170x210 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Walton
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 18 cm, výška 15 cm
(1)
Skladem
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Povlečení Helena
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, antracitové, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s pruhy, šedé, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Polka Dot
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s puntíky, bílé/šedé, 200x200 cm
(17)
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Deka Cosy Ribbed
Z mikroplyše, v cihlové barvě, 130x170 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Catherine Lansfield
Povlečení Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s pruhy, tmavě modré, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlněné, tmavě modré, 2x malý ručník (30x30)
(11)
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Bloomingville
Dekorační tác Kobra
Kovový, 22x33 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, modré, 230x220 cm
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé, flanelové, světle modré, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Premium
Kähler Design
Svícen Orangery
Na čajovou svíčku, keramický
(1)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Markslöjd
Světelná dekorace Sofus
V přírodní barvě, bambusová, LED, do zásuvky, IP44, 50x12x48 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
180
181
182
...
241
Načíst další