Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 571 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Joseph Joseph
Koupelnový organizér EasyStore
Béžový, 29x18,5 cm, výška 11 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
333 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Lékué
Forma na pečení
18,5 x 17,5 cm, sklo, vhodné do horkovzdušné fritézy
(6)
Skladem
334 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na pečení
20,5 x 19,5 cm, sklo, vhodné do horkovzdušné fritézy
(3)
Skladem
335 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Pauline
Pratelný, s příměsí lnu, krémový, 140x240 cm
(2)
Skladem
336 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Oblíbené
Cattara
Sada náčiní na grilování Wood
3 ks
(31)
Skladem
336 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Cheyenne
Z umělé kožešiny, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
336 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Millie
110 ml, z kameniny, růžový
Doručíme od 27. 10. 2026
338 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 2 ks
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Forest Fable
2 ks, bavlněné, hnědé/krémové, 19x18 cm, tepelná odolnost 100 °C
(10)
Skladem
339 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mila Home
Povlak na polštář Chanel
Na zip, s nápisem, 43x43 cm
(19)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Hen House
2 ks, bavlněné, šedé, 19x18 cm, tepelná odolnost 100 °C
(7)
Skladem
339 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 45x45 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Damask Jacquard
Damaškový, béžový, 43x43 cm
(2)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Pratelný, černý, 140x200 cm
(83)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
sada 2 ks
Bredemeijer
Sklenice v sadě Padua
2 ks, 350 ml, z borosilikátového skla
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Addis
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, plastový, 18x18 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dětský polštářek Bichette
Se snímatelným potahem, sametový, bílý/růžový, 40x40 cm
(2)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Kreativní sada Knitting Kit Mushroom
Vhodný věk 3+
(9)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dětský polštářek Dina
Se snímatelným potahem, sametový, zelený, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(12)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Maho
Béžový, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Podsedák Artchic
Bavlněný, venkovní, na zavazování, s ornamentem, 40x40 cm
(7)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchyňská chňapka Oxford Denim
Bavlněná, modrá, 17x90 cm, tepelná odolnost 250 °C
(58)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Sass & Belle
Obal na květináč Chilli
Ručně malovaný, keramický, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dětský polštářek Tigry
Se snímatelným potahem, sametový, žlutý, 40x40 cm
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mila Home
Běhoun na stůl Prada
S nápisem, 45x140 cm
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Compactor
Koupelnový organizér Bristol
Textilní, bílý/růžový, 21x9 cm, výška 37 cm
(58)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Liberty
6 ks, 350 ml
(15)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Damask Jacquard
Damaškový, šedý, 43x43 cm
(5)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Sirius
Světelný řetěz Knirke
Zelený, plastový, LED, na baterky, s časovačem, IP44, délka 390 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, růžové, 50x70 cm
(8)
Skladem
339 Kč
113 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Orion
Termoska Termo
1,1 l, na jídlo, krémová
(38)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Love Story
Vodítko Reflective
Přepínací, šedé, délka 250 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, šalvějově zelená, 70x130 cm
(102)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (3)
Bigso
Organizér Oskar Restore Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(45)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 4 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Stripes
4 ks, bavlněné, bílé/černé, 50x70 cm
(16)
Skladem
339 Kč
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(6)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Na prodejně
Rex London
Kreativní sada Fairies in the Garden
Vhodný věk 3+
(8)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Ubrus Cosy Coeur
Omyvatelný, z PVC, patchwork, světle hnědý, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Ego Dekor
Obal na květináč Belmonte
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 14 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Bigso
Organizér Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(1)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Mepal
Bryndák Little Farm by Little Dutch
Silikonový, světle zelený
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Esschert Design
Květináč
Z terakoty, s odtokovým otvorem, ø 16 cm, výška 13 cm
(58)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Povlečení Amelie
Na jednolůžko, 3dílné, na zip, nežehlivé, z mikrosaténu, s geometrickým vzorem, 140x200 cm
(18)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
JUNA
Kuchyňská rukavice Christmas Fable
S vánočním motivem, tmavě zelená, 17x33 cm
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
La Rochére
Sklenička Abeille
240 ml, na víno
(18)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Esschert Design
Venkovní teploměr Bees
Kovový
(5)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Harry Potter
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(2)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
La Rochére
Sklenička Abeille
240 ml, na víno
(11)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
49
50
51
...
242
Načíst další