20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 497 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Arizona
Plastové, 28,5x43,5 cm
(1)
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, šalvějově zelený, 30x30 cm
(4)
Doručíme od 23. 10. 2026
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Cuistot
Froté, bavlněný, červený, 50x50 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněný, bílý, 50x85 cm
(1)
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněný, černý, 50x85 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněný, béžový, 50x85 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněný, šedý, 50x85 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Dakls
Aromalampa Cat
Keramická, 10x10 cm, výška 14 cm
Skladem
Poslední kousek
150 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Renata
Jutové, mandala, ø 38 cm
(5)
Skladem
121 Kč
s kódem
151 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jen na Bonami
Casa De Engel
Koupelnový organizér
Plastový, ø 15 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousky
153 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(27)
Skladem
123 Kč
s kódem
154 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Renata
Jutové, mandala, ø 38 cm
(3)
Skladem
123 Kč
s kódem
154 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Guirlande
Plastové, ø 38 cm
Skladem
Poslední kousky
123 Kč
s kódem
154 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, oranžový, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
123 Kč
s kódem
154 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Na prodejně
-20 % s kódem
Leopold Vienna
Zátka na víno Arinto
Kovová
Doručíme od 23. 10. 2026
123 Kč
s kódem
154 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Sklenice Neia
145 ml
Skladem
Poslední kousky
124 Kč
s kódem
155 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Sklenice Neia
230 ml
Skladem
Poslední kousky
124 Kč
s kódem
155 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Rotho
Stojan na víno Vario
Plastový, počet lahví 6
(43)
Skladem
158 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Rámeček Kyoto
12x17 cm, stojací/na zeď, černý, na fotku 10x15
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
126 Kč
s kódem
158 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Homéa
Aromalampa Cera
Keramická, 9x13 cm, výška 11 cm
(10)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Homéa
Aromalampa Cera
Keramická, 9x13 cm, výška 11 cm
(8)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, 40x40 cm
(1)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
Orion
Hrnek Louka
430 ml, porcelánový, bílý/fialový
(6)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Omalovánky Forest Friends
Vhodný věk 3+
(208)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Dakls
Hrnek Frosty Flakes
410 ml, skleněný
(13)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rex London
Kaleidoskop Mimi and Milo
Vhodný věk 3+
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, 40x40 cm
(1)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
Rex London
Kaleidoskop Road Trip
Vhodný věk 3+
(5)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Granis
Z eko kůže, ø 38 cm
(9)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Dakls
Prostírání
Látkové, pratelné, 33x48 cm
(3)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Shana
Z mikrosaténu, na zip, 40x40 cm
(5)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Novinka
Dakls
Váza
Skleněná, hnědá, ø 9,5 cm, výška 25 cm
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Chňapka Cuistot
Bavlněná/silikonová, černá, 19x19 cm, tepelná odolnost 250 °C
(1)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, tmavě zelené, 30x30 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Chňapka Adam
Silikonová/ze směsi vláken, béžová, 18,5x18,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Orion
Forma na pečení
ø 23 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Garden Pleasure
Zahradní plachta
(6)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Dakls
Váza
Skleněná, světle modrá, ø 9,5 cm, výška 25 cm
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Kasička Coastal Birds
Skleněná, ø 7 cm, výška 13 cm
(2)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Carol
Plastové, omyvatelné, patchwork/s ornamentem, 30x45 cm
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Dakls
Hrnky v sadě Rings
2 ks, 100 ml, keramické, na espresso, světle hnědé
(1)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
80 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Shana
Z mikrosaténu, na zip, 40x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódem
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Paia
20 ks, papírové, s nápisem, 33x33 cm
(3)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Utěrka Hot dog
Bavlněná, 50x70 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, bílé, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Cedar
S vůní cedru, váha 28 g
(1)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
-20 % s kódem
Rex London
Kreslící tabulka Wild Wonders
Vhodný věk 3+
(21)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
6
7
8
...
240
Načíst další