Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 546 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Södahl
Kuchyňská rukavice Line
Bavlněná, zelená, 14x21 cm
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Termoska Morar
900 ml, z nerezové oceli, hnědá
(6)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Casa Selección
Umělá levandule Lavender
Ø 12 cm, výška 30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Country Floral
Bavlněná, zelená/modrá
(7)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Rámeček Mimo
16x21 cm, kamenný, krémový, na fotku 10x15
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč
Dřevěný, 29x29 cm, výška 8 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, tmavě růžové, 185x200 cm
(61)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
douceur d'intérieur
Ubrus Naëlle
Z mikrovlákna, s potiskem, bílý/ve zlaté barvě, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Strawberry Garden
Bavlněný, 32x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
ZicZac
Prostírání Querco
Korkové, s abstraktním vzorem, ø 36 cm
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Utěrka Tie Dye
Lněná, bílá/modrá, 45x65 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlněná, hnědá, 70x140 cm
(23)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
IHR
Prostírání Mohana
S příměsí bavlny, pratelné, s květinovým vzorem, 33x48 cm
(1)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Utěrka Carola
Bavlněná, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Unipar
Svíčka Pure Beauty
Doba hoření 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(34)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Doba hoření (3)
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Purity
Bavlněná, modrá
(11)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, růžové, 90x190 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Adora
Z mikrovlákna, s potiskem, bílý/ve zlaté barvě, 140x240 cm
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Casa Selección
Podsedák Up & Down
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Bizzotto
Svícen Grace
Skleněný
Doručíme od 21. 10. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Etoilea
Bavlněný, s vánočním motivem, červený, se snímatelným potahem/s jednostranným potiskem, 40x40 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Světelný řetěz Leaf
Žlutý, plastový, LED, délka 185 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Java
Sametový, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Markslöjd
Světelný řetěz Mia
Plastový, LED, na baterky, délka 270 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Kartos
Poznámkový blok s propiskou Robin Hood
50 str., formát A6, bez potisku
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, šedé, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Foutastic
Ručník Chicago
Froté, bavlněný, fialový, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Oblíbené
Brandani
Hrnky v sadě Burlesque
2 ks, 300 ml, porcelánové, na latte, bílé
(90)
Doručíme od 2. 11. 2026
369 Kč
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Atlas
Bavlněný, v terakotové barvě, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, šedé, 185x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
Premium
Costa Nova
Svícen Alentejo
Kameninový
Doručíme od 20. 10. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, v hořčicové barvě, 130x160 cm
(409)
Doručíme od 6. 11. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
Blomus
Dekorační tác Baki
Dřevěný, 10x23 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Deka Christmas Icons
Z mikroplyše, s vánočním motivem, zelená, 130x170 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non Iron
Napínací, na dvoulůžko, vínové, 185x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, v cihlové barvě, 130x160 cm
(12)
Doručíme od 6. 11. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Novinka
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Satin Stripe
Napínací, na jednolůžko, saténové, černé, 90x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Satin Stripe
Napínací, na jednolůžko, saténové, bílé, 90x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Satin Stripe
Napínací, na jednolůžko, saténové, krémové, 90x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non Iron
Napínací, na dvoulůžko, černé, 185x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non Iron
Napínací, na dvoulůžko, tmavě hnědé, 185x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Nutcracker
S vánočním motivem, zelená, 18x88 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, zelené, 90x190 cm
(13)
Doručíme od 3. 11. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlněná, fialová, 70x140 cm
(23)
Doručíme od 15. 10. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Markslöjd
Světelná dekorace Saturnus
Bílá, papírová, do zásuvky, ø45x45 cm
(5)
Skladem
370 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Woodland
3 ks, bavlněné, béžové, 45x65 cm
(832)
Skladem
372 Kč
124 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Sorgun
6 ks, 400 ml, na pivo
(9)
Skladem
Poslední kousky
372 Kč
62 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Minecraft "Mob Attack"
Bavlněná, šedá, 70x140 cm
(1)
Skladem
374 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
60
61
62
...
241
Načíst další