Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 532 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Remember
Ponožky
Velikost 36-40, pánské/dámské/unisex
(2)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 3 ks
Outdoorchef
Udicí prkénko
3 ks, 30x15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
509 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, šedý, ø 20 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Svíčka Tuoksu Wood
Vonná, sojová, s vůní santálového dřeva/s vůní jehličí/s vůní dřeva, doba hoření 35 h, počet knotů 1 ks, ø 7 cm, výška 8 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Meri Meri
Náhrdelník Bunny
(1)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Charline
Pratelný, bavlněný, zelený, 140x240 cm
(1)
Skladem
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Woodland Gonks
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, oranžové/hnědé, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Dekorační tác Kasane
25x39 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
BonBistro
Sklenice v sadě Luz
4 ks, 270 ml
Doručíme od 2. 11. 2026
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
127 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Kuchyňská rukavice Forest Green
Lněná, tmavě zelená, 14x29 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Cavendish
3 ks, bavlněné, v terakotové barvě, 50x70 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Mystery
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
434 Kč
s kódem
510 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Karlsson
Budík Iconic
Ø 11 cm, výška 16,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
510 Kč
Do košíku
Do košíku
Tescoma
Aromalampa Fancy Home
Keramická, 10,5x12,5 cm, výška 10 cm
(12)
Skladem
511 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
LEGO®
Rámeček
19x27 cm, na zeď, plastový, modrý, na fotku 10x15/na fotku 12x18
(13)
Skladem
434 Kč
s kódem
511 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
LEGO®
Rámeček
19x27 cm, na zeď, plastový, černý, na fotku 10x15/na fotku 12x18
(7)
Skladem
Poslední kousky
434 Kč
s kódem
511 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
LEGO®
Rámeček
19x27 cm, na zeď, plastový, bílý, na fotku 10x15/na fotku 12x18
(10)
Skladem
434 Kč
s kódem
511 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Pantone
Hrnek Light Pink 182
375 ml, porcelánový, růžový
(17)
Skladem
Poslední kousky
434 Kč
s kódem
511 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
-15 % s kódem
LEGO®
Dětské svačinové boxy v sadě Rocket
2 ks, s lahví, plastové, zelené/modré, 390 ml
(139)
Skladem
Poslední kousky
435 Kč
s kódem
512 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Na prodejně
-15 % s kódem
LEGO®
Rámeček
19x27 cm, na zeď, plastový, červený, na fotku 10x15/na fotku 12x18
(6)
Skladem
435 Kč
s kódem
512 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Keter
Obal na květináč Rattan
Plastový, výška 43,5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
512 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšové hračky v sadě Micromallows 4Pack
4 ks, vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 6 cm, délka 4,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
436 Kč
s kódem
513 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Utěrka Tito
Bavlněná, zelená, 45x65 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
436 Kč
s kódem
513 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Utěrka Tito
Bavlněná, šedá, 45x65 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
436 Kč
s kódem
513 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Salobre
Z recyklované bavlny, modrá/béžová, 130x160 cm
(2)
Skladem
437 Kč
s kódem
514 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Stitch
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 26,5 cm, délka 15,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
437 Kč
s kódem
514 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Karlsson
Budík Nirvana Globe
Ø 9,5 cm, výška 10 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
514 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
KIS
Dětský úložný box C Box Style
Plastový, bílý, 55x39 cm, výška 31 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
515 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (5)
Tescoma
Aromalampa Fancy Home
Keramická, 10,5x12,5 cm, výška 10 cm
(10)
Skladem
516 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Les Deglingos
Plyšová hračka Flipetz 2in1 Comet
Vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 18 cm, délka 17 cm
Skladem
439 Kč
s kódem
516 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
LEGO®
Rámeček
19x27 cm, na zeď, plastový, šedý, na fotku 10x15/na fotku 12x18
(13)
Doručíme od 21. 10. 2026
439 Kč
s kódem
516 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
KIS
Dětský úložný box Funny Box
Plastový, světle modrý, 58x39 cm, výška 32 cm
(5)
Skladem
518 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
KIS
Dětský úložný box Funny Box
Plastový, růžový, 58x39 cm, výška 32 cm
(3)
Skladem
518 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
KIS
Dětský úložný box Funny Box
Plastový, modrý, 58x39 cm, výška 32 cm
(4)
Skladem
518 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Angus Highland Cow
Z mikroplyše, hnědá/béžová, 130x170 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Holmegaard
Svíčka Christmas
S vánočním motivem, počet knotů 1 ks, ø 5 cm, výška 25 cm
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Elisa Canvas Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, žlutý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Sklenice v sadě Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(2)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle šedé, 180x200 cm
(94)
Skladem
Poslední kousek
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, zelený, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Colorine
155 ml, keramický
(1)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Ballerina
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
(6)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Obal na květináč Planter
Závěsný, kovový, bez odtokového otvoru, výška 36 cm
(25)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, bílé, 160x200 cm
(6)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
My House
Plážová osuška Big
Froté, bavlněná, v petrolejové barvě, 100x180 cm
(30)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, červené/bílé, 135x200 cm
(2)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Rosendahl
Svíčka Grand Cru Cottage 2025
S vánočním motivem, doba hoření 56 h, počet knotů 1 ks, ø 5 cm, výška 25 cm
(3)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
96
97
98
...
241
Načíst další