Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 506 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, světle zelená, 125x150 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
443 Kč
s kódem
521 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
-15 % s kódem
sada 12 ks
Printworks
Tužky v sadě Graphite
12 ks
(2)
Skladem
Poslední kousky
443 Kč
s kódem
521 Kč bez kódu
43 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Tazu
Lněný, 30x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
444 Kč
s kódem
522 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Tazu
Lněný, 45x45 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
444 Kč
s kódem
522 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Etna
Bavlněný, na zavazování, s pruhy, 30x50 cm
(1)
Skladem
444 Kč
s kódem
522 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Zone
Koupelnový organizér Sensu
Na vatové tampony, kameninový, bílý, ø 10 cm, výška 7,5 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
444 Kč
s kódem
522 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Stitch
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 26,5 cm, délka 15,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
445 Kč
s kódem
523 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Cristallo
2 ks, 250 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(40)
Skladem
445 Kč
s kódem
523 Kč bez kódu
262 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Amo
2 ks, 350 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(2)
Skladem
Poslední kousek
445 Kč
s kódem
523 Kč bez kódu
262 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(1)
Skladem
445 Kč
s kódem
523 Kč bez kódu
262 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Curver
Květináč Cozy Dune
Závěsný, plastový, ø 36 cm, výška 22,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
523 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
445 Kč
s kódem
523 Kč bez kódu
262 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
445 Kč
s kódem
523 Kč bez kódu
262 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, tmavě modrý, 50x100 cm
(70)
Skladem
445 Kč
s kódem
523 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský hrnek Skeleton
530 ml, keramický, bílý
(2)
Skladem
Poslední kousky
445 Kč
s kódem
524 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Svícen Urbania Lighthouse Little Tower
Na čajovou svíčku, keramický
(82)
Skladem
Poslední kousky
447 Kč
s kódem
526 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Metaltex
Nůž Heritage
Na pečivo, z nerezové oceli, délka čepele 33 cm, rukojeť: dřevo
(6)
Skladem
448 Kč
s kódem
527 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Cooksmart ®
Utěrky v sadě English Meadow
3 ks, z bio bavlny, žluté/modré, 45x65 cm
(11)
Skladem
449 Kč
s kódem
528 Kč bez kódu
176 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
DecoKing
Světelný řetěz Cocco
Bílý/černý, plastový, LED, na baterky, s časovačem, délka 220 cm
(138)
Skladem
449 Kč
s kódem
528 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Casa De Engel
Koupelnový organizér
Plastový, 26x25 cm, výška 15 cm
(4)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, oranžová, 150x200 cm
(86)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
-15 % s kódem
Oblíbené
Mijolnir
Přehoz Etnik
Černý/béžový, 170x210 cm
(26)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Bigfoot Dilka
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
PT LIVING
Soška Bird
Z polyresinu, 7,5x17 cm, výška 13,5 cm
(28)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Deka Yule
Z recyklované bavlny, s vánočním motivem, bílá, 130x160 cm
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Šperkovnice Tower
Plastová, 9x9 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
529 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, šedé, 135x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Suerta
Lněný, na zip, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Sklenice v sadě Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(1)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Levu
Bavlněný, na zip, s geometrickým vzorem/s pruhy, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Star Trading
Světelná dekorace Eucalyptus
Zelená, látková, LED, na baterky, s časovačem, 180x5x8 cm
(4)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Microvelvet
Sametový, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(26)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Good Morning
Plážová osuška Jungle party
Sametová, 75x150 cm
(7)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Plyšová hračka Bertie the Bunny
Vhodný věk 1+, BPA free, výška 40 cm, délka 9 cm
(1)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Good Morning
Plážová osuška Berlin
Sametová, s potiskem, modrá/hnědá, 100x180 cm
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Plyšová hračka Bella the Bunny
Vhodný věk 1+, BPA free, výška 40 cm, délka 9 cm
(1)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Crushed Velvet Diamante
Sametový, šedý, 45x45 cm
(9)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Bigso
Organizér Cordy Paper Laminate
Na kabely, kartonový, 30x13,5 cm, výška 12,5 cm
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
My House
Povlečení Naomi
Na jednolůžko, na zip, krepové, světle šedé, 140x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Yinte
2 ks, červené, 33x17 cm
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Zástěra Wild Flowers
Bavlněná
(8)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Zahradní zápichy v sadě Bell
3 ks, polyresinové, 6x7 cm, výška 38 cm
(10)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Maxima
510 ml, kameninový
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Pantone
Hrnek Light Green 578
375 ml, porcelánový, světle zelený
(158)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
-15 % s kódem
Rex London
Puzzle Wild Flowers
Počet dílků 1000
(2)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, tmavě zelená, 90x150 cm
(3)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Mauro Ferretti
Soška Ok
Z polyresinu, 10x7 cm, výška 22,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Aratorp
Červená, papírová, do zásuvky, ø45x21 cm
(2)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
1
...
98
99
100
...
240
Načíst další