Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 493 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Garden Pleasure
Chránič kolen
(1)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Deka Riso
Fleecová, zelená, 130x160 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Cuistot
Bavlněná/silikonová, béžová, 18x30 cm, tepelná odolnost 250 °C
(2)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Roger la Borde
Zápisník Chouchou Chien
128 str., formát A5, bez potisku/linkovaný
(3)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Tiseco Home Studio
Utěrka Farm
Bavlněná, krémová, 50x70 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Obal na květináč Natural
Betonový, bez odtokového otvoru, ø 13 cm, výška 10 cm
(6)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 18 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
JAHU collections
Dekorační polštář Peacock Feathers
Se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
229 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Wenko
Chňapky v sadě Wesi
2 ks, silikonové, černé, 16x16 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Kyoto
23x32 cm, na zeď, bílý, na fotku 21x30
(1)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Orion
Forma na dort
ø 30 cm, kov
(1)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
douceur d'intérieur
Zástěra Suzette
Bavlněná, červená/šedá
(4)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Geo
2 ks, bavlněné, hnědé, 20x20 cm, tepelná odolnost 180 °C
(17)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Chňapka
Bavlněná, šedá, 20x20 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Credence
Bavlněná, červená/šedá, 14,5x24,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Deka Riso
Fleecová, krémová, 130x160 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Myrna
Koňakově hnědá, 28x18 cm
(9)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Light & Living
Svícen Wadley
Na čajovou svíčku, skleněný
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Dekorační polštář Alex
Z mikroplyše, hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
229 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Dětský polštářek Unicorn
Se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Homéa
Svíčka Rustique
Doba hoření 45 h, počet knotů 3 ks, ø 12,5 cm, výška 8 cm
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Boltze
Svícny v sadě Linga
2 ks, na čajovou svíčku, kameninové
(5)
Skladem
229 Kč
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Svícen Kali
Skleněný
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Boltze
Svíčky v sadě Eloro
4 ks, s velikonočním motivem, počet knotů 1 ks, ø 4 cm, výška 6 cm
(5)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(6)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Restilo
Ručník Marina
Froté, bavlněný, v levandulové barvě, 50x100 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
JAHU collections
Dekorační polštář
Růžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(7)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
RecentToys
Desková hra Match!
(2)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Světelný řetěz Signe
Šedý, plastový, LED, délka 210 cm
(1)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Dekorační polštář Marble
V mentolové barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
JAHU collections
Dětský polštářek Unicorn
Se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Dekorační polštář Marble
Růžový/fialový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrousek Pauline
Textilní, 40x40 cm
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Verdalis
Omyvatelný, s potiskem, ø 140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
JAHU collections
Dekorační polštář Jewellery
Hnědý/béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
JAHU collections
Dekorační polštář Jewellery
Šedomodrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
JAHU collections
Dekorační polštář Feathers
Se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
229 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Larsson Geo
2 ks, bavlněné, žluté/šedé, 50x70 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
229 Kč
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, tyrkysový, 50x100 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
OYOY Mini
Obchod na hraní Yummy
Vhodný věk 3+
Skladem
230 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 48 ks
Printworks
Fotorůžky v sadě
Skladem
231 Kč
5 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 48 ks
Printworks
Fotorůžky v sadě
Skladem
231 Kč
5 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Vialli Design
Sklenice v sadě Livio
2 ks, 350 ml, z borosilikátového skla
(1)
Skladem
232 Kč
116 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Mioli Decor
Dětský úložný box
Látkový, s puntíky, růžový, 37x24 cm, výška 18 cm
(15)
Skladem
Poslední kousek
232 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Sklenička Sileia
250 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
232 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětská osuška Paw Patrol
Bavlněná, 70x140 cm
(2)
Skladem
235 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
21
22
23
...
94
Načíst další